۰

آگهی مناقصه عمومی “IVR & Call Center System”

شرکت ارتباطات مبین‌نت، دارنده‌ی پروانه‌ی سراسری ارتباطات بی‌سیم ایران مبتنی بر فناوری WiMAX در کل کشور، در نظر دارد تأمین تجهیزات و ارایه‌ی خدمات راه‌اندازی مرکز تماس (IVR & Call Center System) خود را از طریق برگزاری مناقصه به شرکت‏‌های واجد شرایط واگذار نماید.

(بیشتر…)

۱

آگهی مناقصه عمومی Service Center Outsourcing

شرکت ارتباطات مبین‌نت، دارنده‌ی پروانه‌ی سراسری ارتباطات بی‌سیم ایران مبتنی بر فناوری WiMAX در کل کشور، در نظر دارد تأمین نیروی انسانی و ارایه‌ی خدمات مربوط به مرکز خدمات مشتریان اینترنت پرسرعت بی‏سیم (Service Center) خود را از طریق برگزاری مناقصه به شرکت‏‌های واجد شرایط واگذار نماید.

(بیشتر…)

۱

اساتید و دانش‌آموختگان برتر دانشگاه صنعتی شریف در جمع خانواده‌ی بزرگ مشترکان مبین‌نت

یازدهم خرداد ۱۳۹۲، دانشگاه صنعتی شریف برگزارکننده‌ی مراسمی برای تقدیر از شرکت ارتباطات مبین‌نت و برترین‌های این دانشگاه بود. در این مراسم که با حضور مقامات دانشگاه، اساتید و دانش‌آموختگان برتر مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد برگزار شد، برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه صنعتی شریف، شخصیت و مجموعه‌ای خارج از دانشگاه مفتخر به دریافت تندیس و لوح سپاس این دانشگاه شدند. آقای مهندس اصفهانی، مدیر عامل و مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت به نمایندگی از مبین‌نت در این مراسم حاضر بودند.

(بیشتر…)

۳

اطلاعیه: توقف ارایه‌ی خدمات در ۹ شهر کشور

علی‌رغم گسترش قابل ملاحظه‌ی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سراسر کشور در یک سال گذشته و انجام بازاریابی و تبلیغات فراوان در زمینه‌ی جذب مشتری، در بررسی‌های به عمل آمده مشخص گردید، ارایه‌ی خدمات در برخی از شهرهای کوچک به دلیل فاصله‌ی زیاد تعداد مشترکین فعال تا حداقل حد نصاب، فاقد توجیه اقتصادی است. لذا تصمیم گرفته شد به دلیل هزینه‌های بالای نگه‌داری شبکه، با اعلام قبلی از ادامه‌ی ارایه‌ی خدمات به مشترکین حقیقی و حقوقی در شهرهای خلخال، مشکین شهر، پارس‌آباد، خدابنده، آزاد شهر، بروجن، بندر لنگه، اردکان و میبد صرف نظر شود.

بر این اساس، از دو ماه گذشته ضمن توجیه عوامل فروش و فنی، عملیات فروش در شهرهای مذکور متوقف گردید و با تماس تلفنی یا ارسال پیامک برای مشترکین این شهرها، ضمن اعلام عذرخواهی، نحوه‌ی استرداد مودم و دریافت کامل وجه پرداختی، به اطلاع آن‌ها رسید. پس از پایان روند اطلاع‌رسانی، شهرهای فوق به منظور ایجاد ظرفیت بیش‌تر برای توسعه‌ی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سایر مناطق کشور، از مدار خارج شدند.

آن دسته از مشترکین شهرهای یاد شده که تاکنون با ایشان تماس گرفته نشده است، می‌توانند با پر کردن فرم مربوطه در بخش صدای مشتری در سایت مبین‌نت (www.mobinnet.ir) یا تماس با مرکز خدمات مبین‌نت به شماره تلفن ۰۹۶۷۹۰، نسبت به برگشت خدمت و مودم خود اقدام نمایند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت