۲

حضور مبین‌نت در سومین نمایشگاه کار

امروزه اقتصاد و بازار کار کشور، بیش‌تر از هر زمان دیگری نیازمند توجه به نیروی انسانی به منظور ایجاد خلاقیت در تولید محصول و ارایه‌ی خدمات جدید به مردم کشورمان است. در این مسیر ارتباط و تعامل میان دانشگاه و صنعت یا همان فضای کسب و کار جامعه به منظور شناسایی کارآفرینان کشور و جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با همین هدف دانشگاه صنعتی شریف، به عنوان برترین دانشگاه کشور در پرورش استعدادها و هم‌چنین نخبگان جامعه، از سه سال گذشته اقدام به برگزاری نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه کار و آموزش (Job & Training) در محل این دانشگاه کرده است.

امسال نیز سومین دوره از این نمایشگاه با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های معتبر و صاحب نام داخلی برگزار خواهد شد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت حامی برگزاری جشنواره‌ی برترین‌های پارک فناوری پردیس

پارک علم و فناوری پردیس به عنوان قطب تولید و توسعه‌ی فناوری‌های پیشرفته و هم‌چنین نقطه‌ی تمرکز شرکت‌های دانش بنیان به شمار می‌رود. این پارک هر ساله و به منظور تقدیر و تشویق شرکت‌های برتر در حوزه‌های مختلف، اجلاسی را با عنوان «اجلاس سالیانه و جشنواره‌ی برترین‌های پارک فناوری پردیس» برگزار می‌کند.

یازدهمین دوره از این اجلاس، ۲۹ مهر ماه، با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت از اعضای این پارک و به عنوان برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس در ایران، برگزار خواهد شد. ۱۰ دوره از برگزاری موفق این جشنواره و حضور مسئولان بلند پایه‌ی کشوری و هم‌چنین تصمیم‌گیران حوزه‌ی فناوری اطلاعات سبب شده است تا این جشنواره برای مدیران شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و خبرنگاران و اهالی رسانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

(بیشتر…)

۱

حضوری متفاوت و چشم‌گیر از مبین‌نت در تله‌کام ۲۰۱۳

چهاردهمین نمایشگاه مخابرات و اطلاع‌رسانی، ایران تله‌کام ۲۰۱۳، چهارم مهر ماه ۱۳۹۲ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سرپرست شورای عالی فضای مجازی افتتاح شد و تا روز یک‌شنبه هفتم مهر ماه ادامه داشت. امسال «مبین‌نت» که با عنوان «برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس در ایران» در نمایشگاه شرکت کرده بود، حضوری متفاوت و پررنگ‌تر از گذشته از خود ارایه داد. در ادامه‌ی گزارشی کوتاه از چهار روز حضور شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام چهاردهم را می‌خوانید.

 روز اول / ۴ مهر ماه:

افتتاح غرفه‌ی باشکوه برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس در ایران

خوش‌بختانه از همان ساعات ابتدایی شروع به کار نمایشگاه، غرفه‌ی باشکوه و زیبای مبین‌نت کاملاً آماده و کلیه‌ی مدیران و همکاران از ساعتی قبل از شروع به کار رسمی نمایشگاه، در غرفه حضور داشتند و منتظر استقبال از بازدیدکنندگان بودند.

(بیشتر…)