۰

گفت‌وگوی هفته‌نامه عصر ارتباط با مهندس ناصر اصفهانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت

هفته‌نامه‌ی «عصر ارتباط» در شماره‌ی ۴۸۷ خود که در روز شنبه ۲۲ مهر منتشر شد، مصاحبه‌ای با جناب آقای مهندس اصفهانی، مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، انجام داد. در این مصاحبه، موضوعاتی هم‌چون وضعیت کسب و کار مبین‌نت، مشکلات پیش رو، برنامه‌های توسعه‌ی شرکت و طرح‌های آینده‌ی مبین‌نت برای بهبود کیفیت خدمات مورد بحث قرار گرفتند که خواندن آن را به شما توصیه می‌کنیم.

(بیشتر…)

۰

اطلاعیه: به‌روزرسانی Firmware مودم‌های وایمکس مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت به اطلاع تمام مشترکین محترم اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت می‌رساند که نسخه‌ی جدیدی از فرم‌ویر (Firmware) مودم‌های وایمکس این شرکت به تازگی منتشر شده است. با ارتقا دادن فرم‌ویر مودم، برخی مشکلات گزارش شده که ممکن است تعدادی از مشترکان اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت هم‌اکنون با آن مواجه باشند برطرف خواهد شد.

بنابراین به تمام مشترکانی که از هر یک از مودم‌های DX-350، BM8301، BM632w یا IX-350 استفاده می‌کنند توصیه می‌کنیم با به‌روزرسانی مودم خود، کیفیت ارتباط اینترنتی خود را ارتقا دهند. برای دریافت نسخه‌ی جدید فرم‌ویر مودم خود، به این نشانی مراجعه کنید.

(بیشتر…)

۱۴

چگونه هزینه‌های اشتراک اینترنت وایمکس مبین‌نت خود را بپردازم؟

شرکت ارتباطات مبین‌نت برای پرداخت هزینه‌های مشترکان خود روش‌های گوناگونی را در نظر گرفته است تا مشترکین به راحت‌ترین و بهترین راه ممکن هزینه‌ی اشتراک اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت خود را بپردازند. بد نیست مروری بر این روش‌ها داشته باشیم تا شما هم بتوانید مناسب‌ترین شیوه را برای خود انتخاب کنید.

 
 
 

  (بیشتر…)

۱۱

چه‌قدر از حجم اینترنت‌ام را مصرف کرده‌ام؟

بخش اطلاعات مشترکین

چه‌ مقدار از حجم اینترنت من باقی مانده است؟ اشتراک من چه زمانی به پایان می‌رسد؟ دیروز چند گیگابایت مصرف کرده‌ام؟ و… . به احتمال زیاد چنین پرسش‌هایی برای شما هم هنگام استفاده از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به وجود آمده است. اگر پاسخ این پرسش‌ها را می‌خواهید، این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

  (بیشتر…)