۰

مصرف پهنای باند خود را مدیریت کنید

محصول جدید مبین‌نت ویژه سازمان‌ها و ادارات

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پهنای باند اینترنت به شرکت‌ها و سازمان‌ها به تازگی از محصول جدید خود رونمایی کرده است. این محصول به مدیران شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا پهنای باند مصرفی سازمان‌شان را مدیریت کنند.

اگرچه امروزه نیاز به اینترنت در سازمان‌ها و ادارات بسیار ضروری و اجتناب‌ناپذیر است اما معمولاً مدیران علاقه‌مند هستند علاوه بر تأمین اینترنت مورد نیاز کارکنان خود می‌توانند بر میزان مصرف و تسهیم میزان پهنای باند و سرعت اینترنت مدیریت و نظارت بیشتری داشته باشند. از مزایای این پنل جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه داخلی و حفظ امنیت است.

(بیشتر…)

۱

فروش ویژه وایمکس مبین نت ؛ تا ۱۵ شهریور ماه

شرکت ارتباطات مبین نت در نظر دارد با آغاز فصل تابستان اقدام به فروش ویژه طرح‌های اشتراکی یکساله به همراه مودم وایمکس  با قیمتی استثنایی کند.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه با پرداخت تنها ۱۳۰ هزار تومان، طرح اشتراکی با سرعت ۴ مگابیت و حجم دانلود ۳۰ گیگابایت را به همراه مودم دریافت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر؛ ثبت نام و خرید، می‌توانند به وب‌سایت مبین نت به نشانی www.mobinnet.ir مراجعه کرده یا از طریق مراجعه حضوری به کلیه عوامل فروش در سراسر کشور نسبت به دریافت خدمات مورد نظر خود اقدام فرمایند. همکاران ما نیز از طریق سرشماره ۱۵۷۵ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به کلیه پرسش‌ها و ارایه راهکارهای دریافت خدمات اینترنتی مناسب برای شما هستند.

در شبکه‌های اجتماعی نیز همراه ما باشید:

  • تلگرام مبین نت: MobinNet_Telecom@
  • اینستاگرام مبین نت : mobinnet.telecom

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۷

قرعه‌کشی وایمکس مبین‌نت در عید سعید فطر؛ هر نیم ساعت ۱۰ برنده؛ ۳۰۰ گیگ هدیه

مشترکین وایمکس مبین‌نت در عید سعید فطر با عضویت در کانال تلگرام مبین‌نت، می‌توانند هر نیم ساعت شانس خود را برای دریافت ۳۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان امتحان کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مشترکین عزیز به مناسبت عید سعید فطر در کانال تلگرام خود هر نیم ساعت ۳۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد.

عید فطر در کانال تلگرام مبین‌نت به نشانی telegram.me/MobinNet_Telecom عضو شوید. در این کانال از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب هر نیم ساعت به ۱۰ نفر به قید قرعه یک ماه زمان و در مجموع ۳۰۰ گیگ حجم رایگان تعلق خواهد گرفت.

هر مشترک در صورت برنده نشدن می‌تواند در مرتبه‌های بعدی قرعه‌کشی شانس خود را امتحان کند. بعد از اتمام قرعه‌کشی هر مرحله، اسامی برندگان در کانال تلگرام مبین‌نت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

از عیدی مبین‌نت در تعطیلات عید سعید فطر لذت ببرید.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

مبین‌نت مناقصه دانشگاه علامه طباطبایی را برنده شد

دو سال ورود آرام اما پیوسته به بازار بزرگ پهنای باند برای مبین‌نت که تا قبل از این تجربه کمی در این حوزه داشت شرایطی را فرآهم کرد تا با شناخت مطمئن و جامع از وضعیت بازار و رقبا به این بخش ورود کند که نتیجه آن پذیرش در مناقصه پهنای باند اینترنت دانشگاه علامه طباطبایی شد.  

مبین نت در اوایل سال گذشته با هدف به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، احداث شش سایت پهنای باند در تهران را در دستور کار خود قرار داد. همچنین در ادامه این روند توانست اطلاعات خوبی از رفتار مصرف مشتریان بدست آورد که با تحلیل آن به جایگاه مناسبی از نظر قیمتی نسبت به رقبا دست پیدا کند و در مدت زمان اندکی مشتریان زیادی جذب خدمات پهنای باند مبین‌نت شوند.

(بیشتر…)