۰

TD-LTE مبین نت در شهر اهواز

همزمان با برگزاری دومین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری، الکامپ شهر اهواز، این شهر به جمع سایر شهرهای تحت‌پوشش شبکه TD-LTE پیوست. هم‌اکنون ساکنان شهر اهواز به عنوان هشتمین شهر کشوردر کنار شهرهای تهران، کرج، ری، کیش، مشهد، قم و  ارومیه می‌توانند از خدمات اینترنت پرسرعت خانگی بی‌سیم ثابت بهره‌مند شوند.

براین اساس مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ این شهر علاوه بر پاسداشت از مشترکین قدیمی و وفادار وایمکس، امکان ثبت‌نام محصول جدید خود را نیز فراهم کرده است. همچنین مشترکین وایمکس در صورت تمایل می‌توانند با شرایط بسیار ویژه و استثنایی مودم وایمکس خود را به تکنولوژی TD-LTE ارتقا دهند.

(بیشتر…)

۰

TD-LTE مبین‌نت در شهر قم

پس از شهرهای تهران، ری، کرج، کیش، مشهد و ارومیه ششمین شهر نیز به شبکه TD-LTE مبین‌نت پیوست.

هموطنان عزیر ساکن در شهر قم از این پس می‌توانند اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت را تا سرعت ۴۰ مگابیت تجربه کنند. این درحالیست که مشترکین فعلی وایمکس مبین‌نت مستقر در این شهر نیز می‌توانند با شرایط بسیار استثنایی نسبت به مهاجرت از وایمکس به TD-LTE مبین‌نت اقدام نمایند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی وب‌سایت www.mobinnet.ir مراجعه کرده یا با شماره ۱۵۷۵تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

اعطای لوح نشان سرآمدی و تندیس بلورین ICTINQA به مبین‌نت

در ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ICTINQA شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن کسب بالاترین امتیاز در بین ادوار برگزاری این ارزیابی، دربین اپراتورهای فناوری اطلاعات و ارتباطات موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی کیفیت شد.
(بیشتر…)
۰

مدیرعامل مبین‌نت در بین مهندسین برجسته‌‌ی کشور

پنجم اسفند ماه سیزدهمین آیین نکوداشت برگزیدگان مهندسی کشور، همزمان با روز مهندس در فرهنگستان علوم کشور برگزار شد. در این مراسم از سه استاد، پنج دانشمند جوان و سه مهندس برجسته تجلیل شد و ۱۱ برجسته‌ی مهندسی کشور جایزه‌ی خود را از دستان دکتر رضا داوری اردکانی ریاست فرهنگستان علوم دریافت کردند. مهندس حسین ریاضی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به پاس سالها فعالیت در بخش‌های مختلف صنایع الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر به عنوان مهندس برجسته در حوزه برق و کامپیوتر معرفی شد. تجلیل از مهندسان برجسته کشور مراسمی است که هر ساله توسط فرهنگستان علوم برگزار می‌شود و منتخبان برگزیده در حوزه‌های مختلف مهندسی براساس رزومه، تحصیلات، فعالیت‌های علمی و… انتخاب شده و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

این مراسم از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه، با سخنان دکتر سعید سهراب‌پور رئیس گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم آغاز شد و پس از وی دکتر جعفر توفیقی رئیس کارگروه انتخاب برگزیدگان مهندسی کشور به معرفی منتخبان این مراسم پرداخت. جناب آقای مهندس حسین ریاضی؛ مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان یکی از مهندسین منتخب در حوزه برق و کامپیوتر، طی سخنانی با ابراز تشکر از برگزاری چنین مراسمی، افتخار حضور در جمع فرهیختگان علوم مختلف را مایه‌ی مباهات خود دانست و بیان کرد:« ریشه‌ی واژه‌ی مهندس در زبان لاتین به معنای استعداد و نوآوری‌های مبتکرانه است و نه به عنوان ساخت یک محصول. بنابراین هدف اصلی یک مهندس ایده‌پردازی است. در این میان ایده‌پردازی در مهندسی اگرچه لازم است ولی کامل نیست. چراکه آنچه که خلأ آن در کشور احساس می‌شود، فقدان دانش اقتصاد کلان و اقتصاد در ابعاد ملی است.» مدیرعامل مبین‌نت ابراز امیدواری کرد مجامع اینچنینی بتوانند در زمینه‌ی تربیت مهندسین با قابلیت درک راهبردهای کسب‌وکار مطالعات  نتایج راهگشایی داشته باشند. وی اضافه کرد: « بهترین مسیر برای یک مهندس، ضمن آشنایی با مفاهیم نوآورانه و مبتکرانه، تسلط بر مفاهیم بهترین عملکرد و استفاده از نمونه‌های موفق راهبرد کسب‌وکار است. مهندس ریاضی خاطرنشان کرد: « همین کلمه‌ی راهبرد به عنوان ترجمه‌ی لغت استراتژی به معنای دقیق راه‌ِ بُرد است. اینکه یک مهندس بتواند گرایش بازار را تشخیص داده و با ابتکار خویش در زمینه‌ی صرفه‌جویی انرژی و حفظ منابع آن، خود را تجهیز کند. همسو کردن دانش با راهبردهای کسب‌وکار  به همراه مرور نمونه‌های موفق بهترین مسیر موفقیت برای مهندسی در آینده خواهد بود.»

