۰

تمدید جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی تا ۱۵ آبان

با استقبال بی‌سابقه از جشنواره‌ی فروش مودم‌های جیبی وایمکس و GPRS مبین‌نت که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده بود، این جشنواره تنها به مدت ۱۵ روز دیگر و تا نیمه‌ی آبان ماه تمدید شد.

در جریان برگزاری جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت، مشترکان جدید می‌توانند با خرید طرح‌های یکساله این مودم‌ها از ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند. بنابراین خریداران طرح‌های یک‌ساله‌ی مودم‌های جیبی GPRS با حجم دانلود ۲۰ گیگابایت و سرعت ۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه و یا طرح‌های دو ساله با حجم دانلود ۳۰ گیگابایت و سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، با ۲۰ درصد تخفیف تنها ۳۹۲ هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

علاوه بر این، کلیه‌ی مشترکان فعلی که از هر یک از مودم‌های مبین‌نت استفاده می‌کنند نیز می‌توانند هر یک از طرح‌های فوق را با ۲۵ درصد تخفیف و به قیمت ۳۶۷ هزار تومان خریداری و فعال کنند.

(بیشتر…)

۱

ابر مبین‌نت بر فراز ایران

شبکه‌ی ارتباطی گسترده‌ای با ظرفیت ۲۰ گیگابیت

LTE، WiMAX و Wi-Fi، راهکارهای ۴G مبین‌نت

هم‌زمان با برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فناوری ارتباطات و مخابرات کشور، ایران تله‌کام ۲۰۱۴ و ورود شرکت ارتباطات مبین‌نت به حوزه‌ی فناوری LTE و نسل ۴، روزنامه‌ی دنیای اقتصاد در ویژه‌نامه‌ی خود که هم‌زمان با تله‌کام ۲۰۱۴ منتشر شد، مصاحبه‌ای با مهندس «ساسان کمیلی‌زاده» معاون بازاریابی و فروش مبین‌نت ترتیب داد که شرح آن را در ادامه می‌خوانید:

– لطفاً کمی مختصر درباره‌ی وضعیت و امکانات فنی، قابلیت‌ها، شهرهای تحت پوشش و تعداد مشترکان خانگی و سازمانی مبین‌نت توضیح دهید؟

مبین‌نت در حال حاضر شبکه‌ی ارتباطی گسترده‌ای را در کل کشور با ظرفیت ۲۰ گیگابیت ایجاد نموده است که در آن تمامی مراکز استان از دو مسیر مختلف به شبکه‌ی مرکزی در تهران متصل هستند و در داخل شهرها نیز فرستنده‌های وایمکس در بیش از ۱۲۰ شهر ابر وایمکس مبین‌نت را به گونه‌ای پدید آورده است که با روشن شدن هر مودم مبین‌نت در این شهرها، ارتباط با شبکه‌ی مرکزی برقرار می‌شود و با توجه به خدمت تعریف شده برای آن مودم می‌تواند تبادل اطلاعات داشته باشد.

(بیشتر…)

۰

حضور درخشان مبین‌نت در ایران تله‌کام ۲۰۱۴

بار دیگر روزهای پر جنب‌وجوش برگزاری نمایشگاه تله‌کام به پایان رسید. شرکت ارتباطات مبین‌نت که با خدمات متنوع و پیشنهاد‌های ویژه و با شعار «راهکارهای ۴G مبین‌نت» در کنار گروه مخابرات ایران پا به نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۴ گذاشته بود، با انبوهی از تجربه و موفقیت در ساعت ۱۶ روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر ماه با آن خداحافظی کرد.

در این چهار روز غرفه‌ی مبین‌نت در سالن‌های ۶ و ۷ علاوه بر بازدیدکنندگان از نمایشگاه، میزبان شخصیت‌های برجسته‌ی کشوری بود که در طول روزهای برگزاری با حضور در غرفه‌ی مبین‌نت ضمن ملاقات با جناب آقای «مهندس حسین ریاضی» مدیرعامل شرکت و معاونان و مدیران بخش‌های مختلف، از نزدیک با فعالیت‌های مبین‌نت نیز آشنا شدند.

