۲

وایمکس مبین‌نت در شهر رویان (نور)

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز ۹۵، شهر رویان به نوار شمالی مناطق تحت‌پوشش وایمکس مبین‌نت اضافه شد.

شهر رویان از توابع استان مازندران و در مجاورت شهر توریستی نور قرار دارد. حجم بالای تقاضا به اینترنت بی سیم با قابلیت جا به جایی در این شهر که سالانه میزبان جمعیت زیادی از سراسر کشور است، سبب شده است، شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان برترین اپراتور وایمکس به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویان را نیز به مناطق پوشش خود در شمال کشور نیز اضافه کند.

با وایمکس مبین‌نت در سفرهای نوروزی همراه خانواده خود آنلاین بمانید.

۰

نیکوکاری با نگاه تکنولوژی

حمایت مبین‌نت از بازارچه خیریه نوروزی زینب کبری (س)

شرکت ارتباطات مبین‌نت بار دیگر در راستای عمل به نقش مسئولیت‌های اجتماعی خود در انجام فعالیت‌های خیرخواهانه پیش قدم شده و از بازارچه خیریه نوروزی زینب کبری (س) حمایت کرده است.

این بازارچه نوروزی به مدت سه روز از ۱۲ تا ۱۴ اسفند ماه برگزار می‌شود و مبین‌نت علاوه بر حمایت از این بازارچه، با برپایی غرفه، خدمات خود را به بازدیدکنندگان نیکوکار معرفی خواهد کرد:

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت چهار ستاره شد

در مراسم اختتامیه‌ی پنجمین دوره‌ی جایزه‌ی ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (ICTINQA) که امروز برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت موفق به دریافت «جایزه‌ی ملی اشتهار به کیفیت چهار ستاره» شد.

در متن این گواهی‌نامه آمده است: «براساس ارزیابی‌ها، شرکت ارتباطات مبین‌نت برای مدیریت کیفیت در ارایه‌ی خدمات اینترنت بر بستر فناوری وایمکس، امتیاز لازم را برای دریافت گواهی‌نامه‌ی اشتهار به کیفیت چهار ستاره کسب کرده است.»

(بیشتر…)