۱

کسب رتبه‌ی اول اپراتور وایمکس کشور در جشنواره‌ی ملی فاوا

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حالی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت در بخش ارایه‌دهندگان اینترنت وایمکس به عنوان برگزیده‌ی کشوری انتخاب و رتبه‌ی اول را کسب کرد.

صبح روز ۲۸ اردیبهشت ماه درمرکز همایش‌های شهید قندی وزارت ارتباطات، با حضوردکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر رحمانی رییس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان وزیر، نمایندگان مجلس و جمعی از فعالان عرصه‌یICT  کشور، مراسم اختتامیه‌ی پنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) برگزار شد تا طی آن برترین‌های صنعت ICT معرفی شوند…

(بیشتر…)

۱

طرح‌های ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه کتاب تهران

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ مطالب عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال نیز با طرح‌های ویژه و استثنایی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافته است. مبین‌نت به عنوان «ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در کشور» امسال نیز با دستی پر از طرح‌های تخفیفی، حضوری گسترده در بیست و هشتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب دارد.

در نمایشگاه کتاب امسال، خریداران جدید طرح‌های ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت که از داخل نمایشگاه اقدام به خرید نمایند، از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. ۲۵ درصد تخفیف برای خریداران طرح‌های یک‌ساله و دوساله مودم‌های جیبی GPRS و هم‌چنین ۱۵ درصد تخفیف برای خریداران مودم‌های رومیزی به آن دسته از علاقه‌مندانی تعلق خواهد گرفت که در روزهای برگزاری نمایشگاه از غرفه‌ی مبین‌نت بازدید کرده و اقدام به ثبت‌نام و خرید نمایند.

(بیشتر…)