۰

گفت‌وگوی روزنامه‌ی دنیای اقتصاد با مهندس ناصر اصفهانی

۲۱ شهریور ۱۳۹۱ مطالب عمومی

ویژه‌نامه‌ی «تولید ملی» روزنامه‌ی «دنیای اقتصاد»، روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور در سراسر کشور توزیع شد. در این ویژه‌نامه که به نقش صنایع و شرکت‌های گوناگون در تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه‌ی ایرانی اختصاص دارد، با ده‌ها نفر از مدیران برجسته در صنایع بزرگ و پیشرو کشور گفت‌وگو شده است تا راه‌کارها و فعالیت‌های این شرکت‌ها در زمینه‌ی توسعه، بهبود و ارتقای تولید ملی بیان شود.

دنیای اقتصاد در این ویژه‌نامه گفت‌وگویی نیز با مهندس ناصر اصفهانی مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین‌نت انجام داده است تا خوانندگان این نشریه با نظرات ایشان درباره‌ی نقش فناوری ارتباطات در تولید ملی و هم‌چنین فعالیت‌های شرکت ارتباطات مبین‌نت در این زمینه آشنا شوند. این گفت‌و‌گو را در ادامه می‌خوانید.

  (بیشتر…)

۹

تعداد شهرهای تحت پوشش: یک‌صد و بیست و هشت

در هفته‌ی گذشته، سه شهر جدید در سه استان گوناگون کشور به شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت متصل شدند.

شهرهای هشتگرد در استان البرز، ملایر در استان همدان و شهریار در استان تهران، اکنون به ۱۲۵ شهر دیگر کشور پیوسته‌اند تا شمار شهرهای تحت پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت به ۱۲۸ شهر برسد.

هم‌چنین یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور، جهرم در استان فارس، نیز با تلاش کارشناسان شرکت در همین هفته به شبکه اضافه خواهد شد تا تعداد شهرهای تحت پوشش به مرز ۱۳۰ نزدیک شود.

پیوستن هم‌وطنان عزیز ساکن این شهرها را به خانواده‌ی بزرگ مبین‌نت خیر مقدم می‌گوییم.