۱

یک فصل رایگان، در جشنواره زمستانه پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت

پس از برگزاری موفق جشنواره فروش پاییزی پهنای باند اختصاصی اینترنت، مبین‌نت این‌بار این جشنواره را با شرایط استثنایی‌تری، ویژه فصل زمستان آغاز کرده است.

در جشنواره زمستانه پهنای باند اختصاصی اینترنت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مجتمع‌های اداری علاقه‌مند می‌توانند در صورت خرید این طرح، از فرصت استثنایی یک فصل رایگان بهره‌مند شوند.

در این جشنواره خریداران طرح‌های ۸ مگابیت و بالاتر می‌توانند سرویس خود را به‌مدت یک هفته به‌صورت رایگان امتحان کرده و در صورت رضایت از کیفیت خدمات، خرید را قطعی نمایند.

(بیشتر…)

۰

سامانه پشتیبانی جدید مبین‌نت راه‌اندازی شد

شرکت ارتباطات مبین‌نت اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سامانه جدید پشتیبانی و فروش شبانه‌روزی خود را با سرشماره ۱۵۷۵ راه‌اندازی کرد. کارشناسان پشتیبانی و فروش مبین‌نت از این پس علاوه بر سامانه ۰۹۶۷۹۰ با شماره ۱۵۷۵ نیز مانند گذشته به‌صورت شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته به‌منظور حل مشکلات احتمالی مشترکین وایمکس و همچنین علاقه‌مندان به خرید این محصول روی خط هستند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

وای فای عمومی مبین‌نت در بیش از ۵۰۰ نقطه از شهر تهران و جزیره کیش

وایمو شبکه‌ی اینترنت وای‌فای عمومی مبین‌نت است که هم‌اکنون در بیش از ۵۰۰ نقطه از شهر تهران و جزیره کیش فعال است. با عضویت در شبکه‌ی وایمو هر فرد قادر است با استفاده از دستگاه‌های مجهز به Wi-Fi بدون نیاز به سیم‌ کارت و حتی مودم، به اینترنت پرسرعت مبین‌نت در مراکز تحت پوشش متصل شود.

(بیشتر…)

۰

در کنار مبین‌نت زبان را متفاوت بیاموزید

فعالیت‌های مبین‌نت در حوزه تولید محتوا:

شرکت ارتباطات مبین‌نت با تاکید بر ارایه ارزش بیشتر به مشتری اقدام به تولید و ارائه محتواهای آموزشی کرده است. در همین راستا هم‌اکنون دوره‌ی یادگیری آسان لغات زبان انگلیسی با متد ریشه‌شناسی در اختیار علاقه‌مندان قراردارد.

از آنجایی که یادگیری لغات به تنهایی به راحتی امکان‌پذیر نیست، این روش با حجم عظیمی از لغات که به صورت پیوسته و در قالب جملات آموزش داده می‌شوند این امکان را فراهم ساخته تا یادگیری برای مخاطبان در مقاطع مختلف آسان، مفید و کاربردی باشد. این درحالی است که  با بهره‌گیری از این روش قدرت درک مطلب زبان‌آموزان در خواندن متون مختلف نیز افزایش پیدا می‌کند.

بعد از تجربه موفق مبین‌نت در ارایه دوره آموزشی لینوکس، این دوره دومین گام مبین‌نت در ارایه خدمات با ارزش به عموم مصرف‌کنندگان اینترنت است. علاقه‌مندان می‌توانند این ویدئوهای آموزشی را از اینجا دریافت کنند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

سبزتر از همیشه، مبین‌نت در الکامپ ۲۰۱۵

حضور هر ساله در نمایشگاه الکامپ برای مبین‌نت به یک سنت تبدیل شده است، اما بیست‌و یکمین دوره از این نمایشگاه در روزهای سرد و برفی روزهای پایانی آذر ماه برای مبین‌نت بسیار گرم و دلنشین بود.

مبین‌نت که حالا عنوان برترین اپراتور وایمکس کشور را به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یدک می‌کشد، با بیش از ۸۰۰ هزار مشترک خانگی و هزاران مشتری سازمانی، رسالت بزرگ‌تری نسبت به گذشته بر دوش دارد. دقیقاً به همین دلیل با دستی پر در ایران الکامپ ۲۰۱۵ شرکت کرد و هزاران طرح و برنامه و جایزه و قرعه‌کشی برای مشترکین و کلیه‌ی بازدیدکنندگان خود داشت.

(بیشتر…)