۰

سال نو بر تمام شما همراهان گرامی مبارک

۲۷ اسفند ۱۳۹۱ مطالب عمومی

بهار، فصل سبزی و تازگی، و نوروز پیام‌آور تحول و امید به فردای روشن است. با نو شدن هر سال، طبیعت غبار از تن می‌شوید و آماده‌ی شکوفایی دوباره می‌شود و این‌گونه است که سال نو همیشه نویدبخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های تازه برای آینده خواهد بود.

در سالی که گذشت، «مبین‌نت» تمام تلاش خود را انجام داد تا بهترین و شایسته‌ترین خدمات را به هم‌وطنان عزیزمان ارایه دهد. همراهی شما عزیزان، باعث شد مبین‌نت موفق‌ترین و پرافتخارترین سال خود را سپری کند. دستاوردهایی مانند افزایش چشم‌گیر تعداد مشترکین، توسعه‌ی فنی گسترده‌ی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت و کسب جوایز و تقدیرنامه‌های متعدد، نشانه‌هایی از این موفقیت هستند.

این دستاوردها بدون همراهی شما مشترکین، اصحاب رسانه و همکاران داخل و خارج مبین‌نت امکان‌پذیر نبود. «مبین‌نت»، از داشتن همراهانی ‌چون شما به خود می‌بالد، قلب او برای شما می‌تپد و سبزی وجودش را مدیون مهربانی‌های شما می‌داند.

در آستانه‌ی سال نو، صمیمانه‌ترین تبریک‌ها و شادباش‌ها را تقدیم‌تان می‌کنیم و از درگاه پروردگار یکتا، سالی سرشار از شادکامی، نیک‌بختی و کامیابی را برای شما آرزومندیم.

روزگارتان همیشه سبز و بهاری باد

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

شرکت ارتباطات مبین‌نت برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس در ایران شناخته شد

جشن باشکوه جوایز فناوری ایران، ایتا، با هدف معرفی برترین‌های صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در دوازدهم اسفند برگزار شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت موفق شد جایزه‌ی برترین ارایه‌کننده‌ی خدمات وایمکس کشور را به دست بیاورد.

  (بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از برگزاری مسابقه‌ی نادکاپ شریف و سمینار الکترونیک و فرصت‌های فراررو

دانش‌آموزان و دانش‌جویان امروز، کارشناسان و مدیران آینده‌ی صنایع گوناگون کشور هستند و به همین دلیل حمایت، پشتیبانی و هم‌یاری سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با مدارس و دانشگاه‌ها، وظیفه‌ای است که نفع آن در نهایت برای بازار کار آینده‌ی کشور است.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان عضوی کوچک از جامعه‌ی علمی و فناوری کشور همواره در تلاش بوده است تا مشوقی برای فعالیت‌های علمی-گروهی باشد و در حد توان خود، از چنین حرکت‌هایی حمایت کند. مبین‌نت افتخار دارد که در این روزهای پایانی سال ۱۳۹۱، به عنوان حامی در کنار دو فعالیت علمی مهم دانشگاهی کشور حضور داشته باشد. (بیشتر…)

۰

گواهی‌نامه‌ی اشتهار به کیفیت برای شرکت ارتباطات مبین‌نت

در مراسمی که روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه در هتل اسپیناس، با هدف ارتقای سطح کیفیت ارایه‌ی خدمات زیربنایی دولت الکترونیک و معرفی شرکت‌های برتر در عرصه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت توانست تقدیرنامه‌ی اشتهار به کیفیت یک ستاره را کسب کند.

  (بیشتر…)

۰

اهدای نشان و استاندارد بین‌المللی ارزش برند به شرکت ارتباطات مبین‌نت

طی مراسمی نشان و استاندارد بین‌المللی ارزش برند به شرکت ارتباطات مبین‌نت اهدا شد.

 روز ۳۰ بهمن، سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما شاهد برگزاری بزرگ‌ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران  (اکوایت ۲۰۱۳) بود. در بررسی‌های کارشناسی انجام گرفته، شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان یکی از سازمان‌های دارای نشان برتر انتخاب شد و در این اجلاس مورد تقدیر قرار گرفت.

  (بیشتر…)