۰

عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اپلیکیشن اندروید مشترکین مبین‌نت

هم‌زمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ، نسخه‌ی جدیدی از نرم‌افزار اندرویدی مشترکان مبین‌نت رونمایی شد. هم‌اکنون این نرم‌افزار تکمیل شده و نسخه‌ی نهایی آن در دسترس همگان قرار گرفته است.

این نرم‌افزار با قابلیت نصب و اجرا روی تمامی تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی، علاوه بر در اختیار گذاشتن امکانات نسخه‌ی قبلی به کاربران این امکان را می‌دهد در تمام ساعات شبانه‌روز و بدون نیاز به کامپیوتر، تلفن یا مراجعه به دفاتر مبین‌نت، اقدام به تغییر وضعیت حساب کاربری خود کنند.

با استفاده از این برنامه‌ی سبک و ساده، کلیه‌ی مشترکان می‌توانند به راحتی عملیات زیر را از طریق دستگاه‌های اندرویدی خود انجام دهند و از همان‌جا توسط هر یک از کارت‌های شتاب وجه مورد نظر را پرداخت کنند:

(بیشتر…)

۳

مبین‌نت حامی اولین همایش تخصصی طراحی واکنش‌گرا

با رشد استفاده از ابزار موبایل برای دسترسی به اینترنت، طراحان و توسعه‌دهندگان صفحات وب برای آن‌که برنامه‌های‌شان با کلیه‌ی دستگاه‌های جدید و سیستم عامل‌های مختلف سازگاری داشته باشد، دچار مشکلاتی شده‌اند؛ اما با رعایت اصول و استانداردهای طراحی وب، این مشکلات قابل کنترل هستند. به همین منظور اولین «همایش تخصصی واکنش‌گرا»، با هدف معرفی جدیدترین تکنیک‌ها و ابزارهای مورد استفاده در طراحی صفحات وب برگزار خواهد شد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، با حمایت از اولین دوره‌ی برگزاری همایش تخصصی «طراحی واکنش‌گرا»، برگزارکنندگان این همایش را در راه رسیدن به اصول و استانداردهای پلت‌فرم‌های موبایل همراهی خواهد کرد. این همایش هم به صورت مستقیم و حضور در سالن همایش و هم به صورت غیرمستقیم و آنلاین برگزار خواهد شد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت با دست پر در الکامپ نوزدهم

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان حامی طلایی نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۳، با طرح‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای در نوزدهمین دوره از این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

مبین‌نت امسال نیز به رسم سال‌های گذشته حضوری پرشور، متفاوت، گسترده و فعال در الکامپ خواهد داشت. به همین منظور در دو سالن ۴۴ (خلیج فارس)، سالن ۷ و هم‌چنین محوطه‌ی باز نمایشگاهی، در فضایی چشم‌نواز، طرح‌ها و برنامه‌های ویژه‌ی خود را به کلیه‌ی علاقه‌مندانی که در زمان برگزاری الکامپ نوزدهم، از غرفه‌ی مبین‌نت بازدید کنند، ارایه می‌کند.

از مهم‌ترین برنامه‌های «نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، اختصاص تا ۳۰ گیگابایت حجم رایگان و اضافه به مشترکینی است که در طول روزهای برگزاری نمایشگاه الکامپ و از داخل غرفه‌‌ی مبین‌نت نسبت به ثبت‌نام و خرید مودم‌‌های رومیزی با طرح‌های ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت اقدام کنند.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت، اسپانسر طلایی نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۳ شد

شرکت ارتباطات مبین‌نت، برترین ارایه‌دهنده‌ی خدمات وایمکس در ایران، حامی طلایی بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، ایران الکامپ ۲۰۱۳ شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران الکامپ ۲۰۱۳ در آستانه‌ی بیست سالگی خود با شعار «زندگی هوشمند» از ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان حامی طلایی در این نمایشگاه حضوری پررنگ خواهد داشت.

مبین‌نت، «نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، امسال نیز مانند سال‌های گذشته حضوری پرشور، گسترده و فعال در نمایشگاه الکامپ خواهد داشت. به همین منظور در دو سالن ۴۴ (خلیج فارس) و سالن ۷ و هم‌چنین محوطه‌ی باز نمایشگاهی و در فضایی بسیار مناسب سعی خواهد کرد تا توانمندی‌ها و خدمات متنوع خود را ارایه دهد.

(بیشتر…)