۰

بازدید مدیران ارشد صنعت مخابرات جمهوری آذربایجان از توان‌مندی‌های صنایع مخابراتی پایا و شرکت ارتباطات مبین‌نت

سه‌شنبه ۲۷ خرداد ماه، مدیران ارشد صنعت مخابرات و ارتباطات جمهوری آذربایجان و مسئولانی از سفارت این کشور در ایران با همراهی تعدادی از فعالان و مدیران بخش خصوصی، سندیکای مخابرات، مقاماتی از وزارت فناوری ارتباطات و اطلاعات و وزارت امور خارجه‌ی کشورمان، از صنایع ارتباطی پایا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی در کشور و هم‌چنین شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، بازدید کردند.

در این دیدار چندساعته که با حضور مسئولان ارشد صنایع ارتباطی پایا و شرکت ارتباطات مبین‌نت برگزار شد، مدیران شرکت‌های صاحب‌نام کشور آذربایجان، خانم خاور غمبایازاده، آقای رضوان صفراُف، اسرافیل آشورلو، رمضان ولی‌اُف، اسلام احمداُف و سنان ممدلی از شرکت‌های Backcell، INSOL، Bestcomp، آذرتله‌کام، سینام و دلتاتله‌کام ضمن معرفی خود به تشریح زمینه‌‌ی فعالیت و هم‌چنین اهداف‌شان از سفر به ایران پرداختند.

(بیشتر…)

۰

گزارش دوم: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه؛ تجربه‌ای متفاوت برای مبین‌نت

۲۴ خرداد ۱۳۹۳ مطالب عمومی

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در حالی روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه به کار خود پایان داد که شرکت ارتباطات مبین‌نت با همراهی و کارگروهی همیشگی کارکنان خود توانست، چهره‌ای متفاوت از خود، در این نمایشگاه به نمایش بگذارد.

مبین‌نت به عنوان دارنده‌ی «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، در این نمایشگاه تخصصی و با شعار «کسب‌وکار هوشمند با ارتباطات پرسرعت بی‌سیم»، توانست رویکرد خاص سازمانی خود را به شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان علاقه‌مند نشان داده و خدمات گسترده‌ی خود را در حوزه‌ی ارایه‌ی راهکارهای سازمانی به بازار سرمایه معرفی کند.

به‌طور قطع این نمایشگاه به دلیل چند ویژگی بسیار مهم نظیر انتخاب شعاری هوشمندانه، نحوه‌ی اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی متفاوت و هم‌چنین ارتباط بی‌واسطه و مستقیم با بیش از ۳۰۰ سازمان بزرگ و فعالان اقتصادی بانکی و بیمه‌ها، نقطه‌ی عطف بزرگی در تاریخ نمایشگاهی مبین‌نت محسوب خواهد شد.

(بیشتر…)

۰

گزارش اول از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: مبین‌نت در کنار شماست

هشتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت و سازمان دولتی و خصوصی فعال در این حوزه، در محل دایمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی تهران از دیروز به‌طور رسمی کار خود را آغاز کرد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز در این‌ نمایشگاه با ارایه‌ی راهکارهای ICT و خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم به شرکت‌ها و سازمان‌ها در سالن ۶ حضور دارد.

این نمایشگاه روز یک‌شنبه ۱۸ خرداد ماه با حضور مقام‌های بلندپایه‌ای چون مهندس «جهانگیری» معاون اول رییس جمهور، دکتر «سیف» رییس بانک مرکزی، دکتر «طیب‌نیا» وزیر اقتصاد و دارایی و هم‌چنین رییس سازمان بورس و اوراق بهادار افتتاح شد. مهندس «حسین ریاضی» مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز در مراسم افتتاحیه‌ی این نمایشگاه حضور داشتند و در ادامه از غرفه‌ی مبین‌نت و غرفه‌ی دیگر شرکت‌کنندگان بازدید کردند.

(بیشتر…)

۰

راهکارهای جدید سازمانی مبین‌نت در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

«کسب و کار هوشمند با ارتباطات پرسرعت بی‌سیم»، شعاری است که مبین‌نت، به عنوان بزرگ‌ترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی بی‌سیم در ایران، برای حضور در هشتمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه انتخاب کرده است و قرار است این پیام ویژه به بازدیدکنندگان از نمایشگاه اطلاع‌رسانی شود. شبکه و زیرساخت ارتباطی بی‌سیم گسترده‌ای که مبین‌نت در کم‌تر از سه سال در بیش از ۱۲۰ شهر مهم ایران ایجاد نموده، نه تنها مورد استفاده‌ی بسیاری از هم‌وطنان برای مرتبط شدن به شبکه‌ی اینترنت قرار گرفته است، بلکه بیش‌تر شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ نیز برای اتصال نمایندگان، دفاتر و یا شعب خود به سیستم‌های اطلاعاتی مرکزی، از این امکان سود می‌برند. در این زمینه بد نیست بدانید، هم‌اینک کم‌تر بانک و مؤسسه‌ی مالی و اعتباری را می‌توان یافت که به نوعی از خدمات متنوع این شرکت بی‌بهره باشد. ولی ظاهراً مبین‌نت در این نمایشگاه با چهره‌ای متفاوت و دستی پر ظاهر شده است. از این رو ویژه‌نامه‌ی رسمی نمایشگاه با عنوان « اقتصاد و نمایشگاه»، مصاحبه‌ای با مهندس «ساسان کمیلی‌زاده»، معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت انجام داده‌ است تا با برنامه‌های جدید و نقش متمایز و منحصر به فرد این شرکت در  ارایه‌ی خدمات ارتباطی و محتوایی یکپارچه در کشور، بیش‌تر آشنا شویم.

