۱۰

غرب تهران، غرق در پوشش!

۲۷ خرداد ۱۳۹۱ مطالب عمومی

خبر خوش برای ساکنان غرب تهران: به لطف تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در واحدهای گوناگون شرکت ارتباطات مبین‌نت، در چند روز گذشته تعداد زیادی فرستنده‌‌ی وایمکس مبین‌نت در مناطق غرب تهران برپا شدند تا مشکلات آنتن‌دهی مشترکان عزیز در این مناطق به کلی برطرف شود و چندین هزار مشترک جدید بتوانند با وصل شدن به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم لذت ببرند.

آن‌چه در شرکت ارتباطات مبین‌نت بیش‌ترین اهمیت را دارد، کیفیت ارایه‌ی خدمات است. به همین دلیل، همکاران ما در بخش‌های گوناگون مبین‌نت همواره در تلاش برای شناسایی و برطرف کردن مشکلات، ارایه‌ی راهکارهای جدید برای بهبود خدمات و در نهایت جلب کردن رضایت مشترکان عزیز هستند. (بیشتر…)

۲

تعداد شهرهای تحت پوشش: یکصد و هجده

هفته‌ی گذشته، با اضافه شدن چهار شهر جدید به شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت، تعداد شهرهای تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به ۱۱۸ شهر رسید.

از این پس هم‌وطنان‌مان در شهرهای جاسک و بندر لنگه واقع در استان هرمزگان، بندر ماهشهر در استان خوزستان و جیرفت در استان کرمان، می‌توانند از خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت بهره‌مند شوند.

هم‌چنین شهر زنجان نیز که تا پیش از این فقط در بخش‌هایی از آن می‌شد به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت وصل شد، به‌طور کامل تحت پوشش قرار گرفته است و مشترکان می‌توانند با مودم‌های خود در تمام نقاط شهر، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت استفاده کنند.

برای مشاهده‌ی نواحی تحت پوشش در شهرهای گوناگون کشور، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

برای مشاهده‌ی اطلاعات عوامل فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت در شهرهای گوناگون کشور، به این نشانی مراجعه کنید.

۸

کجای خانه بهتر آنتن می‌دهد؟

همان‌طور که می‌دانید، بزرگ‌ترین مزیت مودم‌های داخلی و جیبی وایمکس مبین‌نت این است که می‌توانید آن‌ها را در بیش از صد شهر کشور همراه خود داشته باشید و بدون نیاز به کابل و سیم، به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنید.

البته میزان پوشش هر منطقه از نظر آنتن‌دهی با هم متفاوت است و به همین دلیل قرار دادن مودم وایمکس در مکان مناسب، تأثیر بسیاری بر سیگنال‌های دریافتی دارد و هرچه سیگنال‌ها بهتر دریافت شوند، ارتباط اینترنتی سریع‌تر و مطمئن‌تری خواهید داشت.پنجره تنظیمات مودم گرین‌پکت

بیش‌تر کاربران به روش آزمون و خطا به دنبال مکان مناسب برای قرار دادن مودم خود می‌گردند، اما راهی علمی و ساده برای یافتن مکانی که بهترین آنتن‌دهی را داشته باشد وجود دارد. البته برای امتحان کردن این روش باید کمی کارهای فنی انجام دهید، اما نگران نباشید، با راهنمایی‌های ما، حتی اگر کم‌ترین اطلاعات را درباره‌ی دانش کامپیوتر داشته باشید، به سادگی می‌توانید از پس این کار برآیید. (بیشتر…)

۰

کیفیت اتفاقی نیست!

تقدیرنامه جایزه‌ی ملی کیفیت

امسال، روز جهانی ارتباطات برای شرکت‌های فعال در این زمینه‌ حس و حالی متفاوت داشت چرا که مراسم نخستین دوره‌ی جایزه‌ی ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (ICTINQA) در این روز، پنج‌شنبه ۲۹ مرداد، توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

این جایزه که قرار است از این پس همه ساله با هدف شناسایی سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های فعال و مجاز برتر در عرصه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور اعم از دولتی یا غیردولتی، حقیقی و یا حقوقی اهدا شود، شامل سطوح گواهی‌نامه‌ی اهتمام به کیفیت، تقدیرنامه‌ی اشتهار به کیفیت یک تا سه ستاره و تندیس است.

بر اساس ارزیابی کارشناسان و نظر شواری سیاست‌گذاری این جایزه به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سراسر ایران  ۱۹ شرکت موفق به کسب تقدیرنامه‌ی اهتمام به کیفیت شدند که در این میان شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز برای ارایه‌ی خدمات وایمکس و VPN خود توانست این تقدیرنامه را به دست آورد.

از دیدگاه مدیران مبین‌نت، کیفیت خدمات همواره از بالاترین درجه‌ی اهمیت برخوردار است و مبین‌نت سعی دارد در هر شرایطی بهترین خدمات ممکن را به هم‌وطنان ارایه دهد. در همین راستا، کارکنان سخت‌کوش شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌طور شبانه‌روزی در تلاش برای ارتقای این خدمات هستند و از هیچ کوششی برای بالا بردن رضایت مشترکان دریغ نمی‌ورزند.

کسب این جایزه‌ی مهم را به همه‌ی شما مبین‌نتی‌ها- مدیران، کارکنان و مشترکان- و تمام هم‌وطنان عزیزمان تبریک می‌گوییم و آن را آغاز راهی برای رسیدن به بالاترین سطح کیفیت در کشور تلقی می‌کنیم.