۲

بازدید وزیر مخابرات و تکنولوژی افغانستان از مبین‌نت

نیمه آذر ماه، شرکت ارتباطات مبین‌نت میزبان وزیر مخابرات و تکنولوژی معلوماتی کشور افغانستان بود.در این دیدار صمیمانه مهندس «حسین ریاضی» مدیرعامل، ضمن خوش‌آمدگویی به جناب «عبدالرزاق وحیدی» و هیئت همراه ایشان به تشریح فعالیت‌های مبین‌نت در قامت «گسترده‌ترین اپراتور سراسری وایمکس در جهان»، پرداخت. وی هم‌چنین به دلیل دانش فنی و تکنولوژیکی بالای مبین‌نت در حوزه ارتباطات باندپهن بی‌سیم درخصوص انتقال دانش و تجربیات مبین‌نت به افغانستان ابراز خشنودی کرد.

(بیشتر…)

۱

ارائه سرورهای ویندوز و لینوکس در ابر مبین نت با ۵۰ درصد تخفیف ویژه الکامپ ۲۰۱۵

شرکت ارتباطات مبین‌نت “اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات”، به تازگی شروع به ارائه خدمات هاست و سرور مجازی (VPS) کرده است. مبین‌نت در بیست‌و یکمین نمایشگاه ایران الکامپ قصد دارد به‌طور خاص و ویژه این خدمت جدید را به علاقه‌مندان معرفی و با تخفیف ویژه و استثنایی به متقاضیان ارایه نماید.

سرور اختصاصی مجازی (VPS) یکی از راهکارهای میزبانی است و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، بین میزبانی اشتراکی و سرور اختصاصی قرار دارد. برخلاف میزبانی اشتراکی، به‌دلیل اینکه در میزبانیVPS ، حساب کاربری شما منابع اختصاص یافته خود را دارد، بلاگ یا وب‌سایت شما مشکلات اساسی سطح کارایی را نخواهد داشت.

(بیشتر…)

۴

در ایران الکامپ ۲۰۱۵، در قرعه‌کشی‌های متنوع مبین‌نت شرکت کنید

شرکت ارتباطات مبین‌نت «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، در ایران الکامپ ۲۰۱۵ با برنامه‌های فوق‌العاده و استثنایی ویژه مشترکین وایمکس مبین‌نت و هم‌چنین کلیه‌ی بازدیدکنندگان از غرفه، حضور خواهد داشت.

طرح پاسداشت از مشترکین مبین‌نت

در طی این طرح کلیه‌ی مشترکین وایمکس مبین‌نت می‌توانند با به همراه داشتن شناسه اشتراک خود، ضمن بازدید از غرفه‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت در قرعه‌کشی اهدای گیگ رایگان شرکت نمایند. در این برنامه ویژه به کلیه‌ی مشترکین و به قید قرعه از ۳ تا ۳۰ گیگ حجم اضافه به همراه ۱۵ تا ۳۰ روز اینترنت رایگان اهدا خواهد شد.

(بیشتر…)