۰

مبین‌نت این بار حامی استارت‌آپ ویکند تبریز

استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی – تجربی است که در سراسر دنیا در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود. در این رویداد برنامه‌نویسان، مدیران تجاری و کلیه‌ی علاقه‌مندان گرد هم می‌آیند و طی ۵۴ ساعت ایده‌های‌شان را در قالب گروه مطرح و اجرا می‌کنند.

استارت‌آپ ویکند تبریز نیز هم‌زمان با ۲۰۰ شهر در دنیا و در هفته‌ی جهانی کارآفرینی از امروز ۲۹ آبان ماه با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و جوانان صاحب ایده‌ی کشورمان در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را آغاز کرده و به مدت سه روز تا یکم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین‌نت با همراهی همیشگی خود از ایده‌های نو و هم‌چنین کارآفرینان جوان، این‌بار نیز به عنوان حامی اصلی و طلایی این رویداد در کنار جوانان خوش‌فکر کشورمان در استارت‌آپ ویکند تبریز حضور دارد.

(بیشتر…)

۰

استقبال بی‌نظیر از طرح تشویقی مودم‌های جیبی مبین‌نت

خریداران مودم‌های جیبی طرح‌دار شرکت ارتباطات مبین‌نت، از طرح تشویقی تا ۳۰ گیگابایت حجم رایگان استقبال بی‌نظیری کردند. این طرح تشویقی تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان نخستین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران، پیرو استقبال کاربران از مودم‌های جیبی این شرکت، برای آن دسته از خریدارانی که نسبت به خرید مودم‌های جیبی طرح‌دار مبین‌نت اقدام کنند، طرح تشویقی قابل‌توجهی در نظر گرفته است.

(بیشتر…)

۰

حضور مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ همدان

هشتمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، برق، الکترونیک و صنایع مخابراتی (الکامپ) از تاریخ ۱۱ تا ۱۵ آبان ماه امسال، در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰ شرکت فعال در زمینه‌ی ICT از سراسر کشور حضور داشتند و به معرفی محصولات، خدمات و دستاوردهای خود در این حوزه پرداختند.

(بیشتر…)

۰

برپایی بازارچه‌ی پاییزی بنیاد زینب کبرا(س) با حمایت مبین‌نت

یکی دو سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، گروهی از بانوان نیکوکار گرد هم جمع شدند تا با انجام فعالیت‌های خیرخواهانه، درآمد حاصل از آن را صرف آموزش فرزندان و مادران سرپرست خانوار کنند. هم‌زمان با پیروزی انقلاب و مشاهده‌ی آشفتگی در مراکز نگه‌داری از کودکان بی‌سرپرست، عدم رعایت مسایل بهداشتی و وجود مربیان غیرمتخصص سبب شد تا این بانوان خیرخواه، مرکزی را برای نگه‌داری اصولی از این کودکان تأسیس کنند.

بنیاد خیریه‌ی حضرت زینب کبرا(س) حالا ۳۴ سال است که در حمایت از کودکان بی‌سرپرست، دانش‌آموزان و دانش‌جویان مستعد و هم‌چنین مادران سرپرست خانوار فعالیت می‌کند.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ارومیه

نهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ ارومیه (کامپیوتر، برق، الکترونیک، صنایع مخابراتی، ماشین‌های اداری و اتوماسیون اداری)، از تاریخ ۹ تا ۱۲ آبان ماه سال جاری، در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اذربایجان غربی و در شهر ارومیه برگزار می‌شود.

برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار فعالان حوزه‌ی ICT قرار خواهد داد تا از این طریق زمینه‌ی برقراری ارتباط و تعاملی مناسب با علاقه‌مندان و عرضه‌کنندگان ساکن شمال غرب کشور را فراهم کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان «تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران» و با هدف ارایه‌ی خدمات متنوع خود به‌طور گسترده به هم‌وطنان عزیز در استان آذربایجان غربی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و امکان ثبت‌نام و اشتراک آسان برای علاقه‌مندان را فراهم خواهد کرد.

(بیشتر…)