۰

شرکت ارتباطات مبین‌نت، در میان ۳۰ شرکت‌ برتر کشور

دوشنبه ۲۲ آبان ماه، جشنواره‌ی برترین شرکت‌های ایران (Topex) با هدف تقدیر از صنعتگران و تولیدکنندگان برتر داخلی توسط مؤسسه‌ی بین‌المللی پژوهش‌های صنعتی ایران (همپا) و با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، موفق شد تندیس و لوح تقدیر این جشنواره را کسب کند.

این جشنواره با محوریت موضوعات زیر برگزار شد:

۱- مدیریت مبتنی بر اقتصاد مقاومتی

۲- شرکت‌های برتر دانش بنیان و پیشرو در تحقیق و توسعه

۳- شرکت‌های برتر در زمینه‌ی خلاقیت صنعتی و حوزه‌ی کارآفرینی

انتخاب برترین شرکت‌های ایرانی، پس از بررسی صلاحیت شرکت‌ها و محوریت قرار دادن شاخص‌های توسعه، بهره‌وری، کارآفرینی و کسب اعتبارات داخلی و بین‌المللی توسط هیئت علمی این مؤسسه انجام شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت، ارایه دهنده‌ی خدمات اینترنت پرسرعت سراسری وایمکس مبین‌نت، موفق شد به عنوان یکی از ۳۰ شرکت برتر ایران، تندیس ملی برترین شرکت ایرانی را به همراه گواهی‌نامه‌ی بین‌المللی Topex دریافت کند و نام خود را در کتاب بین‌المللی برترین شرکت‌های ایران Topex در سال ۱۳۹۱ ثبت نماید.

این افتخار بر تمام مبین‌نتی‌ها مبارک باد.

 

۰

حضور شرکت ارتباطات مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۲

نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله‌کام) امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور بسیاری از شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که با هدف ارتقای دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز، معرفی آخرین دست‌آوردها و توان‌مندی‌های کشور، ارتقای سطح مبادلات تجاری کشور، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه با آخرین دست‌آوردهای علمی و پژوهشی کشور و جهان در زمینه‌های موضوعی نمایشگاه و ایجاد فضایی برای ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، هر سال شاهد حضور ده‌ها هزار نفر از علاقه‌مندان و شاغلان این صنایع است.

 

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، ایران تله‌کام ۲۰۱۲، از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۱ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار دارد که در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۲، میزبان شما عزیزان باشد. لذا از شما بزرگواران دعوت می‌شود با حضور خود در این نمایشگاه، از غرفه‌ی مبین‌نت در سالن ۷ بازدید به عمل آورید.

 

زمان: ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۱

ساعت بازدید: ۹ تا ۱۶

مکان: نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن ۷

 

به امید دیدار شما

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

تعداد شهرهای تحت پوشش: یک‌صد و سی و چهار

در هفته‌ی گذشته، پنج شهر جدید در چهار استان کشور به شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت متصل شدند تا شمار شهرهای تحت پوشش این شبکه به ۱۳۴ برسد.

 شهرهای بروجن در استان چهارمحال و بختیاری، زابل در استان سیستان و بلوچستان، دوگنبدان در استان کهکیلویه و بویراحمد و شهرهای بهارستان و سپاهان‌شهر در استان اصفهان، اکنون تحت پوشش وایمکس مبین‌نت قرار گرفته‌اند و علاقه‌مندان به اینترنت پرسرعت در این شهرها می‌توانند با پیوستن به جمع چندصد هزار نفری مشترکان وایمکس مبین‌نت، در تمام شهرهای تحت پوشش وایمکس مبین‌نت در کشور، از مودم و اشتراک اینترنت پرسرعت بی‌سیم خود استفاده کنند.

پیوستن هم‌وطنان عزیز ساکن این شهرها را به خانواده‌ی بزرگ مبین‌نت خیر مقدم می‌گوییم.