(بیشتر…)

۰

کسب‌وکار هوشمند با ارتباطات پرسرعت بی‌سیم؛ شعار مبین‌نت در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال با شعار «کسب‌وکار هوشمند با ارتباطات پرسرعت بی‌سیم» در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه حضوری پررنگ خواهد داشت.

مبین‌نت به عنوان دارنده‌ی «گسترده‌ترین شبکه‌ی ارتباطی پرسرعت بی‌سیم در ایران»، این نمایشگاه را فرصتی تازه برای نمایش خدمات، توان‌مندی‌ها و دستاوردهای خود در حوزه‌ی ارایه‌ی راهکارهای ICT به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌داند. در واقع، این نمایشگاه چهره‌ی جدیدی از مبین‌نت با توان‌مندی‌های گسترده و خدمات متنوع سازمانی را به نمایش خواهد گذاشت.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ قزوین

استانداری قزوین با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای این استان، پنجمین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری، ایران الکامپ قزوین را در طول پنج روز برگزار کرد و شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز بار دیگر در این نمایشگاه حضور داشت و علاوه بر ارایه‌ی اینترنت اشتراکی، راهکارهای ویژه‌ی سازمانی را نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد.

در طول روزهای برگزاری این نمایشگاه، بیش از ۶۰ شرکت خصوصی در فضایی بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ مترمربع، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت اطلاعات، دولت الکترونیک، اینترنت، اتوماسیون اداری، تجارت الکترونیکی، رسانه‌های دیجیتال، محتوای الکترونیکی، بانک‌داری الکترونیکی، تجهیزات مخابراتی و تلفن همراه ارایه کردند.

(بیشتر…)

۰

دیدار یک هفته‌ای مدیران ارشد انجمن جهانی وایمکس فروم از مبین‌نت

بامداد ۲۷ اردی‌بهشت ماه، رییس و نایب رییس «انجمن جهانی وایمکس»؛ آقایان «دکلان برن»، و «دکتر محمدشهرام شکوری»، در ادامه‌ی بازدید از اپراتورهای برتر جهانی وایمکس برای دیدار با مدیران شرکت ارتباطات مبین‌نت وارد ایران شدند. در حضور یک ‌هفته‌ای مدیران وایمکس فروم در ایران، برنامه‌های مختلفی چون دیدار با مسئولین سازمان تنظیم مقررات و مدیران ارشد بخش‌های ارتباطی کشور، حضور در جلسات گفت‌وگوی تخصصی و بررسی موضوعاتی چون ارتقای فناوری وایمکس،  تدارک دیده شده بود.

در مراسم معارفه که با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت، گسترده‌ترین شبکه‌ی وایمکس در جهان، برگزار شد، مدیران «وایمکس فروم» از بخش‌های مختلف شرکت ارتباطات مبین‌نت شامل مرکز خدمات مشترکین و بخش‌های فنی مانند مرکز نگه‌داری شبکه و تکنولوژی بازدید به عمل آوردند و از عملکرد مبین‌نت در زمینه‌ی توسعه و پیشرفت فناوری وایمکس در ایران تقدیر کردند.

(بیشتر…)

۰

در همایش ایمنی تشعشع در یزد مطرح شد: تشعشعات BTSهای مبین‌نت کاملاً منطبق با استانداردهای اعلام شده است

در همایش ایمنی تشعشع در شبکه‌های ارتباطی که با محوریت رعایت مسایل ایمنی و سلامت جامعه چندی پیش در استان یزد برگزار شده بود، میزان تشعشعات ایستگاه BTS مبین‌نت، با دستگاه تشعشع‌سنج مورد اندازه‌گیری قرار گرفت و تشعشعات اندازه گرفته شده کاملاً مطابق با استانداردهای سازمان انرژی اتمی اعلام شد.

همایش ایمنی تشعشع در شبکه‌های ارتباطی از صبح روز چهارشنبه ۳۱ اردی‌بهشت ماه به مدت یک روز در شهر یزد برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش که شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان «بزرگ‌ترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس در کشور» در آن حضور داشت، اطمینان‌بخشی به هم‌وطنان و مسئولان مربوطه در خصوص رعایت قانون حفاظت در برابر اشعه توسط شرکت‌های ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی بود.

(بیشتر…)

۰

طرح‌های جدید مبین‌نت برای مشترکان قدیمی مودم‌های جیبی

شرکت ارتباطات مبین‌نت، به مناسبت روز جهانی ارتباطات، سه طرح اشتراکی جدید ویژه‌ی مشترکین کم مصرف مودم‌های جیبی ارایه کرده است. این طرح‌ها هم‌اکنون در اختیار کلیه‌ی مشترکان قدیمی مودم‌های جیبی قرار دارد.

مبین‌نت به عنوان «بزرگ‌ترین و برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در کشور»، به‌منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشترکان مودم‌های جیبی، به ویژه آن دسته از مشترکان کم‌مصرف، سه طرح اشتراکی جدید یک ماهه، سه ماهه و یک‌ساله متناسب با رفتار مصرفی این کاربران به سایر طرح‌های سابق خود اضافه کرده است.

(بیشتر…)