۰

حمایت مبین‌نت از پنجمین دوره‌ی مسابقات هوافضا

پنجمین دوره‌ی مسابقات دانش‌آموزی-دانش‌جویی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای ۲۹ و ۳۰ فرودین و ۴ تا ۶ اردیبهشت ماه در پنج گرایش برگزار خواهد شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان حامی اصلی، برگزارکنندگان این مسابقات معتبر کشوری را یاری خواهد داد.

در پنجمین دوره‌ی مسابقات هوافضا، ۱۳۰۰ شرکت‌کننده در قالب ۴۰۰ تیم در دو بخش دانش‌آموزی و دانش‌جویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور خواهند یافت تا در پنج گرایش گلایدر، هاورکرافت و موشک آبی پیشرفته‌ی دانش‌آموزی و گلایدر و ربات‌های پرنده‌ی دانش‌جویی، به رقابت بپردازند. این نخستین دوره‌ی مسابقه‌ی ربات‌های پرنده در سطح ملی خواهد بود و به همین دلیل امکانات ویژه‌ای برای این مسابقه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نظر گرفته شده است.

(بیشتر…)

۰

شرکت ارتباطات مبین‌نت، حامی اصلی کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک

هفتمین کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه با رویکرد «امنیت»، در روزهای ۲۷ و ۲۸ فرودین ماه جاری در جزیره‌ی کیش برگزار می‌شود و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از حامیان اصلی این کنفرانس، در کنار برگزارکنندگان خواهد بود.

کنفرانس بین‌المللی تجارت الکترونیک، همایش بزرگی است که هر سال با هدف ایجاد فضایی برای بحث و بررسی دانشگاهیان، نمایندگان دولت‌ها، مدیران عامل، کارشناسان امنیت و محققان و دانش‌پژوهان کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در زمینه‌های تجارت الکترونیک، کسب و کار الکترونیک، بانکداری الکترونیک و حوزه‌های مربوط به آن‌ها برگزار می‌شود.

(بیشتر…)