۱

در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵ ، از مبین‌نت AppleWatch هدیه بگیرید

اگر می‌خواهید شما هم یکی از برندگان AppleWatch باشید، در قرعه‌کشی شرکت ارتباطات مبین‌نت که هرروز در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵ برگزار می‌شود، شرکت کنید.

کلیه‌ی بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵ ضمن بازدید از غرفه مبین‌نت در قرعه‌کشی لحظه‌ای نیز شرکت کنند. بر این اساس بازدیدکنندگان باید کد قرعه‌کشی خود را در سامانه‌ی طراحی شده در غرفه ثبت نموده و منتظر دریافت پیامک برنده بودن بمانند. در صورت دریافت پیامک برنده یکی از جوایز نفیس مبین‌نت نصیب‌شان خواهد شد

(بیشتر…)

۱

برگزاری دومین ماراتون برنامه‌نویسی دانشگاه شریف با حمایت مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان حامی همیشگی دانشگاهیان و رویدادهای علمی – دانشجویی، این بار نیز از دومین مسابقات ماراتون برنامه‌نویسی دانشگاه شریف حمایت کرد.

در این دوره از مسابقات، شرکت‌کنندگان در قالب گروه‌های چند نفره که در حوزه‌ی برنامه‌نویسی، گرافیک و ایده‌پردازی مهارت دارند، طی ۴۸ ساعت طرح اولیه‌ی خود از برنامه‌ی موبایلی را که تهیه‌ کرده‌اند را ارایه می‌دهند. در این مسابقات سعی بر این است تا شرکت کنندگان نرم‌افزاری ساده و در عین حال کاربردی و لذت‌بخش را طراحی نمایند.

(بیشتر…)

۰

فروش ویژه هاست مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان اپراتور برتر سال ۹۴ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به تازگی اقدام به ارایه‌ی خدمات هاست (مرکز داده) کرده است که به عنوان اولین خدمت، سرور اختصاصی مجازی (VPS) مبین‌نت را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارایه خواهد کرد.

مبین‌نت در نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۵، طرح‌های سرور اختصاصی مجازی (VPS) خود را ویژه‌ی استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی و با مناسب ترین قیمت ارایه خواهد کرد.

  (بیشتر…)

۰

در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵ از وایمکس مبین‌نت ۴۰ درصد تخفیف بگیرید

هم‌زمان با نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵، شرکت ارتباطات مبین‌نت، اپراتور برتر سال ۹۴ به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مودم‌های جیبی خود را با ۴۰ درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.

براساس این طرح، علاقمندان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۵، ضمن بازدید از غرفه‌ی مبین‌نت، مودم جیبی مبین‌نت را در قالب طرح یک ساله و با حجم دانلود ۲۰ گیگابایت، تنها به قیمت ۲۵۲ هزار تومان خریداری نمایند.

این تخفیف ویژه تنها به علاقمندانی تعلق خواهد گرفت که در روزهای برگزاری نمایشگاه تله‌کام و از داخل غرفه‌ی مبین‌نت اقدام به ثبت‌نام و خرید مودم‌های جیبی نمایند.

(بیشتر…)

۱

قدیمی‌ترین و نخستین بانک ایرانی نیز به شبکه‌ی سراسری امن مبین‌نت پیوست

بانک سپه به عنوان قدیمی‌ترین و نخستین بانک کشور، پس از مذاکره با گروهی از کارشناسان فنی و فروش سازمانی مبین‌نت، تصمیم به دریافت خدمات سراسری از این شرکت گرفت.

 گروهی شامل ۴۱  نفر از مدیران خدمات رایانه‌ای، سرپرستی استان‌ها و مسئول آموزش بانک سپه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت ارتباطات مبین‌نت با مدیران و کارشناسان فنی و فروش سازمانی جلسه‌ای برگزار کرده و آموزش‌های لازم درخصوص نصب، پشتیبانی و امور مشترکین را دریافت کردند. همچنین در حضور مدیران بانک، سیستم تیکتینگ مشتریان سازمانی مورد بررسی قرار گرفت که درسریع‌ترین زمان ممکن، خطای پیش‌ آمده، ردیابی و کنترل شد.

(بیشتر…)

۴

بسته ویژه اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان برترین اپراتور وایمکس در کشور به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بسته‌ی ویژه اینترنت پرسرعت وایمکس را ارایه کرد.

در پی این طرح ویژه‌ی سراسری، کلیه‌ی علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند مودم وایمکس مبین‌نت را در قالب طرح شش ماهه با ۱۸ گیگابایت حجم دانلود تنها به قیمت ۲۹۰ هزار تومان خریداری کنند.

(بیشتر…)

۰

با مبین‌نت به نیازهای گوناگون ارتباطی خود پاسخ دهید

۲ شهریور ۱۳۹۴ مطالب عمومی

آی پی، کد منحصر به فرد شما در دنیای اینترنت است. معمولا آی‌پی‌ها به صورت پیش‌فرض، متغییر هستند و در هر مراجعه کاربر به فضای اینترنتی تغییر می کنند.

اما در مواردی ممکن است افراد نیاز داشته باشند توسط سایت‌ها وفضاهای میزبان شناخته شوند که این امکان از طریق آی‌پی‌های ثابت فراهم می شود. آی‌پی ثابت به کاربر این امکان را می‌دهد تا دارای یک شناسه منحصربه فرد معتبر و دایمی یاشد

  (بیشتر…)