۱

قیمت‌های جدید مودم و طرح‌های اینترنت پرسرعت بی‌سیم اشتراکی وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت هر چند ماه، طرح‌های جدیدی را برای اینترنت پرسرعت اشتراکی بی‌سیم وایمکس خود اعلام می‌کند تا مشترکان فعلی یا مشتریان جدید بتوانند بسته به نوع استفاده‌‌ی خود از اینترنت، مناسب‌ترین طرح را برای خود انتخاب کنند.

دو سه هفته‌ای هست که طرح‌های جدید اینترنت پرسرعت اشتراکی وایمکس مبین‌نت معرفی شده‌اند و هم‌چنین تغییراتی نیز در قیمت‌های مودم‌ها و هزینه‌ی اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت ایجاد شده است. برای اطلاع شما عزیزان، در ادامه فهرست و اطلاعات طرح‌های اینترنت و هم‌چنین مودم‌های گوناگون وایمکس مبین‌نت نمایش داده شده‌اند. هم‌چنین برای افزایش اطلاعات مشترکان و مشتریان مبین‌نت، اطلاعات مفیدی درباره‌ی مهم‌ترین مواردی که هنگام انتخاب طرح باید به آن‌ها توجه داشته باشید، بیان شده است.

 

(بیشتر…)

۱

آزمون سرعت در سایت مبین‌نت

یکی از پرسش‌های متداول بیش‌تر کاربران اینترنت، میزان سرعت واقعی اینترنتی است که از آن استفاده می‌کنند. سرعت اینترنت، در واقع نشان‌دهنده‌ی پهنای باندی است که هر کاربر برای تبادل اطلاعات با اینترنت در اختیار دارد. به عنوان مثال، وقتی شما اینترنت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه با ضریب اشتراک ۴ دارید، سرعت اینترنت شما نباید از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه یا ۱۶ کیلو بایت بر ثانیه کم‌تر باشد. اما چطور باید بفهمیم که سرعت اینترنت ما چه‌قدر است؟

به خواندن ادامه دهید تا پاسخ پرسش‌تان را بگیرید.

(بیشتر…)

۰

برتری مبین‌نت در آزمون سرعت اینترنت

سرعت اینترنت، همواره یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت در کشور ما بوده است و یکی از مهم‌ترین عواملی که کاربران هنگام انتخاب خدمات‌‌دهنده‌ی اینترنت به آن توجه می‌کنند، سرعت واقعی دریافت اینترنت از شرکت‌های گوناگون است.

چند سالی هست که سایت «متما» زیر نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشغول به کار شده است و یکی از پرطرفدارترین بخش‌های آن، آزمون‌های شبکه‌ی سنجش سرعت اینترنت این سایت است. «متما» هر ماه سرعت اینترنت مهم‌ترین خدمات‌دهندگان اینترنت کشور را بررسی و نتایج آزمون را مقایسه می‌کند تا فهرستی از برترین خدمات‌دهندگان اینترنت از نظر سرعت اینترنت تهیه شود.

جدیدترین آزمون سرعت این سایت که به تازگی منتشر شده است، مربوط به دی ماه ۱۳۹۱ می‌شود. شرکت ارتباطات مبین‌نت در این آزمون جایگاه بسیار خوبی را به دست آورده است که در ادامه، نتایج بخش اینترنت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه‌ی این آزمون را مشاهده می‌کنید. (بیشتر…)

۰

باز هم کیفیت؛ باز هم مبین‌نت (مبین‌نت صاحب استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ شد)

به اطلاع تمام شما مبین‌نتی‌ها می‌رسانیم که شرکت ارتباطات مبین‌نت سرانجام پس از چند ماه بررسی، آموزش و ممیزی، موفق به دریافت گواهی‌نامه‌ی ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۰۸ شد.

این گواهی‌نامه نه تنها نشان از حرکت رو به پیشرفت مبین‌نت در مسیر ارتقا و افزایش مدیریت کیفیت آن دارد، بلکه برای مشترکین مبین‌نت نیز خبر بسیار خوش‌آیندی محسوب می‌شود. توجه به ایجاد ساز و کارهایی که به رضایت مشتریان منجر شود، زیربنای سیستم‌های مدیریت کیفیت به شمار می‌آید. سیستم مدیریت کیفیت، رضایت مشتریان را به عنوان هدفی برای تمامی سازمان در می‌آورد و به این هدف جامه‌ی عمل می‌پوشاند. بدون وجود این سیستم، فعالیت‌های بهبود و تحول مثبت در سطوح سازمان تثبیت نخواهد شد. (بیشتر…)