۰

نوروز ۱۳۹۴ مبارک

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

یک گیگابایت حجم؛ هدیه‌ی نوروزی مبین‌نت به مشترکان

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز و آرزوی سالی پر از شادی و بهروزی برای هم‌وطنان عزیز، به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین ۱۳۹۴ تا هشتم فروردین ۱۳۹۴ اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.

(بیشتر…)

۰

دانش مبین‌نت در خدمت دانش‌آموزان ، رویکرد جدید مبین‌نت در مسابقات نادکاپ

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

هجدهمین دوره‌‌ی مسابقات ملی، آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی (نادکاپ) در حالی در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند ماه در دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان اپراتور حامی دانش از این دوره از مسابقات حمایت می‌کرد.

مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی (نادکاپ)، با هدف ایجاد فرصت خلاقیت در دانش‌آموزان، در سه حوزه‌ی اصلی علوم نوین، علوم پایه و خلاقیت طراحی شده است. در این مسابقات معمولاً یک ‌هزار تیم دانش‌آموز از بیش از ۴۰ شهر کشور گرد هم جمع می‌شوند و طی دو روز با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند.

در مسابقات نادکاپ شریف در سال ۹۱ نیز مبین‌نت به عنوان حامی اصلی حضور داشت. اما مبین‌نت در این دوره از مسابقات با چهره و رویکردی متفاوت حضور پیدا کرد.

(بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از اولین استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

«مبین‌نت» حالا دیگر به نامی آشنا برای جوانان، به‌ویژه جوانان با استعداد و با انگیزه‌ی کشور تبدیل شده است. بعد از حمایت مبین‌نت از دو رویداد استارت‌آپ‌ ویکند، یکی در تبریز و دیگری در تهران در سال ۹۲،  این بار در روزهای پایانی سال ۹۳ نوبت به استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران رسیده است تا مبین‌نت حمایت و همراهی خود را از جوانان و ایده‌های جدید کسب و کار اعلام کند.

مبین‌نت به عنوان حامی طلایی نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران که به مدت سه روز در پایان هفته‌ی سوم اسفند در دانشگاه تهران برگزار شد، اینترنت مراسم را با ارایه‌ی خدمت «وایمو» تأمین کرد.

(بیشتر…)

۰

جایزه‌ی ملی اشتهار به کیفیت سه ستاره برای مبین‌نت

در مراسم اختتامیه‌ی چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (ICTINQA) که نهم اسفند ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت موفق به دریافت «جایزه‌ی ملی اشتهار به کیفیت سه ستاره» شد.

در متن این گواهی‌نامه آمده است: «براساس ارزیابی‌ها، شرکت ارتباطات مبین‌نت برای مدیریت کیفیت در ارایه‌ی خدمات اینترنت بر بستر فناوری وایمکس، امتیاز لازم را برای دریافت گواهی‌نامه‌ی اشتهار به کیفیت سه ستاره  کسب کرده است.»

(بیشتر…)

۳

برگزاری وبینار آموزشی «مروری بر فناوری‌‌های باندپهن بی‌سیم» با حمایت مبین‌نت

نهم اسفند ماه و هم‌زمان با روز جهانی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، وبینار آموزشی‌ای تحت ‌عنوان «مروری بر فناوری‌‌های Wireless Broadband» با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار خواهد شد.

امروزه دسترسی به شبکه‌ی دیتا به امری ضروری برای مشترکین تبدیل شده است و مفاهیمی هم‌چون RCS که امکان برقراری ارتباطات صوتی و تصویری، به اشتراک گذاشتن منابع، جست‌وجو در اینترنت و انجام هرگونه فعالیت هم‌زمان در شبکه‌های مختلف را فراهم می‌سازد، به اولویت اصلی اپراتورهای خدمات‌دهنده تبدیل شده است. از این رو معرفی نسل‌های مختلف ارتباطی به ویژه ۳G و ۴G با توجه به روند رشد ترافیک دیتا در راستای پاسخ به همین نیاز مشترکین در نظر گرفته می‌شود.

(بیشتر…)

۱

اپلیکیشن موبایل ریتم زندگی با حمایت مبین‌نت اول شد

اپلیکیشن موبایل وب‌سایت «ریتم زندگی» که توسط شرکت ارتباطات مبین‌نت طراحی و پیاده‌سازی شده است، برنده‌ی جایزه‌ی بهترین اپلیکیشن چندرسانه‌ای در جشنواره‌ی نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب ۱۳۹۳ شد.

اپلیکیشن موبایل وب‌سایت ریتم زندگی، به عنوان اپلیکیشن «اولین تلویزیون اینترنتی ایران» که توسط مبین‌نت، «گسترده‌ترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در ایران»، طراحی و  پیاده‌سازی شده است، در کنفرانس وب و موبایل ایران به عنوان اولین نرم‌افزار موبایل ایران انتخاب شد.

(بیشتر…)