۱

مشتریان سازمانی برای مبین‌نت ارزش ویژه‌ای دارند

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین شبکه‌های ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناوری وایمکس در دنیا شناخته می‌شود. مبین‌نت توانسته است از زمان راه‌اندازی رسمی در مرداد ۸۹ علاوه بر ارایه‌ی اینترنت پرسرعت اشتراکی بی‌سیم به کاربران خانگی، خدمات ارتباطی سازمانی متنوعی هم‌چون شبکه‌ی اختصاصی مجازی، پهنای باند اختصاصی اینترنت، شبکه‌ی ملی اطلاعات بی‌سیم (اینترنت ملی)، شبکه‌ی ملی بی‌سیم مبین‌نت و نیز شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی با نام وایمو را به بانک‌ها و دیگر سازمان‌های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی عرضه کند.

بر همین اساس هفته‌نامه‌ی عصر ارتباط در نهمین ویژه‌نامه‌ی «بانکداری الکترونیکی» خود طی گفت‌وگویی با «ساسان کمیلی‌زاده»، معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت، به بررسی راه‌کارهای ویژه‌ی ارتباطی مبین‌نت برای مشتریان سازمانی که بخش عمده‌ای از آن‌ها را بانک‌ها تشکیل داده‌اند، پرداخته است. در ادامه شرح این گفت‌وگو را می‌خوانید.

  (بیشتر…)

۱۷

هدیه‌ به کلیه‌ی مشترکین وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت به کلیه‌ی مشترکین خود که شناسه‌ی اشتراک وایمکس مبین‌نت دارند و هم‌اکنون طرح آن‌ها فعال است، یک گیگابایت حجم اضافه‌ هدیه می‌دهد.

افزایش سطح کیفیت خدمات و هم‌چنین رضایت‌مندی مشتریان همیشه به عنوان اصول راهبردی و اساسی مبین‌نت به شمار می‌روند. بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت برای قدردانی از همراهی مشترکین خود این طرح تشویقی را اجرا می‌کند و یک گیگابایت حجم اضافه‌ی رایگان به آن‌ها هدیه می‌دهد.

مشترکین علاقه‌مند برای دریافت این هدیه لازم است به وب‌سایت مبین‌نت به نشانی mobinnet.ir مراجعه کنند و در بخش دریافت هدیه‌ی وایمکس مبین‌نت، فرم مربوطه را تکمیل کنند.

(بیشتر…)

۱

مبین‌نت این‌بار در نمایشگاه الکامپ و تله‌کام شهر شعر و ادب شیراز

در ابتدای بهمن ماه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر، الکترونیک و ماشین‌های اداری، هم‌زمان با نمایشگاه مخابرات و ارتباطات استان فارس در شیراز برگزار شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک‌های دولتی و خصوصی در قالب بانکداری الکترونیکی، دفاتر پیشخوان دولت و دایره‌ی رسیدگی به جرایم رایانه‌ای، ده‌ها شرکت در فضایی بالغ بر شش هزار متر مربع در سه سالن حافظ، سرو و نرگس در محل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس حضور داشتند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان «نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران» برای ارتباط مستقیم و رودررو با مشترکین خود و هم‌چنین آشنا ساختن علاقه‌مندان این استان به خدمات مبین‌نت در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشت.

(بیشتر…)