۲

مبین‌نت، برنده‌ی تندیس برنزی سومین جشنواره‌ی فاوا

۲۸ اردی‌بهشت، هم‌زمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، سومین جشنواره‌ی ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا، یادواره‌ی شهید دکتر قندی) توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد و تندیس برنزی این جشنواره‌ی معتبر داخلی، به شرکت ارتباطات مبین‌نت رسید. این موفقیت در کنار موفقیت‌های پیاپی یک سال اخیر، نشان‌دهنده‌ی پویایی و پیشتازی شرکت ارتباطات مبین‌نت در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات ارتباطی بی‌سیم مبتنی برفناوری وایمکس در کشور است.

  (بیشتر…)

۹

حضور تیم رباتیک دانشگاه امیرکبیر در مسابقات جهانی هلند با حمایت مبین‌نت

حمایت مبین‌نت از تیم رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مسابقات جهانی روبوکاپ ۲۰۱۳ دوم تیرماه ۱۳۹۲ در کشور هلند برگزار خواهد شد تا بیش از ۲۵۰۰ شرکت‌کننده از ۴۰ کشور جهان، طی ۸ روز با هم به رقابت بپردازند. تیم شبیه‌سازی امداد و نجات پژوهشکده‌ی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکی از تیم‌های پرامید حاضر در این دوره از رقابت‌ها خواهد بود و شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد که به عنوان حامی این تیم، جوانان نخبه‌ی ایران را در مسیر اعتلای علمی کشور عزیزمان یاری دهد. (بیشتر…)

۱

حمایت مبین‌نت از کارگاه ملی نظریه‌ی اطلاعات و مخابرات

 

 هر سال و به همت جمعی از استادان و پایوران حوزه‌ی نظری اطلاعات و مخابرات، یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور میزبان علاقه‌مندان و فعالان این حوزه از کشورهای گوناگون جهان است تا «کارگاه ملی نظریه‌ی اطلاعات و مخابرات» در سطحی بین‌المللی برگزار شود. عنوان بین‌المللی این کارگاه

Iran Workshop on Communication and Information Theory یا IWCIT است و به دلیل دستاوردهای ارزشمندی که IWCIT می‌تواند برای کشورمان به همراه آورد، برگزار شدن هرچه باشکوه‌تر این مراسم برای صنعت ارتباطات و مخابرات کشور بسیار بااهمیت خواهد بود.

شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد که به دلیل جایگاه بالای این کنفرانس و نقش راهبردی آن در صنعت ارتباطات و مخابرات کشور و هم‌چنین پرستیژ بین‌المللی ارزشمندی که این کنفرانس برای صنعت ارتباطات کشورمان به همراه خواهد آورد، به عنوان حامی اصلی، برگزار کنندگان این کنفرانس را یاری دهد. (بیشتر…)

۰

مبین‌نت در کنار فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف هر سال طی مراسمی باشکوه، فارغ‌التحصیل شدن دانش‌جویان مقاطع مختلف تحصیلی این دانشگاه را جشن می‌گیرد. از آن‌جایی که این مراسم به عنوان آخرین مراسم دانش‌جویی برای فارغ‌التحصیلان و خانواده‌های آنان است و پس از این مراسم، فارغ‌التحصیلان وارد مرحله‌ی دیگری از زندگی خود می‌شوند، انتظارات از نحوه‌ی برگزاری این مراسم بسیار بالاست و دانشگاه صنعتی شریف تلاش دارد هر سال شایسته‌ترین مراسم را برای فارغ‌التحصیلان خود برگزار کند.

مراسم فارغ‌التحصیلی سال ۱۳۹۲ دانشگاه صنعتی شریف روز جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه در این دانشگاه برگزار خواهد شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد به عنوان حامی اصلی، در کنار برگزارکنندگان این مراسم، فارغ‌التحصیلان و خانواده‌های آن‌ها باشد. (بیشتر…)

۰

مبین‌نت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

بیست و ششمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از صبح یازدهم اردیبهشت ماه کار خود را آغاز کرده است و شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال نیز مانند چند سال گذشته، حضوری گسترده در این نمایشگاه دارد.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ۲۵ دوره برگزاری، یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در سراسر جهان است. حضور سالانه بیش از ۲۵۰۰ ناشر داخلی و ۱۷۰۰ ناشر خارجی و بازدید بیش از ۵ میلیون نفر از این نمایشگاه، اعتبار بسیار بالایی به آن بخشیده است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی تهران از ۱۱ تا ۲۱ام اردیبهشت در محل مصلی تهران از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای دوستداران کتاب و کتاب‌خوانی است. شرکت ارتباطات مبین‌نت به منظور ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به علاقه‌مندان، چهار غرفه در بخش‌های گوناگون نمایشگاه در نظر گرفته است که همگی پاسخ‌گوی پرسش‌های مخاطبان و آماده‌ی ثبت‌نام متقاضیان هستند.

(بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از کنفرانس تجارت الکترونیک کیش

هفتمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک با رویکرد بر امنیت (ECDC 2013) در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه سال جاری به همت دانشگاه اصفهان و همکاری دانشگاه بین‌المللی شریف پردیس کیش و با حمایت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و بانک مرکزی، ۳۵ شرکت دولتی و خصوصی، با حضور دو دانشگاه بین‌المللی UTM مالزی و دانشگاه لندن و اساتید برتر آن دانشگاه با ارایه‌ی سخنرانی و مقاله در جزیره‌ی زیبای کیش برگزار شد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز علاوه بر ارایه‌ی چندین مقاله‌ی علمی و تخصصی به کنفرانس، با هدف حمایت از فضای کسب و کار کشور، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، برنامه‌های آموزشی و پژوهشی کشور، با افتخار به عنوان یکی از حامیان اصلی در برگزاری این کنفرانس مشارکت داشته است.

(بیشتر…)

۰

برتری مبین‌نت در آزمون سرعت اینترنت

سرعت اینترنت همواره یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت در کشور ما بوده است و یکی از مهم‌ترین عواملی که کاربران هنگام انتخاب خدمات‌‌دهنده‌ی اینترنت به آن توجه می‌کنند، سرعت واقعی دریافت اینترنت از شرکت‌های گوناگون است.

چند سالی هست که سایت «متما» زیر نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشغول به کار شده است و یکی از پرطرفدارترین بخش‌های آن، آزمون‌های شبکه‌ی سنجش سرعت اینترنت این سایت است. «متما» هر ماه سرعت اینترنت مهم‌ترین خدمات‌دهندگان اینترنت کشور را بررسی و نتایج آزمون را مقایسه می‌کند تا فهرستی از برترین خدمات‌دهندگان اینترنت از نظر سرعت اینترنت تهیه شود.

(بیشتر…)