۲

نشست خبری مبین‌نت در الکامپ بیستم: یک قدم تا ارایه‌ی TD-LTE توسط مبین‌نت

برای ارایه‌ی TD-LTE نسل چهارم، همه‌چیز آماده است‎ و تنها نیازمند مجوز باند فرکانسی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستیم.

 

نشست خبری مهندس ریاضی مدیرعامل به همراه مهندس کمیلی‌زاده معاون بازاریابی و فروش مبین‌نت روز سه‌شنبه ۱۸ آذر ۹۳ در ستاد خبری نمایشگاه بیستم الکامپ برگزار شد. در این نشست در کنار تشریح اهداف آتی شرکت، به‌ پرسش‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص ارتقای فناوری و دریافت مجوز ارایه‌ی نسل چهارم ارتباطات توسط مبین‌نت پاسخ داده شد.

(بیشتر…)

۱

الکامپ ۲۰۱۴ در قابی از لبخند برای مشترکین مبین‌نت

بیستمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با حضور جناب آقای علی جنتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شورای عالی فضای مجازی در ساعت ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۱۶ آذرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد و فعالان صنعت ICT با انبوهی از خدمات و پیشنهادهای ویژه در این رویداد بین‌المللی حضور یافتند.

(بیشتر…)

۰

لبخند یادگاری بگیرید…

اگر مشترک وایمکس مبین‌نت هستید، حتماً سری به غرفه‌ی مبین‌نت در طول روزهای برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۴ بزنید.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، به پاس قدردانی از همراهی مشترکین خود طی این سال‌ها، به آن دسته از مشترکینی که از غرفه‌ی مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۴ بازدید می‌کنند هدیه‌ا‌ی تقدیم خواهد کرد.

در این طرح به مشترکین مبین‌نت با شعار «لبخند یادگاری بگیرید…» بسته‌ای هدیه می‌شود تا بار دیگر قدردانی خود را از همراهی مشترکان‌مان ابراز کنیم.

(بیشتر…)

۰

جشنواره‌ی پهنای باند اختصاصی مبین‌نت در الکامپ ۲۰۱۴

بیستمین نمایشگاه ایران الکامپ ۲۰۱۴ فردا آغاز به‌کار خواهد کرد و شرکت ارتباطات مبین‌نت به رسم هرساله با خدمات متنوع اینترنت اشتراکی و به‌ویژه‌ سازمانی در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد. در این نمایشگاه، برگزاری جشنواره‌ی پهنای باند اختصاصی ۱+۱۲ و ۱+۶ (یک ماه رایگان) ویژه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های مبین‌نت خواهد بود.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، در بیستمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۴ راهکارهای ارتباطی سازمانی خود را کاملاً منطبق با نیاز سازمان‌های بزرگ و کوچک و هم‌چنین بانک‌ها ارایه خواهد کرد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت حامی الکامپ بیستم شد

شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان پیشرو بازار ارایه‌ی خدمات ارتباطی پرسرعت باندپهن بی‌سیم در کشور، امسال نیز جزو حامیان اصلی برگزاری نمایشگاه الکامپ است.

با توجه به مجوزهای جدید دریافتی شرکت ارتباطات مبین‌نت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هم‌چنین برنامه‌های پیش‌ِ رو برای ارایه‌ی فناوری TD-LTE علاوه بر فناوری وایمکس، امسال مبین‌نت متفاوت‌تر از گذشته و با چهره‌ای جدید در الکامپ ۲۰۱۴ حضور خواهد یافت.

مبین‌نت به عنوان «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران،» در حالی از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی، ایران الکامپ ۲۰۱۴ حمایت کرده است که قصد دارد جایگاه ویژه‌ و منحصر به فرد خود را به عنوان ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ۴G در ایران به نمایش بگذارد. بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت با افتخار از شما دعوت می‌کند تا در روزهای برگزاری این نمایشگاه از غرفه‌ی این شرکت در سالن ۴۴ (خلیج فارس) بازدید به عمل آورید و با محصولات و خدمات مبین‌نت بیش‌تر آشنا شوید.

لازم به یادآوری است، بیستمین نمیشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (ایران الکامپ ۲۰۱۴)، از روز یک‌‌شنبه ۱۶ تا روز چهارشنبه ۱۹ آذر ماه دایر خواهد بود.

به امید دیدار شما

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت