۱

دریافت مجوز رسمی ارایه‌ی فناوری TD-LTE در کلیه‌ی استان‌های کشور

شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور شبکه‌ی باندپهن بی‌سیم در ایران با بیش از پنج سال تجربه‌ی موفق در ارایه‌ی خدمات ارتباطی از سه سال پیش مطالعات گسترده‌ای را برای توسعه‌ی فناوری‌های دسترسی بی‌سیم آغاز کرده است. هم‌چنین حضور در مجامع و کنفرانس‌های بین‌المللی مرتبط با فناوری‌های حوزه‌ی باندپهن بی‌سیم و LTE توانست نقشه‌ی راه مناسبی را برای توسعه و ارتقای شبکه‌ی فعلی مبین‌نت ترسیم نماید.

طبق مصوبه‌ی شماره‌ی ۳ جلسه‌ی ۱۹۰ مورخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص ارتقای فناوری ارایه‌ی خدمات ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس و نامه‌ی شماره‌ی ۵۶۳۳۶/۱۰۲ مورخ ۱۰/۰۸/۱۳۹۳ معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه‌ی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌طور رسمی توانست پروانه‌ی ایجاد شبکه و ارایه‌ی فناوری TD-LTE را در کلیه‌ی استان‌های کشور با عنوان «انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم ثابت» دریافت نماید. بر همین اساس، با ایجاد اولین شبکه‌ی نسل چهار در کشور، مبین‌نت به عنوان اولین اپراتور دارای LTE در گزارش انجمن جهانی GSA معرفی شد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نهمین نمایشگاه الکامپ شهر تاریخی همدان

شرکت ارتباطات مبین‌نت برای دومین سال پیاپی در نمایشگاه تخصصی الکامپ، الکترونیک، کامپیوتر و ماشین‌های اداری همدان حضوری پررنگ داشت.

هم‌زمانی این رویداد نمایشگاهی که یکم تا پنجم آبان ماه دایر بود، با نمـایشگاه و جشنـواره‌ی موبـایل، تبلت، لپ‌تاپ و دوربین‌های دیجیتال و هم‌چنین برگزاری جام بزرگ بازی‌های رایانه‌ای، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان زیادی را از سراسر استان همدان به این نمایشگاه آورده بود. این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار مبین‌نت قرار داد تا به عنوان « ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ۴G و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، علاوه بر ارایه‌ی خدمات متنوع اینترنت اشتراکی و خانگی، امکان ثبت‌نام و اشتراک آسان آن را نیز برای کلیه‌ی ساکنان این استان و شهرهای اطراف فراهم کند.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در بین چهار تیم برتر مسابقات فوتسال پارک علم و فناوری پردیس

به مناسبت گرامی‌داشت اعیاد پربرکت قربان و غدیر، مسابقات فوتسال به میزبانی پارک علم و فناوری پردیس، میان شرکت‌های عضو این پارک برگزار شد.

در این مسابقات که در آن ۱۹ تیم از شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری پردیس حضور داشتند، شرکت ارتباطات مبین‌نت برای اولین بار دو تیم با عناوین «مبین‌نت» و «سرو مبین»‌ را برای حضور معرفی کرد که در نهایت تیم مبین‌نت توانست جزو چهار تیم برتر این دوره از مسابقات شود.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

مبین‌نت در نمایشگاه کامیتکس یزد

دهمین نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک، ماشین‌های اداری و سیستم‌های کامپیوتری، «کامیتکس یزد»، با حضور مبین‌نت برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت ارتباطات مبین‌نت علاوه بر ارایه‌ی خدمات اینترنت اشتراکی و خانگی با حضور همکاران فروش سازمانی خود، راهکارهای ویژه‌ی سازمانی مبین‌نت را نیز به کلیه‌ی علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان معرفی کرد.

نمایشگاه کامیتکس دهم با حضور رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور، استاندار یزد و سایر مقامات رسمی این استان و هم‌چنین ۷۰ شرکت معتبر داخلی و هفت نهاد دولتی ۲۸ مهر ماه افتتاح و شروع به کار کرد.

(بیشتر…)