۰

مبین‌نت؛ یکی از قهرمانان صنعت ایران

دوشنبه شب، ۲۷ام آذر ماه ۱۳۹۱، طی مراسمی باشکوه در مرکز همایش‌های صدا و سیما، قهرمانان صنعت ایران در حوزه‌های گوناگون مشخص شدند و شرکت ارتباطات مبین‌نت موفق شد در گروه فناوری اطلاعات، به عنوان تنها اپراتور اینترنت پرسرعت، تندیس زرین و لوح تقدیر جشنواره را به دست آورد و به عنوان یکی از قهرمانان صنعت ایران معرفی شود.

جشنواره‌ی ملی قهرمانان صنعت ایران در حال حاضر یکی از معتبرترین جوایزی است که در عرصه‌ی تجلیل از برترین و موفق‌ترین شرکت‌های ایرانی هر ساله برگزار می‌شود. نخستین دوره‌ی این جشنواره در سال ۱۳۸۴ برگزار شد و تاکنون هشت دوره‌ی آن در سطح ملی با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، کار و تعاون، اقتصاد و دارایی، رییس کل بانک مرکزی، رییس کمیسیون‌های صنایع و معادن، انرژی، برنامه و بودجه، در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شده است.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در روز چهارم الکامپ ۲۰۱۲؛ یک پایان خوش

اصولاً فیلم‌هایی که پایان خوش دارند بیش‌تر به دل بیننده‌ها می‌نشینند. روز چهارم هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ گرچه باتری تمام همکاران حاضر در غرفه‌ها را تا مرحله‌ی پیغام هشدار پایین کشاند، اما بدون شک پایانی خوش را برای حضور مبین‌نت در این نمایشگاه رقم زد.

امروز، چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۱، روز حضور بسیاری از مسئولان و مقام‌های دولتی و شرکت‌های بزرگ بود و نصیب غرفه‌ی مبین‌نت از این حضور، بیش از ۳۰ گروه میهمان بلند پایه و مسئولان رد‌ه بالای شرکت‌های معروف و معتبر بود.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در روز سوم الکامپ ۲۰۱۲؛ نمایشگاه با طعم باران

سرانجام بعد از دو روز هوای گرفته و ابری، در سومین روز از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۲، بغض آسمان ترکید!

امروز ۲۱ام آذر ۱۳۹۱، از همان ابتدای صبح باران شدیدی در تهران شروع به باریدن کرده است در خیابان‌ها لغزنده، ترافیک مثل تمام روزهای بارانی پایتخت تمام نشدنی است. اما خوش‌بختانه هیچ یک از این عوامل نتوانستند مانع حضور گسترده‌ی علاقه‌مندان در نمایشگاه الکامپ شوند و بدون شک سومین روز، شلوغ‌ترین روز نمایشگاه بود.

خوش‌بختانه همکاران هم با وجود شلوغی خیابان‌ها خودشان را به موقع به غرفه‌های مبین‌نت رساندند تا پاسخ‌گوی بازدیدکنندگانی باشند که با لباس‌های خیس به سالن‌های نمایشگاه پناه آورده بودند. (بیشتر…)

۰

مبین‌نت در روز دوم الکامپ؛ روزی پرمشغله با چاشنی نشست خبری

دومین روز از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک نیز به پایان رسید و ما هم پس از سفر درون شهری یک ساعت و نیمه، سرانجام برای تهیه کردن این گزارش روزانه از نمایشگاه به شرکت رسیدیم!

دومین روز نمایشگاه بسیار شلوغ‌تر از روز نخست بود و از همان ابتدای صبح بازدیدکنندگان بسیاری در نمایشگاه حاضر بودند. نمایشگاه الکامپ امسال براساس تصمیمی عجیب، در روزهای وسط هفته برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان از دو روز آخر هفته که همیشه شلوغ‌ترین روزهای نمایشگاه است، محروم هستند. ظاهراً علاقه‌مندان نمایشگاه هم با پی بردن به این موضوع، زمانی را برای دیدار از نمایشگاه اختصاص داده‌اند.

امروز برای روابط عمومی مبین‌نت هم روز ویژه و پرمشغله‌‌ای بود چراکه بعد از مدت‌ها، نشستی خبری با حضور جناب آقای اصفهانی و جناب آقای کمیلی‌زاده ترتیب داده بود تا خبرنگاران رسانه‌ها و نشریات معتبر بتوانند دیداری رو در رو با مدیران شرکت داشته باشند و پرسش‌های گوناگون خود را از آن‌ها بپرسند. در ادامه، گزارش کوتاهی از این نشست آمده است.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در الکامپ ۲۰۱۲ (روز اول)

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک صبح امروز، نوزدهم آذر ماه ۱۳۹۱، کار خود را به طور رسمی آغاز کرد. در حالی که آخرین روزهای پاییز را سپری می‌کنیم، دست‌کم در نمایشگاه هیچ نشانی از نزدیک بودن زمستان مشاهده نمی‌شود و هوا از روزهای پیش گرم‌تر است؛ شاید هم گرمای نمایشگاه این احساس را در ما ایجاد کرده است!

