۰

هم‌وطنان عزیز مصیبت دیده‌ی‌ آذربایجان؛ ما را در غم خود شریک بدانید

۲۶ مرداد ۱۳۹۱ مطالب عمومی

فاجعه‌ی زلزله‌ی آذربایجان همه‌ی ما ایرانیان را غمگین کرد و هواری از اندوه را بر روی دل‌های‌مان نشاند. ساختمان‌های فرو ریخته و داغدارانی که جسم بی‌جان عزیزان‌شان را از زیر خاک بیرون می‌کشند، صحنه‌هایی هستند که قلب همه را به درد می‌آورد و چشم‌ها را پر از اشک می‌کند.

اکنون آذربایجان زیبا و خطه‌ی همیشه پایدار ایران، سرزمین سرداران قهرمان مشروطه و شهدای سرافراز، غرق در ماتم و عزاست و باید در کنارشان باشیم تا قدری از آلام آن‌ها بکاهیم.

شرکت ارتباطات مبین‌نت و کارکنان آن، هم‌چون دیگر ایرانیان نوع‌دوست این مصیبت بزرگ را به مردم خون‌گرم آذربایجان تسلیت می‌گوید و با بازماندگان عزادار این فاجعه ابراز هم‌دردی می‌کند. ما خود را چون دیگر ایرانیان شریک این مصیبت می‌دانیم و امیدواریم که تسلیت ما سهم کوچکی برای مرهم این زخم جانکاه باشد.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

سایه‌ی وایمکس مبین‌نت بر سر مناطق آزاد ایران

منطقه‌ی آزاد بازرگانی-‌تجاری به محدوده‌ی حراست شده‌ی بندری و غیربندری گفته می‌شود که با بهره‌گیری از مزایایی مانند معافیت‌های مالیاتی، بخشودگی سود و عوارض گمرکی، عدم وجود تشریفات زاید ارزی، اداری و مقررات دست و پاگیر و هم‌چنین آسان‌گیری و تسریع در فرآیندهای صادرات و واردات، با جذب سرمایه‌گذاری خارجی و انتقال فناوری به پیشرفت سرزمین اصلی کمک می‌کند. واضح است که چنین مناطقی بی‌شک قلب توسعه‌ی اقتصادی هر کشور و نقطه‌ی عطف ورود فناوری به آن است.

تجار، بازرگانان و صاحبان سرمایه در این مناطق به‌طور حتم احتیاج مداوم به اطلاعات و ارتباطات با شرکا، تأمین‌کنندگان و زیرمجموعه‌های خود دارند. شرکت ارتباطات مبین­‌نت در راستای توسعه‌ی شبکه‌ی خود و ارایه‌ی تسهیلات ارتباطی، پوشش گسترده­‌ای را در مناطق آزاد تجاری سراسر ایران ایجاد کرده است.

هم­‌اکنون مناطق آزاد ارس، کیش، قشم و چابهار تحت پوشش شبکه­‌ی اینترنت بی­‌سیم پرسرعت وایمکس مبین­‌نت قرار گرفته­‌اند و این فناوری اکنون به تمامی مشترکین در این مناطق امکان استفاده از ارتباط اینترنتی مطمئن و پرسرعت را داده است تا بتوانند به منظور ارتقای کسب و کار خود از خدمات وایمکس مبین‌نت استفاده کنند و بر رونق اقتصادی کشور بیفزایند.

۰

تله‌کابین‌سواری همراه با وایمکس مبین‌نت

شهر گردشگری نمک آبرود تحت پوشش شبکه‌ی اینترنت بی‌سیم پرسرعت وایمکس مبین‌نت قرار گرفت

شهر گردشگری نمک‌آبرود که در هم‌جواری ساحل سرسبز خزر واقع شده و تله‌کابین آن بسیار زیبا و معروف است، تحت پوشش شبکه­‌ی اینترنت بی­‌سیم پرسرعت وایمکس مبین­‌نت قرار گرفت. این شهر تماشایی، در استان مازندران و در بین مسیر تنکابن و چالوس، و در میان دامنه‌ی رشته کوه البرز و در کرانه‌ی دریای خزر واقع شده است.

نمک‌آبرود هر سال پذیرای تعداد فراوانی از گردشگران داخلی و خارجی است و خط تله‌کابین آن از ساحل خزر شروع می‌شود و در قله‌ی البرز خاتمه می­‌یابد. اکنون با تحت پوشش قرار گرفتن این منطقه، مشترکان اهل سفر و گردشگری مبین‌نت می‌توانند هم‌زمان، ضمن لذت بردن از طبیعت کم‌نظیر نمک‌آبرود، با استفاده از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت لحظات خود را با دوستان و اقوام در سایر شهرها و کشورها به اشتراک بگذارند.

۰

از شهرهای کهن تا شهر‌های جدید

شهر نیشابور و شهرهای جدید بهارستان و سپاهان، تحت پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت قرار گرفتند

 

پوشش شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در استان اصفهان، با اضافه‌ شدن شهرهای جدید بهارستان و سپاهان در مجاورت شهر اصفهان گسترده‌تر شد.

اما گذشته از این شهرهای جدید، شهر تاریخی نیشابور در استان خراسان رضوی نیز به جمع نقاط تحت پوشش شبکه‌ی وایمکس پیوست تا یکی دیگر از مناطق گردشگری پرطرفدار کشور نیز به شبکه‌ی گسترده‌ی وایمکس مبین‌نت افزوده شود.

در کنار شهرها و مناطق جدید، مبین‌نت همواره در تلاش است محدوده‌ و کیفیت دسترسی به خدمات در شهرهای تحت پوشش را نیز ارتقا دهد. به همین منظور به تازگی در شرق تهران با افزوده شدن فرستنده‌های جدید، هم مناطق بیش‌تری تحت پوشش مودم‌های داخلی وایمکس مبین‌نت قرار گرفته‌اند و هم کیفیت خدمات در شرق تهران بهبود یافته است.

(بیشتر…)