۰

فراخوان شرکت ارتباطات مبین‌نت برای جذب عاملیت فروش سازمانی

شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی گسترده خدمات و محصولات سازمانی خود در سراسر کشور و با هدف توسعه و ارتقای جایگاه مبین‌نت در بازار شبکه‌های ارتباطی و پهنای باند، از کلیه افراد حقوقی واجد شرایط که تمایل به اخذ عاملیت فروش سازمانی مبین‌نت را دارند، دعوت به همکاری می‌نماید.

متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را به همراه مدارک زیر به نشانی ایمیل entmarketing@mobinnet.net ارسال فرمایند.

شرایط عمومی اعطای نمایندگی

v      مدارک ثبتی و آخرین روزنامه‌ی‌ رسمی شرکت

v      پروانه‌ها و مجوزهای شرکت در حوزه‌ی تله‌کام

v      سوابق شرکت؛ تاریخچه و فعالیت‌های آن

v      سوابق فروش و همکاری با دیگر اپراتورها

v      خلاصه‌ای از تراز مالی شرکت

v      فهرست مشتریان سازمانی و خدمات در حال ارایه

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

مبین‌نت را فالو کنید…

صفحه‌ی مبین‌نت در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام راه‌اندازی شد. نشانی این صفحه mobinnet.telecom است، لطفاً فالو کنید…

بنا است در این صفحه هر آن‌چه که مربوط به مبین‌نت است به اشتراک گذاشته شود… اطلاعاتی نظیر طرح‌های فروش ویژه، اخبار و اطلاعات مبین‌نتی، جوایز و افتخارات، تبریک اعیاد و مناسبت‌های مذهبی و خیلی چیزهای دیگر که احتمالاً برای مشترکان مبین‌نت و کاربران اینستاگرام جالب خواهد بود…

این صفحه به تازگی راه‌اندازی شده است، به همین دلیل برای هرچه بهتر شدن آن نیازمند همراهی شما هستیم. پس لطفاً مبین‌نت را فالو کنید و آن را به دوستان‌تان هم پیشنهاد دهید.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

در جشن برتری خانواده بزرک وایمکس مبین نت هدیه بگیرید

شرکت ارتباطات مبین نت با حضور در پنجمین جشنواره‌ی فاوا در گروه اینترنت پرسرعت بی‌سیم(wimax)  موفق به دریافت جایزه‌ی برترین اپراتور کشور شد. مبین‌نت این موفقیت را حاصل کوشش نیروی انسانی جوان، متخصص و پرتلاش و هم‌چنین همراهی همیشگی مشترکین و همکاران تجاری خود در سراسر کشور می‌داند.

(بیشتر…)

۰

۳۰ درصد تخفیف ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت در شهرهای خاص

شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان«برترین اپراتور وایمکس کشور به انتخاب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات » در راستای ارتقای سطح دسترسی هم‌میهنان عزیز به اینترنت پرسرعت بی‌سیم سراسری، اقدام به ارایه‌ی طرح ویژه‌ی یک ساله  با ۳۰ درصد تخفیف و به قیمت استثنایی ۲۸۰ هزار تومان نموده است.

(بیشتر…)