۲

سحر با دانلود رایگان و نامحدود وایمکس مبین‌نت

مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت  می‌توانند در ماه مبارک رمضان  از امکان دانلود شبانه رایگان به صورت نامحدود برخوردار باشند .

شرکت ارتباطات مبین‌نت همزمان با شروع ماه مبارک رمضان ، دانلود شبانه رایگان را به‌صورت نامحدود در اختیار مشترکین عزیز قرار می‌دهد. به این معنی که مشترکین فارغ از حجم خریداری شده‌ می‌توانند در طول ساعات ۳ تا ۷ صبح به‌صورت نامحدود دانلود رایگان داشته باشند.

بهره‌مندی هر چه بیشتر شما عزیزان را در سحرهای سبز این ماه مبارک از درگاه خداوند طلب می‌کنیم.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

مبین‌نت حامی مسابقات کدکاپ شریف

مبین‌نت با اینترنت وای فای محلی (وایمو) همیشه بهترین انتخاب برای برنامه‌ها و یا مسابقاتی بوده است که تعداد زیادی شرکت‌کننده به اینترنت همزمان و البته پرسرعت نیاز دارند.

دقیقا به همین دلیل شرکت ارتباطات مبین‌نت بار دیگر در کنار دانشگاه شریف از برگزاری اولین دوره از مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین حمایت کرده است. در این مسابقه بیش از ۲۵۰ شرکت کننده در طی دو روز به اینترنت وای فای عمومی مبین‌نت متصل شده و با یکدیگر رقابت کردند.

اولین دوره از مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین دانشگاه شریف ۵ و ۶ خرداد در محل این دانشگاه با حضور بیش از ۲۷۰ شرکت کننده در قالب ۱۲۴ تیم و ۶۱۵ ساعت کار آنلاین بر روی معماهای برنامه‌نویسی از سراسر کشور برگزار شد.

  (بیشتر…)

۰

مبین‌نت حامی اصلی بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه شریف

یکی از مهم‌ترین رویکردهای مبین‌نت از ابتدای تاسیس تاکنون، عمل به مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه و در رأس آن حمایت از رویدادهای علمی و دانشگاهی بوده است.

شرکت ارتباطات مبین‌نت دقیقاً با همین هدف بار دیگر در کنار اساتید برجسته دانشگاه صنعتی شریف از برگزاری مراسم بزرگداشت پنجاهمین سال تاسیس دانشکده مهندسی برق این دانشگاه حمایت کرد. در این همایش دو روزه ضمن تقدیر از اساتید برجسته و بازنشسته از کارمندان باسابقه و بنیان‌گذار این دانشکده نیز تقدیر به عمل آمد.

(بیشتر…)