۰

مبین‌نت حامی ویژه‌ی همایش ارتقای کیفیت خدمات فناوری اطلاعات

۲۴ دی ماه «نخستین همایش ارتقای کیفیت خدمات فناوری اطلاعات»، با حمایت ویژه‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت و به همت گروه تخصصی «راهبری و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات انجمن انفورماتیک ایران»، برگزار شد.

در این همایش مدیران فناوری اطلاعات سازمان‌ها، مدیران شرکت‌های ارایه‌دهنده‌ی خدمات فناوری اطلاعات، کارشناسان فنی پشتیبانی‌کننده از خدمات فناوری اطلاعات، اشخاص حقیقی و حقوقی ارایه‌کننده‌ی خدمات آموزش و مشاوره، در کنار اساتید و دانش‌جویان این حوزه به عنوان مخاطبان اصلی در این همایش تخصصی حضور داشتند تا با مفاهیم، ادبیات پایه و روندهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (مخفا)، به صورت تئوری و عملی آشنا شوند.

از مهم‌ترین محورها و اهداف این همایش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

(بیشتر…)

۰

پردیسان قم به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت پیوست

شهر جدید پردیسان قم که در جنوب این شهر قرار دارد تحت پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت قرار گرفت. پردیسان با توجه به مجاورتش با شهر قم و هم‌چنین ساخت پروژه‌های مسکن مهر در آن، از رشد جمعیت‌ قابل‌توجهی برخوردار است و هم‌اکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های مخابراتی مناسب برای توزیع اینترنت و هم‌چنین عدم پوشش این منطقه توسط سایر اپراتورها، به عنوان «برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات وایمکس در ایران»، شهر جدید پردیسان را تحت پوشش خود قرار داده است.

(بیشتر…)

۵

آغاز سال نوی میلادی بر هم‌وطنان مسیحی مبارک

آفتاب سال ۲۰۱۳ غروب کرد و خاطراتش کم‌کم رنگ می‌بازد. امروز هیاهوی آماده شدن و از راه رسیدن سال جدید، سرمای گزنده‌ی زمستان را گرم و دل‌نشین کرده است تا به سالی جدید و تازه خوش‌آمد بگویی.

با شروع این سال، فصلی تازه از صلح، امید، عشق و لذت از کتاب زندگی در دلت باز خواهد شد و تو تلاش خواهی کرد تا به آرزوها، ارزش‌ها، خواسته‌ها و علایق‌ات جامه‌ی عمل بپوشانی و خاطره‌ی امروز را تا همیشه به یادگار نگه داری…

شرکت ارتباطات مبین‌نت، فرارسیدن سال نو میلادی را به هم‌وطنان مسیحی تبریک می‌گوید و سالی پر از محبت و بهروزی را برای‌شان آرزو می‌کند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

مبین‌نت در نمایشگاه اتوکام اصفهان

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام ۲۰۱۳) از ۴ تا ۸ دی ماه در پایتخت فرهنگی ایران برگزار شد و مبین‌نت در کنار ۱۲۰ مشارکت کننده‌ی داخلی دیگر در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشت.

شرکت ارتباطات مبین‌نت در این نمایشگاه که علاقه‌مندان زیادی را از گوشه و کنار استان اصفهان برای بازدید به خود جلب کرده بود، با حضور عوامل فروش محلی، محصولات و خدمات متنوع و جدید خود را به بازدیدکنندگان مشتاق معرفی و عرضه کرد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ استان خراسان جنوبی

شرکت ارتباطات مبین‌نت در چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و موبایل و اولین نمایشگاه شهر الکترونیک که در استان خراسان جنوبی برگزار شد، شرکت کرد.

در این نمایشگاه که به همت سازمان نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خراسان جنوبی و با استقبال هم‌وطنان این استان، به‌ویژه شهروندان بیرجند برگزار شد، بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی، آخرین دست‌آوردها، محصولات و خدمات خود را در حوزه‌ی کامپیوتر، اینترنت، موبایل و الکترونیک ارایه کردند.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در کنار جک کنفیلد معروف

روز جمعه ۲۲ آذر ماه، دومین همایش «مجمع جهانی مدیریت تغییر و تحول»، با حضور برترین و شناخته‌شده‌ترین سخنران و استاد حوزه‌ی مدیریت و موفقیت در جهان، «جک کنفیلد» (Jack Canfield)، برگزار شد. شرکت ارتباطات مبین‌نت در این همایش یک روزه که در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشکده‌ی صنعت نفت برگزار شد، به عنوان حامی ویژه‌ی این مراسم حضور داشت.

«جک کنفیلد»، سخنران اصلی همایش «مدیریت تغییر و تحول»، نویسنده‌ای است که تاکنون‌ دو بار نام‌اش در کتاب رکوردهای «گینس»، به ثبت رسیده است. اولین بار برای داشتن هفت کتاب پرفروش به صورت هم‌زمان در جهان و بار دوم به دلیل فروش ۵۰۰ میلیون نسخه کتاب در حوزه‌های مدیریت و موفقیت.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه جانبی هفتمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل

دانشگاه «جامع امام حسین(ع)»، به منظور فرهنگ‌سازی و گسترش مباحث فرماندهی و کنترل، هفتمین دوره از «کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل»، (C4I) ایران و نمایشگاه جانبی آن را برگزار کرد.

استفاده از فناوری‌هایی که هرروز در حال تغییراند، ضرورت بهره‌برداری از سامانه‌های فرماندهی و کنترل را که با توجه به نیازها و شرایط بومی کشور طراحی شده‌اند، بیش‌تر از گذشته کرده است؛ از این رو دانشگاه «جامع امام حسین (ع)»، به عنوان متولی اصلی آموزش و پرورش در حوزه‌ی دفاعی، با هدف رساندن مباحث فرماندهی و کنترل به سطح تحقیقات علمی و به‌کارگیری کامل آن‌ها در کشور، شش سال متوالی است که اقدام به برگزاری «کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل»، کرده است.

(بیشتر…)