۱

مبین‌نت در جمع بزرگان فناوری اطلاعات ایران

شرکت ارتباطات مبین‌نت با ارایه راهکارها و محصولات سازمانی خود در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار فناوری اطلاعات ایران حضور داشت.

این همایش دوم مرداد ماه توسط دکتر علی جنتی افتتاح شد. وی طی سخنانی به سهم بالای ایران در ثبت دامنه‌های اینترنتی اشاره کرده و همچنین زبان فارسی را چهارمین زبان در دنیای مجازی و بویژه در دنیای وبلاگ‌نویسی معرفی کرد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارایه راهکارهای سازمانی نیز در حاشیه این همایش نیز به معرفی محصولات و خدمات خود نظیر پهنای باند اختصاصی اینترنت، شبکه اختصاصی مجازی (VPN) و پنل مدیریت مصرف پهنای باند اینترنت ویژه سازمان‌ها و شرکت‌ها به مدعوین و بازدیدکنندگان از غرفه مبین‌نت پرداخت.

(بیشتر…)

۰

ای مهربانی‌ها، امروز روز شماست

 

شرکت ارتباطات مبین‌نت باردیگر و برای چهارمین سال متوالی، از بازارچه خیریه زینب کبری حمایت کرد. مبین‌نت در این دوره با شعار «ای مهربانی‌ها امروز روز شماست» حمایت همیشگی خود از فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه را اعلام کرد.

همچنین مبین‌نت به‌منظور بهره‌مندی بازدیدکنندگان از خدمات وایمکس مبین‌نت با قیمتی بسیار استثنایی در این بازارچه شرکت کرد که با استقبال بسیار خوبی نیز همراه بود.

بازارچه خیریه زینب کبری به نفع کودکان بی‌سرپرست، زنان سرپرست خانوار و جوانان کم بضاعت مستعد تحصیل به مدت سه روز در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه و یک مرداد ماه در محل این موسسه برگزار شد.

گزارش تصویری از این بازارچه را در ادامه می‌بینید:

(بیشتر…)