بسیاری از همکاران از نخستین ساعات آغاز به کار نمایشگاه در غرفه حضور داشتند و خوش‌بختانه غرفه‌ی مبین‌نت بر خلاف بسیاری از غرفه‌های دیگر، از همان آغاز کار، تکمیل و آماده‌ی استفاده‌ی همکاران بود. مبین‌نت برای الکامپ ۲۰۱۲ برنامه‌های متنوع و حضوری گسترده را تدارک دیده است و نخستین چیزی که به چشم بازدیدکنندگان سالن ۴۴ (خلیج‌فارس) می‌رسد، غرفه‌ی بزرگ و زیبای مبین‌نت درست رو به روی در ورودی سالن است. مبین‌نت در این سالن سه غرفه‌ی مجزا دارد که یکی از آن‌ها به عوامل فروش و یک غرفه به وایمو اختصاص داده شده است و بزرگ‌ترین غرفه که غرفه‌ی اصلی مبین‌نت در این نمایشگاه است، برای پذیرایی از میهمانان، معرفی خدمات مبین‌نت و پشتیبانی از مشترکین در نظر گرفته شده است. (بیشتر…)

۰

مبین‌نت؛ حامی نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (ایران الکامپ ۲۰۱۲)

 نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ، بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است که در میان بیش از ۵۰ نمایشگاه تخصصی داخلی کشورمان، همواره بیش‌ترین بازدیدکنندگان را دارد. این نمایشگاه از سال ۱۳۷۴ تاکنون، هر سال توسط سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌های بزرگ کشور برگزار شده است تا فرصتی را در اختیار شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه قرار دهد تا آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌ی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی برای علاقه‌مندان، فعالان و مشتریان این عرصه به نمایش بگذارند.

با گذشت نزدیک به دو دهه از آغاز فعالیت، اکنون نمایشگاه ایران الکامپ به سطحی از تجربه و پختگی رسیده که حتی در برهه‌هایی از آن به عنوان رقیب بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های منطقه یاد شده است. امسال نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران در حالی هجدهمین دوره‌ی خود را سپری می‌کند که مجری برگزاری آن، مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی است که بزرگ‌ترین کنسرسیوم فعالان صنفی حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته‌ کشور به شمار می‌رود و از ۱۴ سازمان، اتحادیه، انجمن و سندیکا تشکیل شده است.

هدف اصلی این نمایشگاه، هموار کردن راه بازرگانی جهانی برای هم‌میهنان و نمایش توان رقابتی ایران در بازارهای جهانی بوده است. بر همین اساس، همواره تلاش شده است تا نمایشگاه الکامپ با مشارکت بسیاری از نهادها و سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی، هرچه باشکوه‌تر و گسترده‌تر برگزار شود.

شرکت ارتباطات مبین‌نت، افتخار دارد که به ‌عنوان پیشرو و رهبر بازار در حوزه‌ی ارتباطات باندپهن بی‌سیم در کشور، به عنوان یکی از حامیان اصلی نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۲، گامی مؤثر برای هرچه باشکوه‌‌تر برگزار شدن این نمایشگاه بردارد تا با همراهی دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ کشور، فضایی مناسب و در خور شأن کشورمان ایجاد و مجالی برای عرضه‌ی توان‌مندی‌ها و پیشرفت‌های هم‌وطنان فراهم شود.

شرکت ارتباطات مبین‌نت امید دارد با توجه به نقش بسیار مهم فناوری اطلاعات در توسعه‌ی کشور، در نتیجه‌ی این همکاری، در سال حمایت از تولید داخلی، کار و سرمایه‌ی ایرانی، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بتواند به بهترین شکل توان‌مندی‌های بومی فعالان حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات را در معرض دید علاقه‌مندان داخلی و خارجی قرار دهد.

در همین راستا، شرکت ارتباط مبین‌نت نیز با برنامه‌های متنوع، حضوری گسترده و فعال در الکامپ ۲۰۱۲ خواهد داشت که از آن جمله می‌توان به حضور عوامل فروش وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه، معرفی خدمات گوناگون مبین‌نت، تخفیف‌های ویژه‌ی نمایشگاهی و معرفی جامع و مفصل خدمت جدید مبین‌نت با نام شبکه‌ی اینترنت بی‌سیم محلی وای-فای (وایمو -WiMo) اشاره کرد.

