۲۵

نایب قهرمانی تیم S.O.S دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مسابقات ربوکاپ هلند با حمایت مبین‌نت

سرانجام پس از ۸ روز رقابت سخت و نزدیک، مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۳ هلند چند روز پیش به پایان رسید و تیم S.O.S دانشگاه صنعتی امیرکبیر که با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت به این مسابقات پای گذاشته بود، موفق شد در رقابتی نفس‌گیر عنوان نایب قهرمانی جهان را به دست آورد.

(بیشتر…)

۵

هدیه‌ی ماه مبارک رمضان، ویژه‌ی مشترکین جدید

شرکت ارتباطات مبین‌نت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، هدیه‌ی ویژه‌ای برای مشترکین جدیدی که در این ماه به جمع خانواده‌ی بزرگ مبین‌نت می‌پیوندند در نظر گرفته است.

این هدیه، ۵ گیگابایت حجم اضافه‌ی رایگان است که به تمام مشترکین جدیدی که در ماه مبارک رمضان اقدام به خرید هر یک از «طرح‌های ویژه» مبین‌نت می‌کنند، تعلق می‌گیرد. هم‌چنین به تمام مشترکین قدیمی نیز که طی ماه مبارک رمضان اقدام به خرید طرح ۶ ماهه نمایند، هدیه‌ی ۵ گیگابایت حجم رایگان تعلق خواهد گرفت.

این ۵ گیگابایت هدیه، ۷۲ ساعت پس از ثبت‌نام به مشترک تقدیم خواهد شد.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه میهمانی خدا.

 

۴

حضور مبین‌نت در مجامع علمی جهانی

حضور در مجامع جهانی، آشنا کردن فعالان حوزه‌ی ارتباطات بی‌سیم با دستاوردهای مبین‌نت، کسب تجربه و تبادل اطلاعات، همواره از مسایلی مهمی بوده است که شرکت ارتباطات مبین‌نت توجه خاصی به آن دارد. بسیاری از همکاران شاغل در مبین‌نت از نظر علمی در سطح بسیار بالایی هستند و به‌طور مداوم در سمینارهای جهانی معتبر حضوری فعال دارند.

(بیشتر…)

۱

حضور پرشور مبین‌نتی‌ها برای اهدای خون

کارکنان شرکت ارتباطات مبین‌نت، به مناسبت فرا رسیدن نیمه‌ی شعبان، در نخستین روزهای فصل تابستان در امر انسان‌دوستانه و خیرخواهانه‌ی اهدای خون شرکت کردند تا زندگی را به نیازمندان آن هدیه دهند.

دوم تیر ماه، گروه سیار سازمان انتقال خون استان تهران با هماهنگی روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت در ساختمان مرکزی شرکت مستقر شدند تا در ادامه‌ی فعالیت‌های مبین‌نت در جهت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به اهدای خون کنند. (بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از بازارچه‌ی خیریه‌ی تابستانی بنیاد زینب کبری (س)

 در این وادی هیچ چیز جز عشق تو را پیش نمی‌برد. اگر عشق نباشد، می‌آیی و می‌روی. اما عشق است که دامنگیرت می‌کند و بیش از ۳۲ سال در جایی مستقر. عشق است که دل را آرام می‌کند تا سختی‌ها خسته‌ات نکند و از تلخی‌ها عبور کنی.
بنیاد زینب کبری (س) نه فقط از بدو تأسیس که قبل از آن با عشق و همت انسان‌هایی عاشق، مقاوم و با استقامت، روح و حرکت یافت (بنیاد زینب، از آغاز تا امروز به قلم فاطمه برزگر).

هفته‌ی گذشته، شرکت ارتباطات مبین‌نت این افتخار را داشت که به منظور ایفای نقش خود در زمینه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی، برای دومین بار به عنوان حامی در کنار عزیزان نیکوکار و سخت‌کوش بنیاد خیریه‌ی حضرت زینب کبری (س) حضور داشته باشد و مقدم هزاران نیکوکار مشتاق را به بازارچه‌ی خیریه‌ی تابستانی این بنیاد گرامی بدارد. خواندن این نوشته را به تمام شما عزیزان که سرشتی پاک دارید توصیه می‌کنیم.

  (بیشتر…)

۰

سه نشان بین‌المللی دیگر در کلکسیون افتخارات مبین‌نت

پس از کسب نشان بین‌المللی ارزش برند در سال گذشته، شرکت ارتباطات مبین‌نت در ششمین اجلاس مدیران و رؤسای شرکت‌های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه‌ی سراسر کشور (ITEC) موفق به کسب سه نشان بین‌المللی دیگر شد.

(بیشتر…)

۱

مبین‌نت در کنار فیزیک‌دانان جوان کشور

ماه پیش سالن اجتماعات امام خمینی دانشگاه علم و صنعت، شاهد برگزاری همایش «روزی با فیزیک» بود. این همایش که به همت دانشکده‌ی فیزیک دانشگاه علم و صنعت برگزار شده است، امسال سومین دوره‌ی خود را پشت سر گذاشت تا بیش از ده‌ها دانش‌جو و تعداد زیادی از اساتید دانشگاه، یک روز خود را به علم شیرین فیزیک اختصاص دهند. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز در ادامه‌ی همکاری‌های خود با جامعه‌ی دانشگاهی و علمی کشور، به عنوان حامی این همایش در کنار برگزارکنندگان حضور داشت.

(بیشتر…)

۳

توسعه‌ی گسترده در شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت

شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت در یک ماه گذشته شاهد تغییر و تحولات گسترده‌ای بوده است و با توجه به افزایش چشم‌گیر تعداد سایت‌های وایمکس در چندین شهر کشور، کیفیت دسترسی مشترکین وایمکس مبین‌نت در این شهرها افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کرده است.

شهر شیراز با افزایش ۳۵۰ درصدی تعداد سایت‌ها، در صدر فهرست توسعه‌ی شبکه‌ی مبین‌نت قرار دارد. پس از شیراز، شهر اهواز با افزایش ۲۵۰ درصدی در رده‌ی بعدی است و سایت‌های جدید این شهر در تاریخ‌ ششم و سیزدهم تیرماه امسال آماده‌ی استفاده خواهند بود. چندین سایت جدید نیز در خرم‌آباد، بیرجند و قشم به بهره‌برداری رسیده است تا شمار سایت‌های این شهرها به ترتیب افزایش ۱۰۰، ۷۰ و ۵۰ درصدی داشته باشند.

(بیشتر…)