۸

تغییرات مهم برای بهبود عملکرد صفحه‌ی خدمات مشترکان مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت در صفحه‌ی خدمات مشترکین خود، تغییرات مهم و گسترده‌ای را انجام داده است. بی‌شک این تغییرات جدید منجر به افزایش سطح کیفیت خدمات‌رسانی به مشترکین گرامی می‌شود و آن‌ها این امکان را خواهند داشت تا به شیوه‌ی سهل‌تری‌ به خرید و تمدید طرح بپردازند.

اصلی‌ترین بخش از تغییرات صفحه‌ی خدمات مشترکان مبین‌نت (ecare)، مربوط به صفحه‌ای به نام فروشگاه می‌شود. به این صفحه دو قابلیت اصلی اضافه شده است. امکان اول مربوط به خرید بسته‌های حجم اضافی است. به این شکل که اکنون دقیقاً مشترکان می‌توانند برخلاف گذشته، بسته‌هایی با حجم‌های مشخص و مورد نظر را خریداری و دریافت کنند. این حجم انتخابی می‌‌تواند براساس نیاز مشترک حتی در مقیاس ۱۲۸ مگابایت نیز خریداری شود.

(بیشتر…)

۴

طرح‌های متنوع و بی‌سابقه مبین‌نت برای کاربران خانگی و اداری

با توجه به درخواست‌های مکرر مشترکین اینترنت خانگی و اداری مبین‌نت که از طرح‌های عادی استفاده می‌کنند، برای افزایش تعداد و تنوع طرح‌ها، مبین‌نت طرح‌هایی با حجم بالاتر و قیمتی ارزان‌تر، به فهرست طرح‌های اینترنت خانگی و اداری خود افزوده است.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «برترین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، که هم‌اکنون خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم خود را در ۳۱ استان و حدود ۱۳۰ شهر ارایه می‌کند، به درخواست مشترکین همیشگی و وفادار خود، ضمن افزایش حجم بعضی از طرح‌های قدیمی، بدون افزایش قیمت آ‌ن‌ها، طرح‌های سه ماهه را نیز به فهرست طرح‌های خانگی و اداری مبین‌نت اضافه کرده است.

(بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از کارگاه تخصصی نظریه‌ی علوم مخابرات و اطلاعات ایران

شرکت ارتباطات مبین‌نت، امسال نیز مانند سال گذشته، حامی ویژه‌ی‌ کارگاه تخصصی «نظریه‌ی علوم مخابرات و اطلاعات ایران» با نام بین‌المللی Iran Workshop on Communication and Information Theory یا IWCIT خواهد بود. دومین دوره از این کارگاه با حضور برجسته‌ترین اساتید و دانشمندان ایران و جهان به مدت دو روز، هفدهم و هجدهم اردی‌بهشت ماه در دانشکده‌ی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌طور مرتب برنامه‌های گسترده‌ای را برای حمایت از طرح‌های دانشگاهی، همایش‌ها و سمینارهای تخصصی و علمی در دستور کار خود داشته است و حمایت از کارگاه تخصصی «نظریه‌ی اطلاعات و مخابرات ایران» برای دومین سال پیاپی در همین راستا در دستور کار قرار گرفته است.

(بیشتر…)

۱

مبین‌نت صدرنشین برترین‌های اینترنت

مرکز مدیریت توسعه‌ی ملی اینترنت (متما)، در جدیدترین گزارش رتبه‌بندی خود، برترین ارایه‌دهندگان اینترنت را معرفی کرد. این سازمان گزارش خود را در حوزه‌های وایمکس، ADSL، ۳G و در سرعت‌های مختلف ۱۲۸ تا دو مگابیت بر ثانیه منتشر کرده است. براساس این گزارش، وایمکس مبین‌نت در سرعت‌های ۱۲۸و ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس شناخته شد و در سایر سرعت‌ها نیز حایز دریافت رتبه‌های بالایی شده است.

(بیشتر…)

۰

تخفیف ویژه‌ی مبین‌نت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

فردا، دهم اردی‌بهشت ماه، بیست و هفتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی و پرطرفدار کتاب تهران با شعار بهشت دانایی در ضیافت کلمات، به‌طور رسمی شروع به کار می‌کند. شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال هم به روال سال‌های گذشته در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. اما امسال مبین‌نت با دستی پر از طرح‌ها و تخفیف‌های ویژه، حضوری گسترده‌تر از قبل را به نمایش خواهد گذاشت.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس در سراسر کشور»، در بیست و هفتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، برای خریداران جدید طرح‌های ویژه‌ی خود که از داخل نمایشگاه اقدام به خرید نمایند، تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. بر همین اساس به کلیه‌ی خریداران جدید طرح‌های ویژه‌ی مودم‌های رومیزی و جیبی مبین‌نت، ۷ درصد تخفیف نمایشگاهی تعلق خواهد گرفت.

(بیشتر…)

۱

وایمکس مبین‌نت؛ این بار نوبت به شهر پرند رسید

در اولین روزهای سال ۹۳، شرکت ارتباطات مبین‌نت، شهر پرند را به مناطق تحت پوشش اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت، اضافه کرد.

شهر پرند، شهر تازه تأسیسی است که به دلیل قرار گرفتن دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام‌نور، جمعیت قابل توجهی را به خود جذب کرده است. به‌طوری‌که هم‌اکنون بیش‌ از ۱۰ هزار دانش‌جو در این دو دانشگاه مشغول تحصیل و زندگی در این شهر هستند. از طرف دیگر نزدیکی این شهر به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و هم‌چنین اجرای بیش‌ترین تعداد پروژه‌‌های مسکن مهر، اهمیت این شهر را دوچندان کرده و بر تعداد ساکنین آن افزوده است.

(بیشتر…)

۰

همراهی مبین‌نت با بزرگان تجارت الکترونیک کشور

بعد از برگزاری موفق هفت دوره از همایش ملی و بین‏‌المللی «تجارت و اقتصاد الکترونیکی»، امسال هم «انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران»، با محوریت دانشگاه صنعتی اصفهان و مشارکت دانشگاه فردوسی مشهد و بانک مرکزی جمهوری اسلامی، هشتمین دوره از این کنفرانس بین‌المللی را با رویکرد «اعتماد الکترونیکی»، در اردیبهشت ماه برگزار خواهد کرد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز برای دومین سال پیاپی با شعار «مبین‌نت ارایه‌دهنده‌ی راهکارهای شبکه و ارتباطات به شرکت‌ها و سازمان‌ها»، به عنوان حامی و سخنران ویژه در این همایش جهانی که در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود، حضوری تأثیرگذار خواهد داشت.

نقش و جایگاه تجارت الکترونیک در دنیای امروزی باعث شده است تا استفاده از تجربیات، ظرفیت‌ها و نظرات صاحب‌نظران این حوزه بیش‌تر از قبل مورد توجه قرار بگیرد. به همین دلیل «هشتمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک»، امسال با تمرکز بر اعتماد الکترونیکی برگزار می‌شود تا فرآیندهای فنی و تجربی تجارت الکترونیک در کنار مشکلات و چالش‌های موجود بر سر این راه، توسط گروهی از پژوهشگران مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد.

(بیشتر…)