۲

مبین‌نت به عضویت بنیاد بین‌المللی GTI درآمد

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عضویت بنیاد بین‌المللی (GTI (Global TD-LTE Initiative درآمد تا در کنار سایر اپراتورهای پیشروی جهان، تکنولوژی TD-LTE را به عنوان یک استاندارد اصلی در شبکه‌های باندپهن در کشور توسعه دهد.

مبین‌نت به عنوان «دارنده‌ی گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی باندپهن بی‌سیم در ایران»، به‌منظور همراهی با اپراتورهای برتر جهان و هم‌چنین مشارکت در سیاست‌های کلان این انجمن در خصوص تکنولوژی TD-LTE، به عضویت این انجمن بین‌المللی درآمده است.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در کنار مردم صمیمی کرمان در بازارچه‌ی خیریه‌ی یاس

ترس، دلهره، دل‌تنگی و تنهایی‌هایت را فراموش کن. این ماه برای‌ات رنگ و بوی دیگری دارد. می‌گویند خدا در ماه رمضان برای بنده‌هایش سنگ تمام می‌گذارد. همان او که به جای همه‌ی نداشته‌های‌مان کافی است. می‌خواهد بداند در ماه خیر و برکت، چه‌قدر در کمک به هم‌نوع‌ ثابت‌قدم هستیم.

مردم خون‌گرم کرمان نیز در بازارچه‌ی‌ خیریه‌ی یاس ثابت کردند، راه و رسم محبت را خوب بلدند. آن‌ها آمدند تا انسانیت را تصویر کنند و از خودگذشتگی را نشان دهند.

در این بازارچه‌ با انبوهی از مردمان نیکوکار، مبین‌نت هم در کنار کرمانی‌های نیکوکار بود و برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، در سیزدهمین بازارچه‌ی خیریه‌ی یاس کرمان حضوری بی‌سابقه و پررنگ داشت.

انجمن خیریه‌ی یاس، سیزدهمین دوره از این بازارچه را روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۱۲ و ۱۳ تیرماه، در اولین شب‌های ماه مبارک رمضان و در لحظات ملکوتی افطار برگزار کرد تا میزبان خیران نیکوکار و روزه‌دار باشد.

(بیشتر…)

۰

تخفیف ویژه‌ی مودم‌های جیبی وایمکس مبین‌نت به خبرنگاران

شرکت ارتباطات مبین‌نت به مناسبت بزرگداشت روز قلم، مودم‌های جیبی با قابلیت دوگانه‌ی «وایمکس» و «جی‌پی‌آراس» خود را با شرایط بسیار ویژه به خبرنگاران و اصحاب رسانه ارایه می‌کند.

روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، به پاس قدردانی و تجلیل از تلاش و نقش خبرنگاران در تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی‌بخشی جامعه، شرایط ویژه‌ای را برای عرضه‌ی مودم‌های جیبی با قابلیت دوگانه‌ی «وایمکس» و «جی‌پی‌آراس» به ایشان فراهم کرده است.

بر همین اساس، کلیه‌ی خبرنگاران در حوزه‌های مختلف می‌توانند با ارایه‌ی معرفی‌نامه‌ی معتبر از رسانه‌ی محل اشتغال خود از این طرح بهره‌مند شوند.

(بیشتر…)

۱

تجربه‌ای موفق برای مبین‌نت؛ حضور در اولین نمایشگاه فرانچایز ایران

اولین همایش فرانچایز در صنعت فست‌فودها و کافی‌شاپ‌های ایران در ۴ و ۵ تیرماه در هتل المپیک تهران برگزار شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت در این همایش و نمایشگاه جنبی آن حضوری متمایز داشت.

در این همایش، اساتید برتر جهان در حوزه‌ی فرانچایز از کشورهایی مانند ترکیه، پرتغال، کانادا، انگلستان و امارات متحده‌ی عربی حضور داشتند تا با افزایش سطح دانش و مهارت‌های مدیران و سرمایه‌گذاران صنعت غذا و نوشیدنی ایران، آن‌ها را با مدل کسب‌وکار فرانچایز و اصول و روندهای این صنعت در دنیا آشنا کنند.

حضور برندهای مطرح صنعت غذا و نوشیدنی کشور در این رویداد، این فرصت را فراهم کرد تا شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای ارتباطی توزیع‌شده و خدمات مدیریت‌شده، خدمات متنوع خود را به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان معرفی کند.

(بیشتر…)

۰

بازدید دبیرکل اتحادیه‌ی بین‌المللی مخابرات (ITU ) از مبین‌نت

سوم تیرماه، دکتر «حمدون توره» دبیرکل اتحادیه‌ی بین‌المللی مخابرات (ITU ) که هم‌اکنون به دعوت دکتر «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ایران به سر می‌برد، در ادامه‌ی سفرش به کشورمان، از شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، بازدید کرد.

در این دیدار صمیمانه، مهندس «حسین ریاضی» مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، ضمن خوش‌آمدگویی به ایشان، این جلسه و بازدید را به فال نیک گرفتند و آن را مقدمه‌ای برای گسترش همکاری‌های مبین‌نت با اتحادیه‌ی بین‌المللی مخابرات دانست. دکتر «حمدون توره» نیز ضمن ابراز خوش‌حالی از حضور در ایران و هم‌چنین بازدید از «گسترده‌ترین اپراتور سراسری وایمکس در جهان»، مبین‌نت را به دلیل دانش فنی و تکنولوژی بالا به عضویت در اتحادیه‌ی بین‌المللی مخابرات دعوت کرد.

پس از جلسه‌ی معارفه، «مهندس جابری» معاون عملیات شرکت ارتباطات مبین‌نت، طی گزارشی به معرفی مبین‌نت و توان‌مندی‌های این شرکت در ارایه‌ی خدمات متنوع ارتباطی باندپهن بی‌سیم و هم‌چنین پوشش سراسری آن در کشور پرداخت.

(بیشتر…)

۳

مصاحبه‌ی مهم مدیرکل تکنولوژی شرکت ارتباطات مبین‌نت با سایت LTE

به تازگی آقای مهندس علی طهماسبی، مدیرکل تکنولوژی شرکت ارتباطات مبین‌نت، مصاحبه‌‌ای با سایت LTE داشته‌اند. این مصاحبه به دلیل تبیین رویکرد آینده‌ی مبین‌نت به فناوری‌های نوین ارتباطی بی‌سیم، به‌ویژه فناوری LTE و TD LTE از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بی‌شک شرکت ارتباطات مبین‌نت در آینده‌ی نزدیک با در اختیار داشتن «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پهن‌باند بی‌سیم در کشور»، یکی از مهم‌ترین اپراتورها و فعالان بازار ارتباطات بی‌‌سیم در ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

علاوه بر متن این مصاحبه که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، لینک آن نیز در این نشانی در اختیار شما قرار گرفته است.

 

 

 

 

(بیشتر…)