۰

مبین‌نت حامی کارگاه ملی نظریه اطلاعات و مخابرات ( IWCIT )

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان حامی همیشگی رویدادهای دانشگاهی امسال نیز برای چهارمین سال پیاپی به عنوان حامی اصلی کارگاه ملی نظریه اطلاعات و مخابرات  ( IWCIT ) حضور داشت.

دانشگاه صنعتی شریف هر ساله به همت جمعی از اساتید حوزه اطلاعات و مخابرات، میزبان علاقه‌مندان و فعالان این حوزه از کشورهای گوناگون جهان است تا «کارگاه ملی نظریه اطلاعات و مخابرات» را در سطحی بین‌المللی برگزار کنند. هدف از برگزاری این کارگاه که امسال چهارمین دوره آن برپا شد گسترش مرزهای دانش و نظریه‌پردازی در زمینه مخابرات و ایجاد بستر مناسب برای همکاری دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور با موسسات معتبر جهانی است.

(بیشتر…)

۲

شهر آفتاب در سایه وایمکس مبین‌نت

شهر آفتاب که از این پس بنا است میزبان نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی باشد، تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت قرار گرفت.

پروژه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران و در فضایی به بزرگی ۱۳۸ هکتار در مجاورت مرقد مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد. با اتمام این پروژه از این پس کلیه نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی در این محل برگزار می‌شود. به عنوان اولین تجربه نیز نمایشگاه کتاب امسال در این محل برگزار خواهد شد.

(بیشتر…)

۲

اتصال ۳۰۰۰ مسافر نوروزی به وای فای عمومی مبین‌نت در کیش

بررسی فروش تورهای گردشگری بعد از اتمام تعطیلات نوروزی نشان داده است در نوروز ۹۵ جزیزه کیش یکی از اولویت‌های اول مسافران برای اقامت و لذت بردن از تعطیلات بوده است.

سفر و غیر سفر هم ندارد در هر جایی که باشی آنلاین بودن به یکی از دغدغه‌های همیشگی تبدیل شده است. خیلی از مسافران حتی در زمان انتخاب هتل محل اقامت‌شان وای فای رایگان را مزیت رقابتی هتل‌ها می‌دانند.

(بیشتر…)

۰

طرح‌های جدید و ارزان‌ قیمت وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت،در راستای اهداف مشتری مداری و به منظور پاسخ به صدای مشترکین  برای اولین بار در سراسر نقاط تحت پوشش خود در کشور اقدام به طراحی طرح های ویژه با سرعت و قیمت مناسب نموده است .

مشترکین وایمکس مبین‌نت  می‌توانند طرح   های یک ماهه تا سرعت ۴۰۹۶ کیلوبیت (کیلو بیت)را با حجم دانلود ۴۵ گیگابایت تنها با قیمت ۵۰ هزار تومان  و با حجم دانلود۹۰  ،گیگابایت تنها به قیمت ۶۰ هزار تومان را خریداری نمایند .

نکته مهم در این طرح‌ها قیمت مناسب در خرید هر گیگ اضافه است. به طوریکه در این دو طرح مشترکین می‌توانند هر گیگ اضافه را تنها با قیمت ۴ هزار تومان خریداری نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا تمدید و خرید هر یک از این طرح‌ها می‌توانید به وب‌سایت مبین‌نت به نشانی www.mobinnet.ir مراجعه فرمایید.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

جشنواره فروش ویژه وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌منظور خرید آسان کلیه‌ی علاقه‌مندان به خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت شرایط فروش ویژه‌ای را به مدت محدود در نظر گرفته است.

در طی این جشنواره کلیه خریداران می‌توانند طرح‌های یک‌ساله با سرعت ۱۰۲۴ کیلوبایت را به همراه مودم و ۷۵ گیگ (۲۵ گیگ روزانه و ۵۰ گیگ شبانه) حجم دانلودتنها به قیمت ۲۸۰ هزار تومان خریداری کنند.

(بیشتر…)