۰

جشنواره پاییزی پهنای باند اختصاصی مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت «اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، هم‌زمان با شروع فصل پاییز، پهنای باند اختصاصی اینترنت ویژه سازمان‌ها، شرکت‌ها و مجتمع‌های اداری را با تخفیف و شرایط ویژه و استثنایی عرضه می‌کند.

شرکت‌ها و مجتمع‌های اداری و سازمانی می‌توانند در جشنواره فروش پاییزی پهنای باند اختصاصی اینترنت مبین‌نت از سه نوع طرح طلایی، نقره‌ای و برنزی بهره‌مند شوند.

(بیشتر…)

۰

تقدیر دانشگاه صنعتی شریف از مبین‌نت

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت 

۱

پرونده تله‌کام ۲۰۱۵ بسته شد؛ حضور کم‌نظیر مبین‌نت در سالن ۸ و ۹

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تله‌کام ۲۰۱۵ در حالی به کار خود پایان داد که شرکت ارتباطات مبین‌نت با رویکردی کاملاً متفاوت و برای اولین بار مستقل از گروه مخابرات ایران در این نمایشگاه شرکت کرد.

از آنجاکه قبل از شروع به کار نمایشگاه در مورد ویژه برنامه‌های مبین‌نت در طول روزهای برگزاری به علاقه‌مندان و مخاطبان اطلاع‌رسانی شده بود، از همان ساعات ابتدایی اولین روز برپایی نمایشگاه، استقبال بی‌سابقه‌ای از غرفه‌ی مبین‌نت شد.

(بیشتر…)

۰

تخفیف بی‌سابقه پهنای باند اینترنت اختصاصی مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵

شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی خدمات مقرون به‌صرفه‌ به سازمان‌ها و شرکت‌ها، پهنای باند اینترنت اختصاصی را در روزهای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران تله‌کام ۲۰۱۵، با ۳۰ درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.

مبین‌نت به عنوان اپراتور برتر سال ۹۳ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای سازمان‌هایی که میزان مصرف پهنای باند آن‌ها محدود است و در بازه‌ی زمانی ساعت‌های کار اداری، ۷ صبح تا ۱۷ بعداز ظهر و یا ۷ صبح تا ۱۹ بعداز ظهر به این خدمات نیاز دارند، طرح‌های ویژه‌ی اداری ۷۱۷ و ۷۲۷ خود را با شرایط ویژه و استثنایی ارایه می‌دهد. این طرح‌ها برای سازمان‌هایی که قصد مدیریت و کاهش هزینه‌های پهنای باند و برقراری تعادل بین مصرف و هزینه‌های خود را دارند، بسیار مناسب است.

(بیشتر…)