بی‌شک اهمیت نمایشگاه الکامپ در سطح کشور و خاورمیانه و تعداد بالای بازدیدکنندگان آن که تا حدود ۲۰۰ هزار نفر تخمین زده می‌شود، در کنار اجتماع بزرگی از فعالان خصوصی نقش حمایتی شرکت ارتباطات مبین‌نت از این رویداد تخصصی را پررنگ‌تر می‌کند.

وعده‌ی دیدار ما، ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه، نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن ۴۴ (خلیج فارس)، طبقه‌ی همکف از ساعت ۹ تا ۱۶

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۱

حضور شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۲

نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (ایران الکامپ) امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور بسیاری از شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدیدترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از ۵۰ نمایشگاه داخلی به شمار می‌رود، هر سال با هدف ایجاد فرصتی برای شرکت‌‌کنندگان به منظور عرضه‌ی تازه‌ترین محصولات و دستاوردها برگزار می‌شود و ده‌ها هزار نفر از علاقه‌مندان و شاغلان این صنایع از آن بازدید می‌کنند.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۲، از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۱ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد که در این نمایشگاه میزبان شما عزیزان باشد. مبین‌نت برنامه‌های گسترده و متنوعی را برای الکامپ ۲۰۱۲ تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به حضور گسترده‌ی عوامل فروش وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه، تخفیف‌های ویژه‌ی نمایشگاهی و معرفی جامع و مفصل خدمت جدید مبین‌نت با نام شبکه‌ی اینترنت بی‌سیم محلی وای-فای (وایمو -WiMo) اشاره کرد.

لذا از شما بزرگواران دعوت می‌شود با حضور خود در این نمایشگاه، از غرفه‌ی مبین‌نت در سالن ۴۴ (خلیج فارس) بازدید به عمل آورید.

زمان: ۱۹ تا ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۱

ساعت بازدید: ۹ تا ۱۶

مکان: نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن ۴۴ (خلیج فارس)

به امید دیدار شما

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

گزارشی کوتاه از حضور «مبین‌نت» در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و اطلاع‌رسانی (تله‌کام ۲۰۱۲)

نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۲ هفته‌ی گذشته در ۲۷ آبان ماه به پایان رسید و شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز مانند چند سال گذشته، حضور پررنگی در این نمایشگاه داشت.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و اطلاع‌رسانی در ۲۳ آبان با حضور مهندس تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد و ۱۸۵ شرکت داخلی و ۲۲ شرکت خارجی از هشت کشور جهان در آن شرکت داشتند. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، این نمایشگاه مورد توجه مسئولان و مقامات حوزه‌ی اطلاع‌رسانی و مخابرات، اقتصادی و تجاری کشورمان قرار گرفت و هم‌چنین بازدیدکنندگان بسیاری از این نمایشگاه دیدن کردند.

(بیشتر…)

۰

نشان بین‌المللی کیفیت برتر برای شرکت ارتباطات مبین‌نت

در چهارمین اجلاس سران و مدیران عالی‌رتبه‌ی صنعت و اقتصاد کشور که با نام اجلاس توان‌مندی‌های تولیدی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، تندیس، لوح تقدیر و گواهی‌نامه‌ی بین‌المللی کیفیت برتر در ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم به شرکت ارتباطات مبین‌نت اعطا شد.

برگزیدگان این اجلاس که از میان ۹۰۰ شرکت فعال در ۳۴ حوزه‌ی صنعت و خدمات کشور و بر اساس ارزیابی‌های متعدد، سنجش سطح خدمات و کیفیت و نوآوری در خدمات با توجه به نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن ۹ شاخص اساسی بین‌المللی و نظرسنجی علمی یک‌ساله انتخاب شده‌اند، همگی از جمله بزرگ‌ترین سازمان‌ها و شرکت‌های کشور هستند و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان تنها ارایه‌دهنده‌ی تخصصی خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم، موفق به کسب این جوایز و گواهی‌نامه‌ی بین‌المللی کیفیت برتر شده است.

چهارمین اجلاس سران و مدیران عالی‌رتبه‌ی صنعت و اقتصاد کشور به همت دبیرخانه‌ی توسعه‌ی صنایع ملی ایران و با حمایت وزارت امور اقتصاد و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان سرمایه‌گذاری، اتاق بازرگانی صنایع و معادن ۱۴ استان کشور و چندین نهاد دولتی دیگر، در حضور تعداد زیادی از مقام‌های عالی‌رتبه‌ی اقتصادی و صنعتی کشور صبح روز پنج شنبه ۲۵ آبان ماه در محل سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

کسب این جوایز را به تمام مبین‌نتی‌ها تبریک می‌گوییم.