۳

حمایت مبین‌نت از مستندی درباره‌ی علل مهاجرت دانش‌جویان نخبه‌ی کشور

«میراث آلبرتا ۲، روایت اروپایی» مستندی‌ است درباره‌ی مهاجرت نخبگان، موضوعی که «میراث آلبرتا ۱» هم به آن پرداخته بود. هر سال تعداد زیادی از دانش‌جویان نخبه‌ی ایرانی به امریکا و اروپا سفر می‌کنند و تحصیل خود را در دانشگاه‌های برتر آن‌جا ادامه می‌دهند. بنای اغلب این نخبگان آن است که پس از پایان تحصیلات روزی به ایران بازگردند، اما عده‌ی کمی هستند که چنین تصمیمی را عملی می‌کنند. معنای این عدم بازگشت، افزوده شدن چند دانش‌جوی دیگر به جمع نخبگانی‌ است که مهاجرت کرده‌اند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به دلیل اهمیت بسیار زیادی که برای نقش دانش‌جویان به عنوان آینده‌سازان کشور قایل است و با توجه به بازخوردهای مثبت و موفقیت گسترده‌ی نخستین قسمت مستند «میراث آلبرتا» (بیش از ۲۵۰ هزار نسخه دانلود، نمایش در ده‌ها دانشگاه سراسر کشور، و…)، به عنوان حامی ویژه‌ سازندگان این مستند را یاری کرده است.

  (بیشتر…)

۲

شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت ۳ ساله شد

برای خانواده‌ی بزرگ مبین‌نت، ۱۰ مرداد روز بزرگ و خاطره‌انگیزی است، چون به عنوان «روز مبین‌نت» نام‌گذاری شده است.

۱۰ مرداد ۱۳۹۲، مصادف با سومین سالگرد راه‌اندازی شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت است و در این روز مبین‌نت سه ساله می‌شود.

راه دشواری در این سه سال پیموده شد تا مبین‌نت بتواند با گسترش شبکه‌ی خود در سراسر ایران، عنوان بزرگ‌ترین شبکه‌ی وایمکس در جهان را با بیش از ۱۲۰ شهر تحت پوشش به دست آورد.

هم‌اینک از کرانه‌های خزر تا سواحل و جزیره‌های خلیج همیشه فارس و همه‌ی ۳۱ استان کشور تحت پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت قرار دارند.

مبین‌نت با تلاش همکارانش و همراهی هم‌وطنان عزیز شبکه‌‌ی ارتباطی بی‌سیمی به وسعت ایران راه‌اندازی کرده است که به همه‌ی ایرانیان تعلق دارد و زیبنده است که آن را «شبکه‌ی ملی بی‌سیم مبین‌نت» بنامیم.

از این پس هر سال در این روز، مروری بر گذشته خواهیم داشت تا آن‌چه بودیم را با آن‌چه هستیم مقایسه کنیم تا برای ادامه‌ی این مسیر طولانی با قدرت و عشقی بیش‌تر در خدمت هم‌وطنان عزیز در سراسر ایران باشیم و بتوانیم روز به روز بر کیفیت ارایه‌ی خدمات خود بیافزاییم.

روز مبین‌نت بر هم‌وطنان عزیز گرامی باد

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت