۱

حضور شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۲

نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (ایران الکامپ) امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور بسیاری از شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدیدترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از ۵۰ نمایشگاه داخلی به شمار می‌رود، هر سال با هدف ایجاد فرصتی برای شرکت‌‌کنندگان به منظور عرضه‌ی تازه‌ترین محصولات و دستاوردها برگزار می‌شود و ده‌ها هزار نفر از علاقه‌مندان و شاغلان این صنایع از آن بازدید می‌کنند.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۲، از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۱ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد که در این نمایشگاه میزبان شما عزیزان باشد. مبین‌نت برنامه‌های گسترده و متنوعی را برای الکامپ ۲۰۱۲ تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به حضور گسترده‌ی عوامل فروش وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه، تخفیف‌های ویژه‌ی نمایشگاهی و معرفی جامع و مفصل خدمت جدید مبین‌نت با نام شبکه‌ی اینترنت بی‌سیم محلی وای-فای (وایمو -WiMo) اشاره کرد.

لذا از شما بزرگواران دعوت می‌شود با حضور خود در این نمایشگاه، از غرفه‌ی مبین‌نت در سالن ۴۴ (خلیج فارس) بازدید به عمل آورید.

زمان: ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۱

ساعت بازدید: ۹ تا ۱۶

مکان: نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن ۴۴ (خلیج فارس)

به امید دیدار شما

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

يک ديدگاه در “حضور شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۲”
  1. محمد می‌گه:

    بسیار عالیییییی…..

ديدگاه شما