۱

حمایت مبین‌نت از الکامپ ۲۰۱۵

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» امسال نیز مطابق سال گذشته به عنوان یکی از حامیان اصلی الکامپ بیست و یکم، در این نمایشگاه حضور دارد.

با توجه به کسب مجوزهای لازم در حوزه‌ی TD-LTE و همچنین اقدامات جدید در این حوزه، امسال مبین‌نت با رویکرد متفاوت‌تری نسبت به سال‌های گذشته در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ حضور خواهد داشت.

(بیشتر…)

۰

تجربه متفاوت مبین‌نت از حضور در نمایشگاه مطبوعات

شرکت ارتباطات مبین‌نت «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» امسال برای اولین بار با حضور در نمایشگاه مطبوعات، تجربه‌ای متفاوت را در جمع اصحاب رسانه و خبر رقم زد.

مبین‌نت با حضور در غرفه پایگاه خبری ۵۵ آنلاین، پیشنهادات ویژه‌ای را شامل ارایه خدمات ویژه دیتاسنتر برای اهالی رسانه و همچنین تخفیف مودم‌های جیبی ویژه عموم بازدیدکنندگان را ارایه کرد.

(بیشتر…)

۰

اشتهار به کیفیت مبین‌نت و کسب نشان سه ستاره

شرکت ارتباطات مبین­نت در روز ۱۸ آبان ماه که به عنوان “روز ملی کیفیت” نام­گذاری شده است، موفق به دریافت گواهی­نامه اشتهار به کیفیت سه ستاره شد.

مبین‌نت، «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، بر مبنای مدل ملی ارزیابی کیفیت ایران و براساس ارزیابی‌های انجام شده در دوازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران این نشان سه ستاره را دریافت کرد.

(بیشتر…)

۰

۳ ماه هاست رایگان، پیشنهاد ویژه مبین‌نت برای نمایشگاه مطبوعات

شرکت ارتباطات مبین‌نت «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» در بیست‌و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در کنار وب‌سایت خبری ۵۵آنلاین، با یک پیشنهاد ویژه و استثنایی برای اهالی رسانه حضور خواهد داشت.

مبین‌نت با در اختیار داشتن ۲۰ گیگابیت بر ثانیه پهنای باند اختصاصی سراسری، خدمات دیتاسنتر اینترنتی مجهز و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا را ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها ارایه می‌کند. بنابراین اگر از فعالان مطبوعات هستید، اگر رتبه سایت شما کم‌تر از یک‌هزار است و یا ترافیک ماهانه‌ای بیشتر از ۵۰۰ گیگابایت دارید، می‌توانید درصورت خرید یک ساله، از طرح سازمانی سرور اختصاصی مجازی (VPS) مبین‌نت به مدت سه ماه به‌صورت کاملاً رایگان بهره‌مند شوید.

(بیشتر…)

۳

گیگ‌ریزان پاییزی مبین‌نت؛ هر هفته ۱۰۰۰ گیگابایت

شرکت ارتباطات مبین‌نت، «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» به پاس قدردانی از همراهی مشترکین خود که عضو بزرگترین خانواده وایمکس در کشور هستند، اقدام به برگزاری قرعه‌کشی‌های مختلف و جذاب و متفاوت کرده است.

در اولین مرحله از سری قرعه‌کشی‌های مبین‌نت، قرعه‌کشی ۱۰۰۰ گیگابایت ترافیک در چهارشنبه هر هفته خواهد بود. در طی این طرح ویژه، هر هفته به ۱۰۰ نفر از مشترکین، ۱۰ گیگابایت ترافیک رایگان هدیه خواهد شد.

(بیشتر…)

۲

برنامه‌ریزی مبین‌نت برای ارائه اینترنت LTE با سرعت ۲۰ مگابایت

مدیرکل بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: «برای سه ماهه اول سال ۹۵ سرویس جدید LTE را راه اندازی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم اینترنت با سرعت ۲۰ مگابایت را ارائه دهیم.»

“شایا فرخ یار” در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون نتایج به دست آمده از حضور این شرکت در نمایشگاه تلکام امسال، گفت: «در نمایشگاه تلکام ما با تمرکز بر خدمات سازمانی حضور پیدا کردیم و در واقع خدمات جدیدی مانند wifi-hotspot و هاست مبین‌نت را معرفی کردیم که در این بازار رقابتی می‌تواند بسیار جذاب باشد.»

(بیشتر…)