۰

پرونده تله‌کام هفدهم بسته شد

هفدهمین نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۶، چهارشنبه ۷ مهر ماه به پایان رسید تا پرونده این نمایشگاه هم با حضور پربار و متفاوت مبین‌نت به پایان برسد. امکان تست سرعت محصول جدید TD-LTE در کنار تجربه استفاده از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت مبین‌نت از جمله مهم‌ترین اتفاقات این دوره از نمایشگاه بود که با استقبال زیاد بازدیدکنندگان روبرو شد.

در روز اول نمایشگاه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایشگاه تله‌کام را از سالن ۸ و ۹ افتتاح و به بازدید از شرکت‌های حاضر در این سالن پرداخت. غرفه مبین‌نت نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات نیز توسط وزیر محترم بازدید شد. در جریان این بازدید مدیرعامل مبین‌نت به توضیح محصول جدید TD-LTE پرداخت و اعلام کرد در فاز اول در شهرهای تهران، کرج و کیش شبکه ال تی ای مبین‌نت به بهره‌برداری خواهد رسید.

یکی دیگر از اتفاقات مهم در این دوره از نمایشگاه فرصت تجربه و استفاده از ال تی ای مبین‌نت بود که بازدیدکنندگان می‌توانستند سرعت دانلود تا ۸۷ Mbps را تجربه کنند.

 علاوه بر این قرعه‌کشی‌های لحظه‌ای؛ طرح اهدای گیگ به پاس قدردانی از همراهی مشترکین فعلی مبین‌نت و همچنین برگزاری مسابقه پازل از دیگر برنامه‌هایی بود که بازدیدکنندگان زیادی را به سمت غرفه مبین‌نت جذب کرد و روزانه صدها هدیه به ایشان تعلق گرفت.

یکی دیگر از برنامه‌های مبین‌نت در طول روزهای نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۶، برگزاری هرروزه کارگاه آموزشی فناوری نسل چهار و نیم (۴٫۵G) بود که همه روزه تعداد زیادی علاقه‌مند را به غرفه مبین‌نت می‌کشاند.

همکاران مبین‌نتی در واحدهای فروش راهکارهای سازمانی، وای فای و هاست نیز به بازدیدکنندگان متخصص اطلاعاتی را در مورد انواع خدمات و محصولات مبین‌نت در این حوزه ارایه کردند. محصول مرکز داده، سرور مجازی (VPS) به عنوان یکی از راهکارهای میزبانی وب، در کنار محصول وای فای، با نام تجاری های اسپات (HiSpot) اینترنت پرسرعت بی سیم وای فای و راهکاری مناسب و کارآمد برای احراز هویت، کنترل و راهبری پهنای باند، مدیریت ترافیک و نظارت و بررسی داده های آماری مصرف اینترنت پرسرعت به همراه پشتیبانی فنی مناسب مبین نت است.؛ جز جدیدترین محصولات مبین‌نت به علاقه‌مندان معرفی شد.

 

در ادامه گزارش تصویری از حضور مبین‌نت در هفدهمین نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶ ببینید:

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

ديدگاه شما