جناب آقای مهندس حسین ریاضی به عنوان مهندس برجسته در صنعت الکترونیک و کامپیوتر؛ جهت‌گیری فعلی اقتصاد ملی را به سمت فروش منابع منابع زیرزمینی تجدیدناپذیر دانست و بیان کرد: « تطبیق رویکرد فروش منابع، با نوآوری در تضاد است. نوآوری در زمینه‌ی حفظ منابع انرژی می تواند در آینده استراتژی کشور ما بسیار موثر باشد. بنابراین لازم است ما در کنار آموزش‌هایی که برای مهندسین خودمان فراهم می کنیم، نگاهی جامع به تدوین موارد لازم در استراتژی کشور نیز داشته باشیم.»

۰

افتتاح شبکه‌ی TD-LTE و دیتاسنتر مبین‌نت با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

شرکت ارتباطات مبین‌نت، روز یک‌شنبه دهم بهمن ماه ۱۳۹۵، با حضور دکتر “محمود واعظی” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت (شبکه‌ی TD-LTE ) در چهار شهر و همچنین مرکز داده خود بهره‌برداری نمود.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در بین ۲۰۰ شرکت برتر کشور ایرانی

شرکت ارتباطات مبین نت در نوزدهمین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI100)، رتبه ۲۰۷ را کسب کرده است که نسبت به رتبه خود در سال گذشته ۴۱ رتبه ارتقاء داشته است.

در این همایش که دیروز در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت توانست بالاتر از کلیه شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت و در جمع ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی قرار گیرد.

استانداردهای مورد نظر در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر، شاخص میزان فروش (درآمد) و ۳۲ شاخص دیگرمانند شاخص‌های سودآوری و عملکرد، شاخص‌های صادرات، نقدینگی و شاخص‌های بدهی و بازار است. بر همین اساس مبین‌نت توانست رتبه ۲۴۸ سال گذشته خود را با صعود ۴۱ پله‌ای به رتبه ۲۰۷ ارتقا دهد که با این رتبه به یکی از شرکت‌های برتر در حوزه تله‌کام تبدیل شده است.

شرکت ارتباطات مبین‌نت شیرینی این موفقیت بزرگ را ابتدا به کلیه‌ی مشترکین خود که با اعتماد و وفاداری، راه را برای رسیدن به قله‌های موفقیت باز کرده‌اند و سپس به کارکنان خود که با تلاش و پشتکار، پایداری سازمان‌شان را تضمین کرده‌اند، تقدیم کرده و تبریک می‌گوید.

روابط عمومی

شرکت ارتباطات مبین‌نت

۰

الکامپ ۲۰۱۶؛ از رونمایی لوگوی جدید گرفته تا جشن TD-LTE مبین‌نت

بیست و دومین دوره نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک، ایران الکامپ ۲۰۱۶ یکی از بی‌نظیرترین و متفاوت‌ترین نمایشگاه‌ها برای شرکت ارتباطات مبین‌نت بود. رونمایی از لوگوی جدید، پیش‌ثبت‌نام اینترنت بر بستر فناوری TD-LTET، مسابقات و جوایز گوناگون، عکاسی با هشتگ اینجا_مبین_نت و طرح‌های مختلف برای پاسداشت مشترکین از جمله اقداماتی بود که در چهار روز برگزاری نمایشگاه اتفاق افتاد.

(بیشتر…)

۰

مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE

شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از ۸ تا ۱۰ آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform (XGP) و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.

در این مراسم سه روزه، در قالب کارگاه‌های تخصصی به بررسی اقدامات صورت گرفته در انجمن جهانی TD-LTE (GTI)، بررسی برنامه‌های اپراتورهای باند فرکانسی ۳٫۵ گیگاهرتز برای حرکت به سمت ۵G، بررسی ۴G و ۵G به عنوان محور اصلی این اجلاس پرداخته شد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان یکی از اعضای انجمن GTI و همچنین ارائه‌دهنده خدمات TD-LTE در باند فرکانسی  مذکور، در جلسات مربوط به مرور عملکرد و نقشه آینده اپراتورهای LTE حضور داشت.

(بیشتر…)

۰

برگزاری دومین دوره کدکاپ با حمایت مبین‌نت

دومین دوره‌ مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین‌(کدکاپ) با حمایت شرکت ارتباطات مبین‌نت در روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان ماه در دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف برگزار شد.

 مبین‌نت در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، حمایت از رویدادهای علمی و فناوری کشور را با نگاه ویژه‌ای دنبال می کند. براین اساس دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین با تامین اینترنت این رویداد مورد حمایت مبین نت قرار گرفت.

(بیشتر…)

۰

اشتهار به کیفیت چهار ستاره مبین‌نت، در روز ملی کیفیت

۱۸ آبان ماه و همزمان با روز ملی کیفیت، شرکت ارتباطات مبین‌نت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره دریافت کرد.

براساس ارزیابی‌های انجام شده در فرآیند سیزدهمین دوره ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران، شرکت ارتباطات مبین‌نت در کنار شرکت‌های ”همراه اول” و شرکت “انتقال داده‌های آسیاتک” تقدیرنامه اشتهار به کیفیت ۴ ستاره دریافت کرد.

(بیشتر…)