(بیشتر…)

۰

کارگاه‌های آموزشی مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴

اگرچه برگزاری کارگاه‌های آموزشی به یک رسم همیشگی در غرفه‌های مبین‌نت در نمایشگاه‌های تخصصی تبدیل شده است اما امسال و در پانزدهمین دوره از برگزاری نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴، مبین‌نت چندین عنوان کارگاه آموزشی را در چهار روز از برپایی این نمایشگاه در سالن ۶ برگزار خواهد کرد.

عناوین کارگاه‌های آموزشی مبین‌نت در نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۴ به شرح زیر است:

(بیشتر…)

۰

تخفیف بسیار ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس و GPRS مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴

همراه با استقبال گسترده از جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی که از ابتدای شهریور ماه آغاز و تا پایان مهر ادامه دارد، در طول روزهای برگزاری نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴، مودم‌های جیبی وایمکس و GPRS مبین‌نت با شرایط بسیار ویژه‌ی جدیدی به بازدیدکنندگان از غرفه‌‌های مبین‌نت در این نمایشگاه ارایه خواهد شد.

هم‌اکنون و در جریان برگزاری جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت، مشترکان جدید می‌توانند با خرید طرح‌های یک‌ساله‌ی این مودم‌ها از ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخورددار شوند. این در حالی است که شرکت ارتباطات مبین‌نت «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم در ایران»، به آن دسته از مشترکانی که در طول روزهای برگزاری نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴، از غرفه‌های مبین‌نت بازدید نمایند و از داخل غرفه نسبت به ثبت‌نام و خریداری این مودم‌ها اقدام ‌کنند، ۵ درصد تخفیف بیش‌تر یعنی در مجموع ۲۵ درصد تخفیف ارایه خواهد داد.

(بیشتر…)

۰

ارایه‌ی راهکارهای ارتباطی سازمانی مبین‌نت در تله‌کام ۲۰۱۴

نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۴، فرصتی را در اختیار مبین‌نت قرار داده است تا به عنوان اپراتور سراسری، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های جدید خود را در حوزه‌ی محصولات و خدمات سازمانی به شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط و بزرگ ارایه کند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران، ارایه‌ی راهکارهای متنوع ارتباطی توزیع‌شده و خدمات مدیریت‌شده (Managed Services) را در برنامه‌ی بازاریابی خود قرار داده است.

بر این اساس، مبین‌نت مهم‌ترین محصولات سازمانی خود، نظیر شبکه‌ی اختصاصی مجازی (VPN)، شبکه‌ی ملی بی‌سیم (اینترانت) و شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی (وایمو) را در نمایشگاه تله‌کام امسال عرضه خواهد کرد.

(بیشتر…)

۱

چهره‌ای متفاوت از مبین‌نت در تله‌کام ۲۰۱۴

حضور در بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی یعنی نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله‌کام ۲۰۱۴)، از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل، مبین‌نت قصد دارد با دستی پر و به شکل گسترده در دو سالن این نمایشگاه حاضر شود.

با اعطای مجوز به شرکت ارتباطات مبین‌نت در پیاده سازی شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناری LTE از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، امسال مبین‌نت با رویکردی جدید و با شعار «مبین‌نت ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ۴G» در پانزدهمین نمایشگاه تله‌کام حضور خواهد داشت.

علاوه بر این، به روال گذشته محصولات و خدمات متنوع مبین‌نت تحت عنوان اینترنت پرسرعت اشتراکی، پهنای باند اختصاصی اینترنت و شبکه‌ی اختصاصی مجازی (VPN) بی‌سیم و شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی وای‌فای (وایمو) در این نمایشگاه به عنوان مهم‌ترین خدمات خانگی و سازمانی، به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان محترم ارایه خواهد شد.

(بیشتر…)