۰

بازدید وزیر ارتباطات آذربایجان از مبین‌نت

 

وزیر ارتباطات و فناوری‌های نوین آذربایجان که به دعوت وزیر ارتباطات کشورمان به ایران سفر کرده بود، از مبین‌نت بازدید کرد.

“رامین قلی‌زاده” در سفرش به ایران در کنار هیئت همراه، دوشنبه ۲۶ مهر ماه از شرکت مانبازدید کرده و از نزدیک با نحوه ارایه خدمات اینترنت باندپهن بی‌سیم توسط مبین‌نت و همچنین ارایه محصول جدید TD-LTE آشنا شد.

(بیشتر…)

۰

پرونده تله‌کام هفدهم بسته شد

هفدهمین نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۶، چهارشنبه ۷ مهر ماه به پایان رسید تا پرونده این نمایشگاه هم با حضور پربار و متفاوت مبین‌نت به پایان برسد. امکان تست سرعت محصول جدید TD-LTE در کنار تجربه استفاده از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت مبین‌نت از جمله مهم‌ترین اتفاقات این دوره از نمایشگاه بود که با استقبال زیاد بازدیدکنندگان روبرو شد.

(بیشتر…)

۰

تقدیر دانشگاه صنعتی شریف از مبین‌نت

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت 

۱

پرونده تله‌کام ۲۰۱۵ بسته شد؛ حضور کم‌نظیر مبین‌نت در سالن ۸ و ۹

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تله‌کام ۲۰۱۵ در حالی به کار خود پایان داد که شرکت ارتباطات مبین‌نت با رویکردی کاملاً متفاوت و برای اولین بار مستقل از گروه مخابرات ایران در این نمایشگاه شرکت کرد.

از آنجاکه قبل از شروع به کار نمایشگاه در مورد ویژه برنامه‌های مبین‌نت در طول روزهای برگزاری به علاقه‌مندان و مخاطبان اطلاع‌رسانی شده بود، از همان ساعات ابتدایی اولین روز برپایی نمایشگاه، استقبال بی‌سابقه‌ای از غرفه‌ی مبین‌نت شد.

(بیشتر…)

۰

با مبین‌نت به نیازهای گوناگون ارتباطی خود پاسخ دهید

۲ شهریور ۱۳۹۴ مطالب عمومی

آی پی، کد منحصر به فرد شما در دنیای اینترنت است. معمولا آی‌پی‌ها به صورت پیش‌فرض، متغییر هستند و در هر مراجعه کاربر به فضای اینترنتی تغییر می کنند.

اما در مواردی ممکن است افراد نیاز داشته باشند توسط سایت‌ها وفضاهای میزبان شناخته شوند که این امکان از طریق آی‌پی‌های ثابت فراهم می شود. آی‌پی ثابت به کاربر این امکان را می‌دهد تا دارای یک شناسه منحصربه فرد معتبر و دایمی یاشد

  (بیشتر…)

۱

مبین‌نت در دومین نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ مطالب عمومی

مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با هدف حمایت از توانمندی‌های داخلی کشور و پس از برگزاری موفق اولین دوره از نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری، در خرداد ماه سال گذشته، «دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری» را با دعوت از اپراتورها و حضور گسترده ایشان در بوستان گفت‌وگو و در محل دایمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار کرد.

(بیشتر…)

۱

طرح‌های ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه کتاب تهران

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ مطالب عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت امسال نیز با طرح‌های ویژه و استثنایی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافته است. مبین‌نت به عنوان «ارایه‌دهنده‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در کشور» امسال نیز با دستی پر از طرح‌های تخفیفی، حضوری گسترده در بیست و هشتمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب دارد.

در نمایشگاه کتاب امسال، خریداران جدید طرح‌های ویژه‌ی وایمکس مبین‌نت که از داخل نمایشگاه اقدام به خرید نمایند، از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. ۲۵ درصد تخفیف برای خریداران طرح‌های یک‌ساله و دوساله مودم‌های جیبی GPRS و هم‌چنین ۱۵ درصد تخفیف برای خریداران مودم‌های رومیزی به آن دسته از علاقه‌مندانی تعلق خواهد گرفت که در روزهای برگزاری نمایشگاه از غرفه‌ی مبین‌نت بازدید کرده و اقدام به ثبت‌نام و خرید نمایند.

(بیشتر…)

۱

یک گیگابایت حجم؛ هدیه‌ی نوروزی مبین‌نت به مشترکان

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز و آرزوی سالی پر از شادی و بهروزی برای هم‌وطنان عزیز، به کلیه‌ی مشترکانی که در بازه‌ی زمانی اول فروردین ۱۳۹۴ تا هشتم فروردین ۱۳۹۴ اقدام به ورود به بخش حساب مشترکین و بازدید از سامانه‌ی «دانلود آسان» نمایند، یک گیگابایت حجم هدیه‌، تخصیص خواهد داد.

(بیشتر…)

۰

دانش مبین‌نت در خدمت دانش‌آموزان ، رویکرد جدید مبین‌نت در مسابقات نادکاپ

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

هجدهمین دوره‌‌ی مسابقات ملی، آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی (نادکاپ) در حالی در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند ماه در دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد که شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان اپراتور حامی دانش از این دوره از مسابقات حمایت می‌کرد.

مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی (نادکاپ)، با هدف ایجاد فرصت خلاقیت در دانش‌آموزان، در سه حوزه‌ی اصلی علوم نوین، علوم پایه و خلاقیت طراحی شده است. در این مسابقات معمولاً یک ‌هزار تیم دانش‌آموز از بیش از ۴۰ شهر کشور گرد هم جمع می‌شوند و طی دو روز با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند.

در مسابقات نادکاپ شریف در سال ۹۱ نیز مبین‌نت به عنوان حامی اصلی حضور داشت. اما مبین‌نت در این دوره از مسابقات با چهره و رویکردی متفاوت حضور پیدا کرد.

(بیشتر…)

۰

حمایت مبین‌نت از اولین استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ مطالب عمومی

«مبین‌نت» حالا دیگر به نامی آشنا برای جوانان، به‌ویژه جوانان با استعداد و با انگیزه‌ی کشور تبدیل شده است. بعد از حمایت مبین‌نت از دو رویداد استارت‌آپ‌ ویکند، یکی در تبریز و دیگری در تهران در سال ۹۲،  این بار در روزهای پایانی سال ۹۳ نوبت به استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران رسیده است تا مبین‌نت حمایت و همراهی خود را از جوانان و ایده‌های جدید کسب و کار اعلام کند.

مبین‌نت به عنوان حامی طلایی نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند آموزشی تهران که به مدت سه روز در پایان هفته‌ی سوم اسفند در دانشگاه تهران برگزار شد، اینترنت مراسم را با ارایه‌ی خدمت «وایمو» تأمین کرد.

(بیشتر…)