۹

تهیه و انتشار دوره‌ی مجازی رایگان آموزش لینوکس توسط مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت با تأکید بر رشد و گسترش آموزش‌های الکترونیکی و مجازی در کشور، اقدام به تهیه‌ی ویدیوهای آموزشی لینوکس و انتشار آن در سایت دانش‌آباد کرده است.

دوره‌ی مجازی آموزش لینوکس توسط یکی از همکاران مبین‌نت، آقای جادی میرمیرانی که از اساتید شناخته‌شده در این حوزه به شمار می‌روند تدریس می‌شود.

علاقه‌مندان برای استفاده‌ی رایگان از این ویدیوها، تنها کافی است به عضویت در وب‌سایت دانش‌آباد درآیند تا از آموزش کاملاً حرفه‌ای که البته به زبانی ساده مباحث لینوکس را مطرح می‌کند، بهره‌مند شوند.

(بیشتر…)

۱

اطلاعیه‌ی مهم برای به‌روزرسانی «فرم‌ویر» مودم‌های BM-8301 و BM-632W

با به‌روزرسانی «فرم‌ویر» (Firmware) مودم، می‌توان برخی مشکلات که ممکن است تعدادی از مشترکان اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به تازگی با آن مواجه شده باشند، برطرف کرد.
لازم به توضیح است که«فرم‌ویر» یا میان‌افزار، نرم‌افزار واسطی است که دسترسی به سخت‌افزار (مانند مودم) را میسر می‌کند و با استفاده از آن می‌توان تنظیمات مورد نظر را روی مودم اعمال کرد.

بنابراین به تمامی مشترکانی که از مودم‌های BM-8301 و BM-632W استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود با به‌روزرسانی «میان‌افزار» مودم خود، مشکلات نرم‌افزاری احتمالی در برخی از نسخه‌های قدیمی «فرم‌ویر» را برطرف کنند تا امنیت، عملکرد و انعطاف‌پذیری مودم در شبکه افزایش یابد.

در این زمینه و به منظور پیش‌گیری از مشکلات احتمالی مشترکان این مودم‌ها، شیوه‌ی به‌روزرسانی گام به گامی تهیه شده است که از طریق لینک‌های BM-632W  و BM-8301 در دسترس شما قرار دارند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

وزیر ارتباطات عراق در مبین‌نت

دوشنبه ششم بهمن ماه ۹۳، آقای «حسن کاظم الراشد» وزیر ارتباطات عراق به همراه جمعی از مدیران و مسئولان صنعت مخابرات این کشور، در ادامه‌ی سفر خود به ایران که بنا به دعوت آقای دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات کشورمان صورت گرفته بود، با حضور در شرکت ارتباطات مبین‌نت با مدیران مبین‌نت و صنایع ارتباطی پایا به مذاکره پرداختند و در ادامه از بخش‌های مختلف این دو شرکت بازدید کردند.

(بیشتر…)

۱

نگاهی به برنامه‌های مبین‌نت برای ارایه‌ی خدمات TD-LTE

بیش از نوعِ باندِ فرکانسی، زمان تخصیص آن اهمیت دارد

به تازگی نشریه‌ی تخصصی طیف، مصاحبه‌ای با آقای مهندس ریاضی، مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت داشته‌اند. در مقدمه‌ی این مصاحبه آمده است: «با توجه به موضوع این شماره از نشریه که بر بحث فرکانس و مدیریت طیف استوار است، برآن شدیم تا با مدیر یکی از بازیگران بزرگ حوزه‌ی اپراتوری هم صحبت کنیم و برنامه‌ها،‌ چالش‌ها و دغدغه‌های فرکانسی را از دیدگاه یک اپراتور دسترسی باندپهن بی‌سیم نیز نظاره کنیم.»

با هم نگاهی به این مصاحبه می‌اندازیم.

  (بیشتر…)