۰

در مصاحبه با معاون بازاریابی و فروش مبین‌نت: ارائه پرسرعت‌ترین اینترنت کشور در آینده‌ای نزدیک

در طی دو سال اخیر صنعت ارتباطات کشور شاهد تحولات چشمگیری بود که مهم‌ترین آن، ورود اپراتورهای موبایل (MNO) به عرصه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به عموم، با فناوری‌های ۳G و ۴G بوده که به نوعی تهدیدی جدی برای سایر بازیگران که اینترنت را با فناوری‌های ADSL و WiMAX ارائه می‌کنند، تلقی می‌شود. یکی از بازیگران کلیدی بازار اینترنت کشور در طی چند سال گذشته، شرکت ارتباطات مبین‌نت بوده که با ارائه سرویس یکپارچه اینترنت پرسرعت بی‌سیم در ۱۲۳ شهر، قبل از اپراتورهای موبایل، گزینه اصلی متقاضیانی بوده که یا امکان دریافت اینترنت را بر روی خطوط تلفن نداشته و یا نیاز به اینترنتی با قابلیت جابجایی داشته‌اند. برای آگاهی از برنامه‌های آتی مبین‌نت در فضای بیش از حد رقابتی کنونی، گفت‌وگویی با مهندس ساسان کمیلی زاده، معاون بازاریابی و IT این اپراتور داشتیم تا از دیدگاه وی که از زمان ورود اینترنت به کشور در این حوزه فعالیت جدی داشته و نیز از بدو شکل‌گیری و بهره‌برداری وایمکس مبین نت، استراتژی‌های بازاریابی B2C و B2B این سرویس را طراحی و اجرایی کرده، آگاه شده و علت اصلی عدم تمایل این اپراتور به اخذ مجوزهای FCP و MVNO را که اکثر رقبای ADSL‌ای مبین نت اقدام به اخذ آن کرده‌اند را جویا شویم.

(بیشتر…)

۰

پرونده تله‌کام هفدهم بسته شد

هفدهمین نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۶، چهارشنبه ۷ مهر ماه به پایان رسید تا پرونده این نمایشگاه هم با حضور پربار و متفاوت مبین‌نت به پایان برسد. امکان تست سرعت محصول جدید TD-LTE در کنار تجربه استفاده از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت مبین‌نت از جمله مهم‌ترین اتفاقات این دوره از نمایشگاه بود که با استقبال زیاد بازدیدکنندگان روبرو شد.

(بیشتر…)

۰

رونمایی از LTE خانگی و اداری مبین نت – در نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶

قرعه‌کشی لحظه‌ای و اهدای هدیه به بازدیدکنندگان

شرکت ارتباطات مبین‌نت، مثل همیشه با دست پر به نمایشگاه ایران تله‌کام امسال رفت. در این نمایشگاه مبین نت از LTE خانگی و اداری خود رونمایی کرد و مراجعین توانستند اقدام به تست سرعت این محصول کرده و حتی تجربه کاربری با آن را داشته باشند.

پاسداشت و قدردانی از همراهی همیشگی مشترکین، همواره از اهمیت زیادی برای مبین‌نت برخوردار بوده است. به همین دلیل همانند ادوار گذشته مبین‌نت با اهدای هدایا و طرح‌های ویژه به استقبال مشترکان بازدیدکننده از غرفه خود رفت.

(بیشتر…)

۰

برگزاری کارگاه آموزشی LTE در غرفه مبین‌نت – در نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶

یکی از مهم‌ترین اقدامات شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۶، معرفی خدمات خود در حوزه LTE بوده است. براین اساس و با توجه به استقبال شرکت‌ها و سازمان‌ها که هم‌اکنون از خدمات مبین‌نت در حوزه سازمانی بهره‌مند هستند، از این خدمت جدید، در طول روزهای برگزاری این نمایشگاه کارگاه آموزشی LTE-Advance (4.5G) ویژه کسب‌وکارها برگزار شد.

این کارگاه آموزشی با عنوان «جایگاه نسل چهار و نیم در افزایش سودآوری کسب‌وکار سازمان‌ها» همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ در محل غرفه مبین‌نت در سالن ۸ و ۹ برگزار شد.

(بیشتر…)