۰

ارتقای ۲۵ پله‌ای مبین‌نت در بین شرکت‌های برتر ایرانی

شرکت ارتباطات مبین‌نت دیروز نتایج تلاش خود را در همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی (IMI100) که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، دید.

مبین‌نت توانست در سال مالی ۹۳ با کسب رتبه ۲۴۸ در بین ۳۰۰ شرکت برتر ایرانی قرار گیرد که نسبت به رتبه سال قبل خود (۲۷۳) صعود ۲۵ پله‌ای داشته است.

در طی ۳ سال متوالی ۹۱ تا ۹۳ و بررسی صورت‌های مالی مبین‌نت در این بازه زمانی، مبین‌نت از رتبه ۳۸۷ (سال ۹۱) به رتبه ۲۴۸ (سال ۹۳) رسیده است که این میزان ارتقا، مبین‌نت را در بین شرکت‌هایی با رشد بسیار بالا قرار داده است.

این موفقیت بزرگ تنها حاصل همراهی همیشگی مشتریان مبین‌نت در حوزه خانگی و اداری بوده است که با اعتماد و وفاداری خود، ما را در این راه یاری کرده‌اند. مبارک باشد.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

مبین‌نت را در اینستاگرام فالو کنید و گیگ هدیه بگیرید

اگر جزء خانواده بزرگ مشترکین مبین‌نت هستید با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom، گیگ هدیه بگیرید.

پس از اجرای موفقیت‌آمیز طرح جذاب گیگ ریزان پاییزی، این‌بار مبین‌نت دست به ابتکار جالب‌تری زده است. در این طرح کلیه‌ی مشترکان می‌توانند با فالو کردن صفحه رسمی مبین‌نت در اینستاگرام، و با ارسال شناسه‌ کاربری،شماره موبایل و آدرس ایمیل خود از طریق دایرکت بدون قرعه‌کشی یک گیگ ترافیک رایگان دریافت کنند.

(بیشتر…)