۰

نشست خبری شرکت ارتباطات مبین‌نت به مناسبت نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۳

۲۷ شهریور ۱۳۹۲ مطالب عمومی

هم‌زمان با نزدیک شدن به روزهای برگزاری چهاردهمین نمایشگاه مخابرات و اطلاع رسانی، ایران تله‌کام ۲۰۱۳، نشست خبری شرکت ارتباطات مبین‌نت با حضور مدیرعامل و قائم‌مقام ایشان در حوزه‌ی عملیات و هم‌چنین جمعی از اهالی رسانه‌ در حوزه‌ی فناوری ارتباطات و اطلاعات- ایرنا، فارس، مهر، باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه فناوران اطلاعات، سایت‌های سیتنا، ICT Press، مجله‌ی پیوست و نماینده‌ی ستاد خبری گروه مخابرات ایران- در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

(بیشتر…)

۱

حضور متفاوت شرکت ارتباطات مبین‌نت در چهاردهمین نمایشگاه تله‌کام

شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال نیز به رسم هر سال در نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، ایران تله‌کام، حضور خواهد داشت. اما چهاردهمین نمایشگاه تله‌کام برای اولین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چراکه در این دوره مبین‌نت علاوه بر ارایه‌ی خدمات و محصولات قبلی، از خدمات ویژه و محصولات جدید خود نیز رونمایی خواهد کرد.

اینترنت پرسرعت بی‌سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی اینترنت و شبکه‌ی اختصاصی مجازی (VPN) بی‌سیم به عنوان مهم‌ترین خدمات مبین‌نت برای کاربران خانگی و سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، مانند سال‌های گذشته در این نمایشگاه معرفی و ارایه خواهند شد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۳

دوزادهمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پلیسی و ایمنی، ایپاس ۲۰۱۳، از ششم مهرماه سال جاری کار خود را آغاز خواهد کرد و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران با همکاری و همراهی شرکت پژوهش و توسعه‌ی ناجی در این دوره از نمایشگاه حضوری گسترده خواهد داشت.

نمایشگاه بین‌المللی ایپاس برای نخستین بار در سال ۱۳۸۰ برگزار و تاکنون ۱۱ دوره از آن با محوریت تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی و با نظارت نیروی انتظامی کشور برگزار شده است. در یازدهمین دوره از این نمایشگاه و در مساحتی بالغ بر هشت هزار متر مربع بیش از ۲۲۰ شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند. بر همین اساس و با توجه به افزایش استقبال شرکت‌ها و سازمان‌ها به حضور در این نمایشگاه، برگزارکنندگان پیش‌بینی می‌کنند امسال بر کیفیت و کمیت این نمایشگاه افزوده شود.

نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۳ از ۶ تا ۹ مهرماه سال جاری در محل مصلی تهران برگزار می‌شود و همه روزه از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ساعت ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

(بیشتر…)

۴

توسعه‌ی شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت در شهرهای گرگان، ساری و بجنورد

با رشد روزافزون تعداد مشترکان وایمکس مبین‌نت، بهبود کیفیت دسترسی این مشترکان و افزایش تعداد سایت‌های مبین‌نت در سراسر کشور بسیار ضروری و مهم است.

از جمله شهرهایی که به‌تازگی تعداد مشترکان آن رشد چشم‌گیری داشته، دو شهر شمالی کشور، گرگان و ساری در استان‌های گلستان و مازندران و هم‌چنین شهر بجنورد در استان خراسان شمالی بوده است. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به منظور پوشش و ارایه‌ی بهتر خدمات به مشترکین خود، شبکه‌ی مبین‌نت را در این سه شهر توسعه داده است. به‌طوری که هم‌اکنون تعداد سایت‌های مبین‌نت در شهر ساری افزایش ۱۰۰ درصدی و در دو شهر دیگر یعنی بجنورد و گرگان افزایش ۳۰ درصدی داشته است.

(بیشتر…)

۰

حضور مبین‌نت در جشن تولد سه‌سالگی رادیو ۷

پنج‌شنبه ۳۱ مرداد، سومین سالگرد تولد برنامه‌ی محبوب و پرطرفدار رادیو ۷ بود. دست‌اندرکاران این برنامه به همین مناسبت برنامه‌ای دیدنی و ویژه را برای دوستداران رادیو ۷ تدارک دیدند تا آغاز چهارمین سال فعالیت این برنامه را جشن بگیرند. شرکت ارتباطات مبین‌نت در ادامه‌ی حمایت‌های خود از فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی، این بار به عنوان حامی در کنار سازندگان خوش‌ذوق رادیو ۷ قرار گرفت تا طرفداران پرشور این برنامه شاهد جشن تولد تماشایی برنامه‌ی محبوب خود باشند.

(بیشتر…)