۰

مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ۹۱ استان مرکزی

هشتمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر، دیجیتال و فناوری اطلاعات، الکامپ ۹۱ استان مرکزی، از بیست و شش تا سی‌ام دی‌ ماه ۱۳۹۱ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی غرب کشور در شهر اراک برگزار شد تا فرصتی برای عرضه‌ی محصولات و خدمات شرکت‌های فعال در این حوزه فراهم کند و زمینه‌ی مناسبی برای برقراری تعامل میان عرضه‌کنندگان و متقاضیان ایجاد نماید.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ارتباطات مبین‌نت بود تا در سطحی گسترده، خدمات خود را به هم‌وطنان‌مان در استان مرکزی معرفی کند و امکانات ویژه‌ای برای ثبت‌نام و اشتراک آسان علاقه‌مندان فراهم آورد. سه عامل فروش مبین‌نت در این نمایشگاه حضور داشتند که به شیوه‌ای بسیار منظم و سازمان‌دهی شده، در طی روزهای برگزاری نمایشگاه در غرفه‌ی مبین‌نت حضور داشتند و پاسخ‌گوی بازدیدکنندگان بودند.

(بیشتر…)

۰

بیانیه‌ی خط مشی کیفیت شرکت ارتباطات مبین‌نت

یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت در هر شرکت ارایه دهنده‌ی محصول یا خدمات، رضایت مشتریان است. بر همین اساس، شرکت‌ها همواره به دنبال راه‌کارهایی برای بهبود و ارتقای محصولات خود هستند تا ضمن جلب رضایت مشتریان فعلی، بستر مناسبی نیز برای جذب مشتریان بیش‌تر در آینده فراهم کنند. یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای رسیدن به این جایگاه مهم، مدیریت کیفیت است.

خبر خوش برای تمام مبین‌نتی‌ها این است که به تازگی سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ایزو ۹۰۰۱: ویرایش ۲۰۰۸ در شرکت ارتباطات مبین‌نت استقرار پیدا کرده است تا رویکرد فرآیندی نقش ویژه‌ای در سازمان‌ ایفا کند. این استاندارد بی‌شک باعث خواهد شد رضایت‌مندی مشتری از طریق کارکرد مؤثر سیستم، از جمله فرآیندهایی که به بهبود مستمر و اطمینان از تطابق با نیاز و انتظارات مشتری می‌پردازد، افزایش چشم‌گیری پیدا کند.

(بیشتر…)

۱

یک خبر خوش؛ یک موفقیت شیرین برای مبین‌نت

شاید بسیاری از کاربران اینترنت پرسرعت اشتراکی وایمکس مبین‌نت مطلع نباشند که شرکت ارتباطات مبین‌نت گذشته از خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم، خدمات گوناگون و پیشرفته‌ای را به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ ارایه می‌دهد. در واقع این مشتریان سازمانی، با توجه به حجم خرید و سطح خدماتی که دریافت می‌کنند، اهمیت بسیار زیادی برای مبین‌نت دارند.

از جمله بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مشتریان شرکت ارتباطات مبین‌نت بانک‌ها هستند. شبکه‌ی سراسری بی‌سیم وایمکس مبین‌نت با ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌تواند خدمات گوناگونی در اختیار این گروه از مشتریان سازمانی قرار دهد و با توجه به گستردگی و تعداد زیاد شعب و سطح کیفی خدمات مورد نیاز بانک‌ها، این گروه از مشتریان اهمیت بسیار زیادی برای مبین‌نت دارند.

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در یکی دو ماه اخیر برای مبین‌نت رخ داد، شرکت در مناقصه‌ای بود که یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های کشور، بانک تجارت، به منظور پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه‌ی خود برگزار کرده بود.

(بیشتر…)

۱

مبین‌نت در پایتخت فرهنگی جهان اسلام؛ گزارش نمایشگاه «Autocom 2012»

 

 

یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت ارتباط مبین‌نت از بدو فعالیت، حضور در تعداد بسیار زیادی از شهرهای کشور و خدمات‌دهی به هم‌وطنان در گوشه و کنار کشور پهناورمان بوده است. بر همین اساس، مبین‌نت همواره حضور فعالی در نمایشگاه‌های مهمی که در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شوند دارد تا فرصتی برای آشنا شدن بیش‌تر هم‌وطنان با خدمات مبین‌نت فراهم شود و علاقه‌مندان بتوانند به شیوه‌ای آسان و سریع، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

تازه‌ترین حضور مبین‌نت در این‌گونه نمایشگاه‌ها، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (Autocom 2012) بود. نمایشگاه بین‌المللی اتوکام هر سال در شهر زیبای اصفهان برگزار می‌شود تا فرصتی برای حضور و عرضه‌ی خدمات بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی را فراهم کند. در هجدهمین دوره‌ی این نمایشگاه که از هفتم تا یازدهم دی ماه ۱۳۹۱ برگزار شد، ۱۱۴ شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و یزد میزبان علاقه‌مندان و متخصصان حوزه‌ی کامپیوتر و اتوماسیون اداری بودند تا محصولات و خدمات گوناگون خود را در زمینه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار با رویکرد اتوماسیون اداری، تجهیزات شبکه، خدمات و ملزومات، اینترنت، مشاوره و پشتیبانی، مراکز آموزشی، دانشگاهی و تحقیقاتی و امنیت، وب و شبیه‌سازی به معرض نمایش بگذارند. (بیشتر…)

۰

آغاز سال ۲۰۱۳ بر هم‌وطنان عزیز مسیحی مبارک

آغاز سال جدید همیشه همراه با شادی و جشن و امید به آینده است. در آغاز سال است که هرکس با خود عهد می‌بندد تلاش خود را نسبت به سال گذشته بیش‌تر کند تا به خواسته‌هایش برسد و به آرزوهایش جامه‌ی عمل بپوشاند. آغازی تازه، تلاشی تازه و امید به فردایی زیباتر، همه از جمله دلایلی هستند که لحظه‌ی شروع سال جدید را به یکی از زیباترین، خاطره‌انگیزترین و عرفانی‌ترین لحظات هر سال بدل می‌کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت زیباترین و خاطره‌انگیزترین سال را برای تمام هم‌وطنان مسیحی آرزو می‌کند و تهنیت صمیمانه‌ی خود را به شما تقدیم می‌دارد. آرزو داریم سالی سرشار از سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، و عزت و کامیابی در انتظارتان باشد.

سال نو بر تمام شما عزیزان مبارک

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت