۰

نمایش چشم‌گیر مبین‌نت در کنفرانس ملی مجوزدهی و توسعه‌ی خدمات ارتباطی

«کنفرانس ملی مجوزدهی و توسعه‌ی خدمات ارتباطی» روز دوشنبه ۲۴ شهریور توسط گروه طیف در سالن همایش «مؤسسه‌ی مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی ایران» برگزار شد. در این کنفرانس قابلیت‌ها، امکانات و زیرساخت‌های فنی و تکنولوژی مبین‌نت به مسئولان سازمان‌های دولتی، به‌ویژه سازمان تنظیم و مقررات رادیویی و مدیران شرکت‌های خدمات ارتباطی ارایه شد.

مبین‌نت نیز در ادامه‌ی حضور در مجامع علمی و فنی، ضمن حمایت از این کنفرانس ملی، در بخش سخنرانی نیز حضور فعال و چشم‌گیری داشت. مراسم افتتاحیه‌ی این کنفرانس با سخنرانی مهندس «سبوحی» قائم‌مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آغاز شد.

(بیشتر…)

۰

اوقات خوب، اینترنت خوب؛ وایمو در جشنواره‌‌ی فیلم و عکس همراه تهران

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ مطالب عمومی

«دومین جشنواره‌ی فیلم و عکس همراه تهران»، به عنوان بزرگ‌ترین جشنواره‌ی فیلم و عکس موبایلی خاورمیانه از ۲۱ شهریور آغاز به‌کار کرده است و به مدت یک هفته تا ۲۸ شهریور ماه ادامه دارد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز با حمایت از این جشنواره، خدمات اینترنت پرسرعت وایموی خود را در طول روزهای برگزاری، به بازدیدکنندگان از جشنواره و غرفه‌ی مبین‌نت ارایه می‌کند.

برگزارکنندگان این جشنواره با بهره‌گیری از تجربیات سال گذشته‌ی خود و تعیین استانداردهای مشخص برای ارزیابی عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی، تلاش کرده‌اند دومین دوره از جشنواره‌ی فیلم و عکس همراه را بهتر از قبل برگزار نمایند.

(بیشتر…)

۰

گفت‌وگوی مجله‌ی طیف با مدیرکل تکنولوژی و طراحی شبکه شرکت ارتباطات مبین‌نت: توانایی و عملکرد اپراتورها، ملاک تصمیم­ گیری باشد

با مصوبه شماره‌ی ۱۹۰ کمیسیون تنظیم مقررات در خصوص ارتقای پروانه‌ی فعالیت اپراتورهای وایمکس، سرانجام نام شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان اولین اپراتور ایرانی دارای شبکه‌ی آزمایشی LTE در گزارش ماه آگوست ۲۰۱۴ انجمن جهانی GSA ثبت گردید.

شرکت ارتباطات مبین‌نت با سرمایه‌گذاری سنگینی وارد بازار خدمات داده در کشور شد و هم‌اکنون به عنوان «بزرگ­ترین اپراتور باندپهن WiMAX در خاورمیانه و ایران» با نگاه به ارایه‌ی خدمات پرسرعت به مشترکین، همواره در جهت بهبود شبکه‌ی خود در سه حوزه اصلی RAN، Transport و Core فعالیت‌های مهمی مانند بهینه‌سازی، ایجاد شبکه‌ی مترو سایت و برقراری بستر ۱۰G در Core شبکه نموده است. به طوری که شبکه‌ی دسترسی مبین‌نت با ۱۰۱۶ سایت وایمکس در سراسر کشور (۳۱ استان) گسترده شده است.

مجله علمی – تحلیلی طیف در گفت‌وگو با مهندس «علی طهماسبی»، جویای آخرین برنامه‌­های توسعه­‌ای شبکه‌ی وایمکس و LTE مبین‌نت شده و در مورد تعاملات بین­‌المللی تیم فنی این شرکت در همایش­­‌های جهانی LTE با ایشان به صحبت پرداخت.

(بیشتر…)

۰

بازدید وزیر ارتباطات قطر از صنایع مخابراتی پایا و شرکت ارتباطات مبین‌نت

وزیر ارتباطات قطر که به دعوت دکتر واعظی وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان در ایران حضور دارد، به همراه هیئتی از مدیران ارشد وزارت‌خانه‌ی ارتباطات این کشور از شرکت‌های صنایع ارتباطی پایا به عنوان یکی از «بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی در کشور» و هم‌چنین شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، بازدید کردند.

در این دیدار، مهندس «سیدمجتبی هاشمی» معاون فناوری و امور بین‌الملل و مهندس «حسین ملک» مدیرکل امور بین‌الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این هیئت را همراهی می‌کرد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در الکامپ هفدهم تبریز

۵ شهریور ۱۳۹۳ مطالب عمومی

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، الکترونیک، ماشین‌های اداری و تجهیزات ایمنی تبریز در حالی در اولین روزهای ماه شهریور برگزار شد که شرکت‌های حوزه‌ی سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت اطلاعات، دولت الکترونیک، اینترنت، اتوماسیون اداری، تجارت الکترونیکی و فروشندگان تجهیزات دیجیتال از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، البرز، فارس و خوزستان در آن حضور داشتند.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در سومین جشنواره‌ی تجهیزات دیجیتال اصفهان

۲ شهریور ۱۳۹۳ مطالب عمومی

اتحادیه‌ی خدمات رایانه‌ای استان اصفهان برای سومین سال پیاپی اقدام به برگزاری «جشنواره‌ی فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال» در شهر اصفهان نمود. در این جشنواره که با حضور بیش از ۶۰ شرکت معتبر داخلی برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم در کشور» حضور داشت.

(بیشتر…)

۰

آغاز جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت

۱ شهریور ۱۳۹۳ مطالب عمومی

جشنواره‌ی فروش ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با قابلیت اتصال به شبکه‌ی موبایل، با شرایط استثنایی برای مشترکان جدید و فعلی مبین‌نت آغاز شد.

در این جشنواره که از اول شهریور آغاز و تا پایان مهر ماه ادامه دارد، مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت با شرایط ویژه و استثنایی عرضه خواهند شد. بر این اساس، مشترکان جدید با خرید طرح‌های یک‌ساله‌ی مودم‌های جیبی GPRS با حجم دانلود ۲۰ گیگابایت و سرعت ۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه و یا طرح‌های دو ساله با حجم دانلود ۳۰ گیگابایت و سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، به جای پرداخت ۴۹۰ هزار تومان از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شوند و تنها ۳۹۲ هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

(بیشتر…)